PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه HitekSoftware Automize

p30surff
22-11-2009, 13:18
با سلام به دوستان عزیز
من برنامه Hitek Software Automize v8.30 را از همین سایت دانلود کردم. یه فولدر بنام کرک داشت که توش یه سریال نامبر داشت که با اون رجیستر کردم. اما یه فایل زیپ بنام java8 داشت که توی اون فایلهای اگزه و بت زیادی داشت. کاربرد این فایل زیپ چیه؟! باید چیکارش کرد؟ ممنون میشم اگه کسی که استفاده کرده ، راهنماییم کنه.

Mohammad King
22-11-2009, 13:23
سلام

کاربد این فایل اینه که اگر موقعی که برنامه ارور کمبود فایل داد شما ببینی که چه فایلی کم داره بعد شما اون فیال را کپی کنید.

موفق باشید

p30surff
26-11-2009, 10:54
سلام

کاربد این فایل اینه که اگر موقعی که برنامه ارور کمبود فایل داد شما ببینی که چه فایلی کم داره بعد شما اون فیال را کپی کنید.

موفق باشید

با سلام
دوست عزیز از پاسخت ممنونم اما نفهمیدم که شوخی بود یا جدی؟!! در هر صورت اگه قبلا" با این برنامه کار کردین ، نظرتونو در موردش چیه؟ بدرد بخوره یا نه؟چونکه من وقت نداشتم تا فایل راهنماشو بخونم آخه ظاهر شلوغی داشت. اگه ممکنه یه توضیحی راجع به کاراییش بدین. بازم ممنونم.

Mohammad King
26-11-2009, 20:09
سلام

با توجه به توضیحات خود پی سی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شاید شما نیز تا کنون به این فکر افتاده باشید که به دنبال یک نرم افزار باشید تا انجام بسیاری از امور پرکاربرد کامپیوتری شما را سریع تر انجام دهد. به عنوان مثال کاربری در زمینه تایپ فعالیت می کند و روزانه بیش از ده ها صفحه از متون مختلف را تایپ می کند. حال در یک کار تایپی کاربر مجبور است تا در هر صفحه و یا هر چندین صفحه یک بار اقدام به تایپ چند خط از یک متن ثابت را انجام دهد. به عنوان مثال مجبور است تا در هر چندین صفحه یک بار اسم و آدرس و اطلاعات مشخص شده از یک شرکت را جهت تبلیغات درج نماید و برای این کار مجبور به تایپ این مشخصات به صورت تکراری است. حال کاربر می توان به جای تایپ مجدد در هر صفحه از نرم افزاری استفاده کند که این عمل را انجام می دهد. همچنین ممکن است شما به دنبال نرم افزاری باشید که بر طبق برنامه ریزی شما عملیات های مختلفی را به انجام رساند. در ساعت مشخصی نرم افزاری را اجرا و یا فایلی را به وسیله ایمیل به صورت خودکار و در ساعت تعیین شده ارسال نماید.

در ادامه این مطلب با نرم افزاری آشنا می شوید که نیازهای مختلف این چنینی را بر طرف می کند.

Automize نام نرم افزاری می باشد که به وسیله آن می توان وظایف مختلفی را برنامه ریزی نمود تا به صورت خودکار و در زمان های تعیین شده توسط نرم افزار اجرا شوند. قابلیت استفاده آسان از نرم افزار و بدون نیاز به هیچ نوع برنامه نویسی و اسکریپت نویسی ( بر خلاف برنامه های مشابه که برنامه نویسی نیازمند می باشند ) کاربر می تواند هر وظیفه دلخواهی را به نرم افزار محول کند. به عنوان مثال می توان برنامه را به گونه ای تنظیم نمود تا در زمان مقرر اقدام به ارسال یک نامه و یا اقدام به چک نمودن یک نامه در صندوق پستی نماید و یا برنامه ای را در زمانی خاص اجرا کند. این نرم افزار محصولی از HiTek Software می باشد.

برخی از ویژگی های موجود در نرم افزار:

- قابلیت استفاده آسان از نرم افزار بدون نیاز به برنامه نویسی و اسکریپت نویسی

- قابلیت اجرای بیش از 1000 وظیفه در روز به صورت برنامه ریزی شده

p30surff
29-11-2009, 13:59
سلام

با توجه به توضیحات خود پی سی:

شاید شما نیز تا کنون به این فکر افتاده باشید که به دنبال یک .....

برخی از ویژگی های موجود در نرم افزار:

- قابلیت استفاده آسان از نرم افزار بدون نیاز به برنامه نویسی و اسکریپت نویسی

- قابلیت اجرای بیش از 1000 وظیفه در روز به صورت برنامه ریزی شده

با سلام :38::46:
دوست عزیزممنونم. من این نرم افزار رو از همین سایت دانلود کردم و این معرفی نرم افزار رو خودم خوندم.مثل اینکه شما به عرض من توجه نکردی. من نظر خودتونو پرسیدم (که اگه استفاده کردین) ، ضمن اینکه این help برنامه نیست که طرز کارش رو بشه فهمید. در هر صورت از اینکه پاسخ دادی خیلی متشکرم.