PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار visio viewver {جانبی آفیس{

miladdd_blue
21-11-2009, 17:23
سلام به تمامی دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه:11::11: من سوالی داشتم من رشته تحصیلم برقهدنبال نرم افزار می گشتم تا بتونم اشکال الکتریکال مخصوصا بلوک دیاگرام در آفیس بکشم اما چون در آفیس اشکال از قبیل مقاموت سلف وجو نداره منصرف شدم بعد از کمی سرش متوجه شدم که افیس هم چنین نرم افزر های داره که
visio wiewer هست اما به مشکلی برخودم بعد از اینکه در add remove progeram گزینه change افیس می زدم visio رو ران میکرم تغییری در آن
all progeram من به وجو دنمی آید
راستی از سایت خود افیسم
visio رو دانلود کردم ولی all pro تغییری نداشتم لطفا به من راهی معرفی کنید این مشکل حل کنم :20::20:

wordist
23-11-2009, 07:57
سلام به تمامی دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه:11::11: من سوالی داشتم من رشته تحصیلم برقهدنبال نرم افزار می گشتم تا بتونم اشکال الکتریکال مخصوصا بلوک دیاگرام در آفیس بکشم اما چون در آفیس اشکال از قبیل مقاموت سلف وجو نداره منصرف شدم بعد از کمی سرش متوجه شدم که افیس هم چنین نرم افزر های داره که هست اما به مشکلی برخودم بعد از اینکه در add remove progeram گزینه change افیس می زدم visio رو ران میکرم تغییری در آن من به وجو دنمی آید
راستی از سایت خود افیسم رو دانلود کردم ولی all pro تغییری نداشتم لطفا به من راهی معرفی کنید این مشکل حل کنم :20::20:
همونطور كه ميدونيد اين برنامه در ورژن 2007 همراه پكيج آفيس ارائه شده

ممكنه اشكال از سي دي شما باشه

به نظر من بهتره يه بار كل آفيس رو حذف و دوباره نصب كنيد همراه با ويزيو

و البته سوالتون ربطي به عنوان تاپيك نداره

miladdd_blue
28-11-2009, 10:05
حق با شماست ولی این کاری شما گفتین من کردم ولی تاثیری نکرد به نظره من چون من سی دی اینترپرایس دارم نمی شه شاید سی دی سرویس پک 2 رو بگیرم بشه بازم من معذرت می خوام