PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرعت فعلی اینترنت برای کاربران خانگی کافی است

wichidika
22-11-2009, 14:04
وزیر ارتباطات :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:41:سرعت فعلی اینترنت برای کاربران خانگی کافی است:18:
موبنا – وزیر ارتباطات سرعت فعلی پهنای باند اینترنت را برای کاربران خانگی کافی دانست و گفت : اگر پهنای باند اینترنت با سرعت 128 کیلوبیت در ثانیه با کیفیت بالا در اختیار کاربران خانگی قرار گیرد، مشکلی در این رابطه وجود نخواهد داشت.:13:

به گزارش خبرنگار سازمان خبری موبنا ، مهندس رضا تقی پور در مراسم افتتاحیه دهمین نمایشگاه صنایع مخابراتی و اطلاع رسانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: وزارت ارتباطات به دنبال ارائه پهنای باند با کیفیت مناسب به کاربران است.
وی با بیان اینکه نمایشگاه تله کام بزرگترین رویداد در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات است ، گفت: نمایشگاه تله کام نسبت به سال گذشته از نظر عرضه فناوری های جدید و شرکت های حاضر در این حوزه ،تفاوت چشمگیری را در کیفیت شاهد است که از این رویداد شرکت های داخلی می توانند در عرضه محصولات استفاده ببرند.
وزیر ارتباطات از جمله برنامه های این وزارتخانه در دولت دهم را خصوصی سازی و سپردن تمامی فعالیت های این حوزه به بخش خصوصی عنوان کرد و اظهار داشت: امیدواریم در سایه فعالیت پررنگ بخش خصوصی شاهد توسعه ، آزاد سازی و خصوصی سازی در این حوزه باشیم.
تقی پور تاکید کرد، بخش های دولتی و خصوصی در نمایشگاه تله کام می توانند منعطف تر نسبت به جذب سرمایه گذاری خارجی در این بخش اقدام کنند.
وزیر ارتباطات در مورد وضعیت فعلی اپراتور سوم تلفن همراه گفت: مذاکرات با شرکت تامین تله کام برای در اختیار گرفتن پروژه اپراتور سوم هنور نهایی نشده است و به محض نهایی شدن نتیجه آن اعلام می شود.
وی ادامه داد: با توجه به شرایط مزایده و حضور دیگر شرکت ها مذاکرات با چندین اپراتور برای این پروژه در حال پیگیری است و به زودی مشخص می شود.
مهندس تقی پور در مورد واگذاری سهام شرکت مخابرات ایران به کنسرسیوم توسعه اعتماد مبین اظهار داشت: بحث خاصی در این زمینه باقی نمانده است و تمامی نهاد های نظارتی کشور این واگذاری را تایید کرده اند.
وی با اشاره به قیمت فعلی اینترنت در کشور از تلاش این وزارتخانه برای کاهش قیمت اینترنت خبر داد و گفت: تلاش هایی در سال های گذشته در این زمینه صورت پذیرفته است که ما نیز تلاش می کنیم قیمت تمام شده کاهش یابد.
وزیر ارتباطات در مورد وضعیت شبکه تلفن همراه اپراتورهای اول و دوم و عدم پوشش مناسب شبکه ام تی ان – ایرانسل اظهار داشت: سازمان تنظیم مقررات باید تعامل بیشتری با اپراتورها در این بخش داشته باشد و ما نیز در حال مذاکره هستیم تا اپراتورهای تلفن همراه هرچه سریعتر نسبت به تکمیل پوشش و کیفیت شبکه های خود اقدام کنند.
وی گفت: مسوولان اپراتورهای اول و دوم تلفن همراه باید توضیح دهند چه زمانی پوشش این شبکه ها تکمیل می شود.

Leyth
22-11-2009, 14:12
زیادم هست!!!

saeedn70
22-11-2009, 14:12
واقعا کیفیت تاثیر داره . من یه بار 128 داشتمدانلودش 20 کیلو ولی ارزون .و الان یه شرکت با کیفیت گرفتم 128 دانلودش 120 کیلو بایته ولی خیلی گرون .

