PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : OMINA HD . HTC HD2 يا.....گوشی

sabzefosfori
22-11-2009, 06:28
سلام گوشی که صداش خوب باشه lcd بزرگ داشته باشه با کيفيت و شفاف و حساس فيلمهای کيفيت بالارو راحت پخش کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](53).gif

من خودم 2 گزينه مد نظرم هست امينا hd و htc hd2 البته رو امينا يه مشکل دارم اونم اينه که ميگن باطری خوبی نداره و فيلمبرداريش بده مخصوصاً صدای فيلمبرداريش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](44).gif

در مورد htc هم lcd هست که فقط 65000 رنگ داره و فکر نکنم به شفافيت led سامسونگ برسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته اگه تفاوت زيادی نداره که عالی ميشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی فيلم چی ميگن omina حرف اول ميزنه تو پخش فيلم با سرعت بلا، حال ميخوام شما اساتيد به من کمک کنيد با تجربه خودتون که نظره شما چيه برای من چه مدلی پيشنهاد ميکنيد ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif.

S A M S U N G
22-11-2009, 09:16
lcd بزرگ داشته باشهHD2

با کيفيت و شفاف و حساسi8910HD

فيلمهای کيفيت بالارو راحت پخش کنه
i8910 HD

ميگن باطری خوبی نداره و فيلمبرداريش بده مخصوصاً صدای فيلمبرداريشببین میگن بگن رو ول کن . باتریش مشکل نداره . فیلمبرداریش بده ؟ :دی شوخی نکن :دی . صدای فیلمبرداریش هم درست شده .

در مورد htc هم lcd هست که فقط 65000 رنگ دارهفقط رنگ کیفیت صفحه نمایش رو تعین نمیکنه . همین 65K هم بسته .

فکر نکنم به شفافيت led سامسونگ برسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]درسته

من باشم HD2 میگیرم . چرا ؟
1. ویندوز داره .
2. مالتی تاچ هستش . رزولوشن بیشتری داره .

ولی واسه شما که فیلمبرداری و فیلم واست مهمه به نظرم I8910 بگیری بهتره . چرا ؟ :دی
1. HD پخش میکنه .
2. صفحه با کیفیت تری داری
3. دوربین 8 داره .

مخلصیم .

dc_error691
22-11-2009, 14:21
اگه سقف قیمت نداری برو تو نخ اینا:
Omnia II
HD 2

sabzefosfori
22-11-2009, 21:49
چطور اين امينا از يه win خيلی قوی بهتر راحتر ميتونه فيلم های کيفيت بالارو پخش کونه آيا به خاطره صفحه نمايش است و omina hd تاچش نسبت به htc hd2 چه فرقی داره

pulp_152
22-11-2009, 23:53
دلیل اصلیش اینه که کدک مربوطه به صورت ارجینال رو گوشی هستش ... مثلا شما با مدیا پلیر کامپیوتر فایل dvd نمیتونی نگاه نمیکنی ... ولی با dvd player این امکان فراهم میشه ... دلیل الیش به نظرم اینه که اون dvd پلیر به صورت پیش فرض روی 8910 هستش ولی رو htc hd 2 نیست ... و نیاز به نرم افزار و کانورتور برای تبدیل هستش

merikh_merikh
23-11-2009, 22:45
به نظره من تاچ اچ دی 2 به دلیل سخت افزار قویتر بهتره.
برای این دوستمونم با توجه به سخت افزاری که تاچ اچ دی2 داره فکر کنم براش مشکلی پیش نیاد.

Mah12
23-11-2009, 22:59
چطور اين امينا از يه win خيلی قوی بهتر راحتر ميتونه فيلم های کيفيت بالارو پخش کونه آيا به خاطره صفحه نمايش است و omina hd تاچش نسبت به htc hd2 چه فرقی داره

فکر کنم بیشتر واسه چیپ گرافیکی امنیا hd ، انگاز HD2 چیپ گرافیکی به قدرت امنیا نداره و فقط به پردازنده 1GHZ متکیه...
حتی جی اس ام آرنا هم گفته نسبت به Acrer neo Touch با همین پردازنده ضعیفتر عمل میکنه فقط در بحث پخش فیلم HD
ولی در کل خیلی گوشیه جالبیه و جزو بهترین ها (2 تای اول)

ممنون