PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار+یه انتقاد

greena
22-11-2009, 12:48
سلام
من یه تاپیک باز کردم و اونو بستن جدا از بی جوابییم نمیدونم کی این حق به بعضیها داده که هر تاپیکی رو ببندن وبعد بیجواب بذارنش واقعا مسخرست هر چند که اینجا ایرانه و باید یه فرقی با همه جا داشته باشه.
در هر صورت من نرم افزار Image Comparer رو با کرک سالمش میخوام.

پارسی را پاس بداریم:31:

saeed774
22-11-2009, 14:42
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeedn70
22-11-2009, 14:54
سلام
من یه تاپیک باز کردم و اونو بستن جدا از بی جوابییم نمیدونم کی این حق به بعضیها داده که هر تاپیکی رو ببندن وبعد بیجواب بذارنش واقعا مسخرست هر چند که اینجا ایرانه و باید یه فرقی با همه جا داشته باشه.

سلام دوست عزیز خسته نباشید. کسانی که تاپیکها رو می بندند از همکاران انجمن یا مدیر او انجمن هستند.ببینید اونها افراد خیلی با تجربه ای هستند و هر کدوم حداقل 1000 تا بیشتر حتی تا 14000 جواب به سوالات کاربران دادند. پس خیلی افراد محترمی
هستند و با تجربه . پس کاری که می کنند مطمئن باشید از روی دلیل و منطق هست 100%.

من تا حالا ندیدم تاپیکی رو بی دلیل و منطق ببندند.

amirshafaghi
22-11-2009, 15:00
salma windoose nultimate 7?

greena
23-11-2009, 00:30
سلام دوست عزیز خسته نباشید. کسانی که تاپیکها رو می بندند از همکاران انجمن یا مدیر او انجمن هستند.ببینید اونها افراد خیلی با تجربه ای هستند و هر کدوم حداقل 1000 تا بیشتر حتی تا 14000 جواب به سوالات کاربران دادند. پس خیلی افراد محترمی
هستند و با تجربه . پس کاری که می کنند مطمئن باشید از روی دلیل و منطق هست 100%.

من تا حالا ندیدم تاپیکی رو بی دلیل و منطق ببندند.

سلام
خیلی ممنون امدروارم همه با منطق باشن .
خودم میدونم که همکاران و مدیران میتونن تاپیکها رو ببندن اما میتونن بدون دلیل هم ببندن من تاپیک قبلی رو که زدم گفتن برو تو تاپیک درخواست نرم افزار من هم رفتم و جستجو کردم اما حتی یه موردهم پیدا نشد پس اگه منم 1000 یا حتی 10000 جواب بدم و کمک کنم حق ندارم حتی یه بار هم کسی رو پی نخود ساه بفرستم
.بعدشم این لینکی که گذاشتید دانلود کردم اما سریال نامبرش کار نمیکرد ولی به هر حال ممنون.

پارسی را پاس براریم:27:

Ship Storm
24-11-2009, 22:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در هنگام ارسال مطالب از یک عنوان مناسب استفاده نمائید.از انتخاب عناوینی از جمله کمک ، تورو خدا کمکم کنید ، خیلی مهم ، هر کی میتونه جواب بده ، نیاز به پاسخ فوری ، یک برنامه ، جطوری میتونم و جملاتی شبیه به این پیغام‌ها جدا خودداری نمایید که طبق قوانین با شما برخورد خواهد شد.برای انتخاب موضوع میتوانید از کلمات کلیدی سؤال خود استفاده کنید.