NFSMW
22-11-2009, 14:44
:2::2::2:

اصولا توقع بیشتر از اینم هم نبود اما این وزیره نسبتا از قبلی پیشرفته تر هست . ظاهرا هنوز تو قرن 18 تشریف دارن البته از قبلی که تو زمان فرعون ها سیر می کرد خیلی بهتره قبلی 56 رو کافی تازه بیش از حد می دونست میگفت همه اینترنت رو برای چت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! میخوان

وزیر ارتباطات در مورد وضعیت فعلی اپراتور سوم تلفن همراه گفت: مذاکرات با شرکت تامین تله کام برای در اختیار گرفتن پروژه اپراتور سوم هنور نهایی نشده است و به محض نهایی شدن نتیجه آن اعلام می شود.

زمان نهایی شدنش سال 92 هست

Hessam_7800gtx
22-11-2009, 14:52
واقعا کیفیت تاثیر داره . من یه بار 128 داشتمدانلودش 20 کیلو ولی ارزون .و الان یه شرکت با کیفیت گرفتم 128 دانلودش 120 کیلو بایته ولی خیلی گرون .

برادر من اون میشه 1مگ نه 128!!!به کیفیت هم ربطی نداره اون شرکت دلیل اصلی فروشش همینه حالا بیخیال که الان طرفداراش میرسند بحث شروع میشه.
129 با نهایت کیفیت نهایتا میشه 18 کیلوبایت با دانلود منیجر اصلا هم برای کاربر خانگی کافی نیست!! نمیدونم چرا اینا با این که مردم نت سریع بگیرن مشکل دارن مگه چی میشه؟؟؟؟ ماشاله نصف سایتا که قیلتر هستند دیگه بهونشون چیه؟؟؟ نکنه میترسن جاسوس اطلاعاتشو از نت بفرسته اونور؟؟؟؟ خوب سرعت آپلود رو به 128 محدود کنید!!! ولی 128 واقعا سرعت کمی داره و اصلا قابل تحمل نیست!!

C0OPeR
22-11-2009, 16:51
طرف وزیر ارتباطات ه سایت شخصی نداره آخه چه انتظاری میشه ازش داشت که بفهمه اینترنت چیه ؟!
هر چی میکشیم به خاطره اینکه افراد (امثال کردان ها) در جای خودشون نیستن .
به نظرم باید مهندس جلالی رو بیارن بکنن وزیر ارتباطات بعد ببین چی میشه :27:

AAKOJ
22-11-2009, 18:30
طرف بالای فیبر نوری تنگه هرمز نشسته فکر می کنه که همه جا این طوریه.... خداوند جهان آفرین این افراد را محو نابود فرمائید :42::42:... از بس حرص می دن :angry::angry:

Pami
22-11-2009, 18:39
نمیدونم چرا اینا با این که مردم نت سریع بگیرن مشکل دارن مگه چی میشه؟؟؟

مشکل اینجاست که من و شما هرچی سرعت بیشتری داشته باشیم زمان دسترسی به اطلاعات برامون کمتر میشه و بیشتر میفهمیم و از دنیا خبر داریم ، مثلا شما میخوای با سرعت 128 یک کلیپ فلش ببینی باید زجر بکشی و ممکنه وسطش بی خیال بشی ولی با 1 مگ ؟؟؟

C0OPeR
22-11-2009, 18:46
مثلا شما میخوای با سرعت 128 یک کلیپ فلش ببینی باید زجر بکشی و ممکنه وسطش بی خیال بشی ولی با 1 مگ ؟؟؟
مشکل اینم نیست چون همین یکی دو هفته پیش دسترسی به فایل های فلش مسدود شده بود پس میتونن هر وقت خواستن دسترسی به نوع خاصی از داده رو محدود کنن . ( ما خیلی بدبختیم ) :41:

Farshadd
22-11-2009, 23:06
وی با بیان اینکه نمایشگاه تله کام بزرگترین رویداد در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات است

فعلا که همینشم امروز برگزار شد.

