PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاترول بخـــــرم یا پراید رو نگه دارم؟؟

alan wake
22-11-2009, 14:05
درود

دوستان من مدتی هستش تو فکر خرید یه پاترول 2 درب (البته تمیز) هستم.

من الان پراید مدل 87 دارم که اگه قصدم خرید پاترول باشه میفروشمش, حالا سوالی که برام پیش اومده اینه که به نظر شما پراید رو نگه دارم یا پاترول تمیز بخرم؟

البته نکته ای رو هم که باید بگم اینه که از نظر مصرف بنزین پاترول من مشکلی ندارم !

و اینکه با 8 تومن میشه یه پاترول دو درب تمیز گرفت؟

ممنون میشم دوستان نظرشون رو در رابطه با این موضوع بگن.

فقط دوستانی که نظر میدن یه دلیلی هم برای انتخابشون مطرح کنن.

اگر هم در مورد خود پاترول حرفی داشتین دریغ نکنید.

با تشکر

mehdi-2009
22-11-2009, 21:57
دوست عزیز بهتربود بحث وسوالاتتون را در همان قسمت"مشاوره برای خرید اتوموبیل "مطرح میکردین.این طوری بهتر راهنمایی میشدین. ضمنا همون طور که قبلا گفتم تعویض پراید با پاترول بافاکتورگرفتن از مصرف بالای بنزین در پاترول کار واقعا درستیه چون پاترول هم از نظر قدرت وهم از نظر سرعت وجاداری از پراید یه سر وگردن بالاتره.

alan wake
22-11-2009, 22:21
دوست عزیز میخوام یه نظر سنجی کلی بکنم!

ممنون

farid55
22-11-2009, 23:06
باک پاترول چندتا میخوره؟

corey
23-11-2009, 10:41
پاترول طرفدارای خاص خودش داره
البته ایرادهای خاص خودش هم داره از صرف بنزین گرفته تا اصطحلاک خیلی بالا و سواری خشک و....
کلا پاترول و پراید هیچ ربطی به هم ندارن اگه هدفت خریدن پاتروله باید بیشتر هزینه کنی چون با 8 تومن نمیشه ماشین خوب پیدا کرد و پاترول تمیز قیمتش از 10 تومن شروع میشه

farshad bugatti
23-11-2009, 13:31
سلام.
من همین طور که گفتم اگه ملاکت بنزین نباشه به پاترول شک نکن خودت هم گفتی با بنزین مشکلی ندارم....در ضمن با 7 - 8 تومن میتونی پیدا کنی فقط رنگ مشکی گرونتر از سایر رنگ هاشه مثلا دست کم تمیزشو 10 تومن در نظر بگیر.

MCI
23-11-2009, 14:44
پرایدو نگه دار. همین که خرج و هزینه و اصطلاکش پایین هستش میتونه دلیله خوبی برای نگه داشتنش باشه.

saeedn70
23-11-2009, 14:58
دقیقا شما مثل 8 سال پیش بابای من شدید.

ما اونموقع یه پراید داشتیم بعد عموم یه پاترول 2 در مشکی داشت ما و عموم هر دومون دعوت بودیم اونشب خونه یه عموی دیگم.
بعد بابام گفت ابی میخام ماشینو تاق بزنم وخلاصا با هم تاق زدن قرار گذاشتن بابای ما 5 تومن سر بده . همون شب ماشینهارو
عوض کردیم از خونه عموم تا خونه خودمون که اومدیم همه خونواده ما پشیمون شد .

1 . رو یه دسانداز کوچیک میرفت انگار پرت میشد رو هوا.
2. بیش از حد خشک بود .
3. شتاب در خحد لاکپشت نسبت به پراید.
4 . همون شب پس دادیم و گفتیم بابا پرایدمون رو بده ..
خداحافظی کردیم و خوشحال شدیم که برگشتیم به آغوش پراید خودمون.

alan wake
23-11-2009, 15:44
دوستان مصرف من از این ماشین (پاترول) فرق داره.

من قصدم اینه که یه مدت سواری عادی کنم باهاش و بعد از مدتی ارت بزنم!!

چون پاترول ارت زده تو منطقه ی ما وجود نداره و پراید هم که به معنای واقعی در معقوله ارت زنی خز هستش...