PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین آموزشگاه برای یادگیری تعمیرات لپ تاپ

mohammad1395
22-11-2009, 00:47
به نظر شما بهترین آموزشگاه برای یادگیری حرفه ای تعمیرات لپ تاپ کجاست؟(آدرس و تلفن)

mehran_4x
22-11-2009, 06:38
منکه ندیدم اینطوری جایی بزنن،باید اول سخت افزار دستگاها رو بدونی.بعد ...
البته اکثرن هنرستان برق بودند یا فوق دیپلم برق یا بعضا مهندس .لحیم و شماتیک و اون چیزا رو میدونن،شاگردی هم کردند. بهترین روشی که هست یا باید آشنا داشته باشی بری تو کار تجربه پیدا کنی
یا آموزشگاهای تعمیر موبایل بری که یه حداقلی رو بدونی .اما در نهایت باید بری سر کار و اشنایی از نزدیک. تو مغازه ها و شرکتها تو جمهوری یا دوره های سام سرویس و شرکتها که اونا رو هم جایی نمیزنن.و مقدماتی نیست.یا اینکه خودت اطلاعات داشته باشی و رشتت این باشه.خودت این کار رو شروع کنی.که البته من خودم چون رشتم این بوده،اتوماتیک با این چیزا برخورد کرم و خودم هم میخواستم
خواستن توانستن است.اما تو این دوره زمانی کمتر چیزه اساسی به کسی میگن و یاد میدن.این خودت هستی که باید پیگیر باشی و علاقمند نه اینکه منتظر کسی یا چیزی باشی. تفاوت ها در همین نکات .

mohammad1395
22-11-2009, 23:07
آنچنان بیگانه هم نیستم مدرک فنی مونتاژ و عیب یابی دارم اما تعمیرات رو کجا میشه یاد گرفت با مدرک؟

850028159
15-01-2011, 21:20
دوست عزیز عیب یابی چی رو بلدی؟برد لپ تاپ همش قطعاتش smdهستش و خیلی با قطعات تلویزیون و... متفاوت و حساس هست.شما یه سرچی تو اینترنت بزنی میتونی پیدا کنی ولی به شرط برو.مثلا بگو 2 یا 3 جلسه میام بعد پول میدم.وقتی رفتی کلاس بیشتر رو اینها پافشاری کن؟نقشه خونی.ورودی و خروجی چیپهای شمالی و جنوبی.تعویض چیپها.تعمیر کارت گرافیک.تشخیص قطعات مختلف پ تابها.تشخیص قسمت تغذیه.چگونگی روشن کردن لب تاب بدون باطری با منبع.و... چون اگثر تعمیرگاهها که میری هرچی میپرسی میگن :مهمترین بخش باز کردن لب تاب در صورتی که اصلا اینجوری نیست.