و نیرو های مسلح نمیذاشتن مردم و برخی صاحب غرفه ها وارد شن... و به همین دلیل کمی هم درگیری داشتن...
نیروی مسلح دلیل جلوگیری از وروود رو هم فکر کنم تعویض مدیر نمایشگاه اعلام کرده بود.

اما در مورد اینکه سرعت کافیه یا نه...
خوب اینو جناب وزیر ارتباطات نباید بیان کنن... هر جانداری میدونه سرعت کمه... بعضیا نمیخوان زیاد بشه میگن کافیه... .
از مقایسه سرعت ایران با دیگر کشورها متوجه میشیم که سرعت کم نیست، بلکه افتضاحه.
حالا چرا کمه؟ به نظر من برا اینکه نمیخوان زیادش کنن... و البته اگه بیشتر از اینا هم تحریم بشیم دیگه حتی ممکنه نتونن زیادش کنن. اونا نمیخوان زیادش کنن چون مردم نباید یوتیوب ببینن... مردم نباید ماهواره رو از طریق اینترنت ببینن... مردم باید اعصابشون پای کامپیوتر اینقدر خراب بشه تا دیگه کم کم خسته بشن... که البته خیلیا هم شدن... خیلیا هم نشون دادن که نشدن!

:12:

mf.designing
22-11-2009, 23:18
اگر پهنای باند اینترنت با سرعت 128 کیلوبیت در ثانیه با کیفیت بالا در اختیار کاربران خانگی قرار گیرد، مشکلی در این رابطه وجود نخواهد داشت.:13:

ها ... ای یعنی چه ؟!
البته خیلی زیاده ، همون نصف دیال آپم کافیه ... اصلا به درک که ما تو جهان عقبیم !

BZ7
23-11-2009, 01:17
میگم اصلا اینترنت لازم نیست ! روزنامه کافیه دیگه ... !

free_touch
23-11-2009, 01:40
طرف وزیر ارتباطات ه سایت شخصی نداره آخه چه انتظاری میشه ازش داشت که بفهمه اینترنت چیه ؟!
هر چی میکشیم به خاطره اینکه افراد (امثال کردان ها) در جای خودشون نیستن .
به نظرم باید مهندس جلالی رو بیارن بکنن وزیر ارتباطات بعد ببین چی میشه :27:

کردان بدبختو اینقدر مسخره کردن که جان به جان افرین کرد.:31:

اما راجب به بحث فقط میشه گفت که خیلی بدبختیم !!!

mehdy.z
23-11-2009, 02:37
بابا اینا روشون از سنگ پا هم بیشتره!!!!
حرفش بیشتر شبیه جکه:41:...غلط نکنم حسابی زور زده که موقع زدن این حرف خندش نگیره !
آخه مرتیکه ی.....تو باید بگی کافیه یا کسانی که دارند استفاده میکنند!!!

sudotux
23-11-2009, 03:38
فقط میتونم بگم متاسفم ...

Cleeev
23-11-2009, 04:45
چیز

:19:

3Dmajid
23-11-2009, 21:01
ای بابا ... آخه الان کجای جهان اینقدر سرعت ایترنتش مزخرفه ؟!
اگه هست بگید حداقل دلم خوش بشه ... فکر کنم افغانستانم از ایران سرعت اینترنتش بیشتر باشه :41:
یه زمانی بود میگفتن تا چند ماه دیگه همه منطقه ها رو wi-max میکنن :18:
چی شد پس ...

OldtRaffoRd_ArAsh
23-11-2009, 21:53
وزیر ارتباطات :
:41:سرعت فعلی اینترنت برای کاربران خانگی کافی است:18:
موبنا – وزیر ارتباطات سرعت فعلی پهنای باند اینترنت را برای کاربران خانگی کافی دانست و گفت : اگر پهنای باند اینترنت با سرعت 128 کیلوبیت در ثانیه با کیفیت بالا در اختیار کاربران خانگی قرار گیرد، مشکلی در این رابطه وجود نخواهد داشت.:13:

به گزارش خبرنگار سازمان خبری موبنا ، مهندس رضا تقی پور در مراسم افتتاحیه دهمین نمایشگاه صنایع مخابراتی و اطلاع رسانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: وزارت ارتباطات به دنبال ارائه پهنای باند با کیفیت مناسب به کاربران است.
وی با بیان اینکه نمایشگاه تله کام بزرگترین رویداد در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات است ، گفت: نمایشگاه تله کام نسبت به سال گذشته از نظر عرضه فناوری های جدید و شرکت های حاضر در این حوزه ،تفاوت چشمگیری را در کیفیت شاهد است که از این رویداد شرکت های داخلی می توانند در عرضه محصولات استفاده ببرند.
وزیر ارتباطات از جمله برنامه های این وزارتخانه در دولت دهم را خصوصی سازی و سپردن تمامی فعالیت های این حوزه به بخش خصوصی عنوان کرد و اظهار داشت: امیدواریم در سایه فعالیت پررنگ بخش خصوصی شاهد توسعه ، آزاد سازی و خصوصی سازی در این حوزه باشیم.
تقی پور تاکید کرد، بخش های دولتی و خصوصی در نمایشگاه تله کام می توانند منعطف تر نسبت به جذب سرمایه گذاری خارجی در این بخش اقدام کنند.
وی ادامه داد: با توجه به شرایط مزایده و حضور دیگر شرکت ها مذاکرات با چندین اپراتور برای این پروژه در حال پیگیری است و به زودی مشخص می شود.
مهندس تقی پور در مورد واگذاری سهام شرکت مخابرات ایران به کنسرسیوم توسعه اعتماد مبین اظهار داشت: بحث خاصی در این زمینه باقی نمانده است و تمامی نهاد های نظارتی کشور این واگذاری را تایید کرده اند.
وی با اشاره به قیمت فعلی اینترنت در کشور از تلاش این وزارتخانه برای کاهش قیمت اینترنت خبر داد و گفت: تلاش هایی در سال های گذشته در این زمینه صورت پذیرفته است که ما نیز تلاش می کنیم قیمت تمام شده کاهش یابد.
وزیر ارتباطات در مورد وضعیت شبکه تلفن همراه اپراتورهای اول و دوم و عدم پوشش مناسب شبکه ام تی ان – ایرانسل اظهار داشت: سازمان تنظیم مقررات باید تعامل بیشتری با اپراتورها در این بخش داشته باشد و ما نیز در حال مذاکره هستیم تا اپراتورهای تلفن همراه هرچه سریعتر نسبت به تکمیل پوشش و کیفیت شبکه های خود اقدام کنند.
وی گفت: مسوولان اپراتورهای اول و دوم تلفن همراه باید توضیح دهند چه زمانی پوشش این شبکه ها تکمیل می شود.

اگر گویم زبان سوزد ، نگویم استخوان سوزد

NFSMW
23-11-2009, 22:51
افغانستانم هم آرزوست

3Dmajid
23-11-2009, 22:57
افغانستانم هم آرزوست

یکی بگه این جمله چه معنی داره :31:

mf.designing
23-11-2009, 22:59
افغانستانم هم آرزوست

دقیقا !!
من یه دوست افغان دارم که باهاش میچتم ، آدم باحالیه ... اون میگفت کمترین سرعت اینترنت ما 1 مگه که به هرکی بخواد مفت میدن !!
تو ده بندی جهانی هم افغانستان 165 جهان و ایران 188 جهانه !!!

mehdi_360
23-11-2009, 23:25
دقیقا !!
من یه دوست افغان دارم که باهاش میچتم ، آدم باحالیه ... اون میگفت کمترین سرعت اینترنت ما 1 مگه که به هرکی بخواد مفت میدن !!
تو ده بندی جهانی هم افغانستان 165 جهان و ایران 188 جهانه !!!

بهش گفتي ما چه وضعي داريم؟:دي

3Dmajid
24-11-2009, 14:00
دقیقا !!
تو ده بندی جهانی هم افغانستان 165 جهان و ایران 188 جهانه !!!من فکر میکردم سرعت اینترنت ایران لااقل از افغانستان بیشتره ولی مثیکه اینجوری نیست :37:
من یه رفیق هلندی داشتم یه زمانی باهاش چت میکردم، میگفت سرعت اینترنت ما 6 مگه :31: وقتی من بهش گفتم واسه ما 54 کیلوبیت در ثانیه س داشت از تعجب شاخ در میوورد :18: ... البته خیلی کمتر از این حرفاس ... فکر کنم 20kbps باشه :41:
یه سری با یکی از دوستای آمریکاییم چت میکردم میگفت فلان بازی رو بازی کردی دقیقا اسمش یادم نیست ... گفتم نه ... بعد همونجا واسم send کرد گفت دانلود کن :31: بعد دیدم حجم بازیش 1 گیگ و خورده ایه :24:
بعد فهمیدم که ما ایرانیا چقدر بدبختیم از این لحاظ ... البته قبلشم میدونستم ولی نمیدونستم اینقدر دیگه بدبختیم :15:

Guts
24-11-2009, 14:11
بابا دادن پهنای باند بالا به کاربرا خیلی کار عجیبی و سخت و پیچیده‌ای نیست، اینا کلاً نمی‌خوان بدن. آخه وقتی وزیر مملکت میگه اینترنت 128 برای کاربرا کافیه، این حرف اصلاً گفتنش از پایه اشتباهه چون من نمیتونم بگم فلانی این سرعت براش کافیه این اصلاً اشتباهه چون هر کسی استفاده‌ای از اینترنت داره مگه اینکه جناب وزیر تمام کارهایی که داخل اینترنت ممکنه صورت بگیره رو انجام داده باشن و دیده باشن که سرعت 128 کافیه! (که خوب حرف مسخره‌ایه) باید برای کاربرا حق انتخاب قائل شد، (شاید یکی اصلاً دوست داشته باشه الکی اینترنت 1 مگ داشته باشه آخه به تو چه) مگه اینکه در یک مسیر دیکته شده هم کاربرا رو مجبور به استفاده از اینترنت بکنیم یعنی بیام بگیم خوب این سایت‌ها رو که نمیشه استفاده کرد این سرویس‌ها هم محدود شدست یا نمیشه استفاده کرد شما می‌تونین برین این 4 تا سایت خبری رو ببنید و شاد باشید (دقیقاً همین کاری که دارن میکنن).
یعنی نگاه کنید محدودیت در سرتاسر اینترنت ما موج می‌زنه دقیقاً مفهوم اینترنت ملی همینه چون این اسمش دیگه اینترنت نیست حتی همین فرووم‌ها هم کاملاً محیط‌های بسته و حکومتی داره چون همه میدونن یکی اون پشت نشسته منتظر تا یه اشتباه کوچیک از کسی سر بزنه تا دره اینجا رو تخته کنه، بلایی که سره خیلی فرووم‌های بزرگ مثل همون pt معروف آوردن و به خاک سیاه نشوندنشون و کلی از کاربراش رو از دست داد.
کلاً باید قبول کنیم دیگه تو مملکت ما چیزی که در راستای پیشرفت باشه منفی و بد حساب میشه و نباید پیشرفت کنه.

moz
25-11-2009, 00:12
ولی قبول کنید که با سرعت لاک پشتی داریم پیشرفت می کنیم... :دی
الا تو رشت سرعت اینترنت ها خیلی بالا رفته
من ADSL 128 دارم ، ماهی 14 تومان پول میدم ، سرعت دانلود منم 240 کیلو در ثانیه هست ، اگه باور ندارید یک لینک بذارین تا موقع دانلود از صفحه عکس بگیرم ("توجه : خواهشا لینک مستقیم بذارید :دی")

B U L U T
25-11-2009, 00:33
ولی قبول کنید که با سرعت لاک پشتی داریم پیشرفت می کنیم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من ADSL 128 دارم ، ماهی 14 تومان پول میدم ، سرعت دانلود منم 240 کیلو در ثانیه هست ، اگه باور ندارید یک لینک بذارین تا موقع دانلود از صفحه عکس بگیرم ("توجه : خواهشا لینک مستقیم بذارید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]")
بایت یا بیت

ESM_GSM
25-11-2009, 03:48
خدايا به كدامين گناه اين قدر عقب افتاده ايم؟؟؟

128 دارم با 16 كيلو دانلود ماهي 4 گيگ

هيچ لحظه اي هم رايگان نيست 25000 تومان

با اين پول ميشه تو يه كشوري مثل كره يا مالزي چه اشتراك خفني گرفت

IMAN SD
25-11-2009, 10:56
واقعا كلمه اي بهتر از تاسف ندارم كه بگم!
100% بخاطر اينه كه خود اين آقا تا حال جاي ما قرار نگرفتن اون هم دو دليل مي تونه داشته باشه
1-اصلا كار با اينترنت رو نميدونه
2-اگر ميدونه خودش به يه سرعت بالا دسترسي داره(دارا را چه غم ندار!)

خيلي جالبه تو عصري كه adsl تقريبا ديگه كهنه شده تازه داره تو ايران داره جا مي افته با اون قيمت هاي فوق العاده گرونش
مثلا قيمت هاي شهر ما رو ببينيد كه اين isp با كلي تعريف از خودش ارائه ميده:
128 با محدوديت 4 گيگ =16 تومان
256 با محدوديت 4 گيگ:26 تومان
............
اگه شما كلمه اي بهتر از تاسف پيدا كرديد به ما هم بگيد

3Dmajid
25-11-2009, 13:05
ولی قبول کنید که با سرعت لاک پشتی داریم پیشرفت می کنیم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من ADSL 128 دارم ، ماهی 14 تومان پول میدم ، سرعت دانلود منم 240 کیلو در ثانیه هست ، اگه باور ندارید یک لینک بذارین تا موقع دانلود از صفحه عکس بگیرم ("توجه : خواهشا لینک مستقیم بذارید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]")

مطمئنی رفیق ؟ :18:
فکر کنم اون صفر آخرش رو اضافی دیدی :31:
128 جون بکنه 24 کیلو بیت در ثانیه دانلود میکنه ... تازه خیلی کمتر از این حرفاس :46:

خدايا به كدامين گناه اين قدر عقب افتاده ايم؟؟؟

128 دارم با 16 كيلو دانلود ماهي 4 گيگ

هيچ لحظه اي هم رايگان نيست 25000 تومان

با اين پول ميشه تو يه كشوري مثل كره يا مالزي چه اشتراك خفني گرفت

خداییش راست میگی ... تو کشورهای اروپایی سالیانه پول سرویس اینترنتشون رو میدن نه ماهیانه !!
اونم سالیانه 250$ !!
که همچین پولی واسه اونا چیزی نیست چه برسه به اینکه سالیانه بدن !! :5:

128 با محدوديت 4 گيگ =16 تومان
256 با محدوديت 4 گيگ:26 تومان

تازه همه سرویساشون محدوده !
اگه بخوای نامحدود بگیری که قیمتاش سر به فلک میکشه. :41:
این محدوداشم که خیلی سریع تموم میشن ... من تو 10 روز از 6 گیگم 3500 دیگه مونده :37:

___lord___
25-11-2009, 14:43
ايران:41:

انگليس سرعت 16 مگ رو ماهي 20 دلار پول ميدن اونوقت اينجا:41:

اخه بدبختي تا به كجا؟
تازه ميخوان يه قانون جديد تصويب كنن كه به كاربران خانگي سرعت بيشتر از 64 ندن:41:

3Dmajid
25-11-2009, 15:18
تازه ميخوان يه قانون جديد تصويب كنن كه به كاربران خانگي سرعت بيشتر از 64 ندن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

غلط کردن میخوان این قانون و تصویب کنن :angry: