PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار عکس گرفتن از اسکرین ( با کادر دلخواه)

noisymind
20-11-2009, 12:40
سلام.
من قبلا یک نرم افزاری داشتم که با فعال شدنش خیلی سریع میشد هر قسمتی از صفحه نمایش رو که میخواستی , با موس انتخاب کنی و اون سریع برات عکس بگیره ازش. خیلی هم کارکردن باهاش ساده و راحت بود.
الان متاسفانه اونو گم کردم و هیچ اسمی هم ازش ندارم.
اگه کسی چیزی در این زمینه داره معرفی کنه ممنون میشم
:40:

88x88
20-11-2009, 14:16
الان اومدم یه تاپیک بزنم تقریبا یه همچین درخواستی بدم. اما گویا زود تر از من به فکر افتادن. پس فقط اپشن هامو می گم.
ویندوز 7 یه برنامه ی کوچولو داره به نام اسنیپینگ تول. اونو می خوام برای xp. حالا اگه نبود یه برنامه ی مشابه.. همونی که دوست این بالامون می گه.

***Spring***
20-11-2009, 17:44
سلام ... راه ساده رو که حتمآ میدونید : بهترین و ساده ترین راه ( برای عکسبرداری از صفحه نمایش ) استفاده از دکمه print screen کیبرد هستش ... برنامه هم :

TechSmith Snagit | قدرتمندترين نرم افزار عكس برداري از مونيتور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Portable TechSmith Snagit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

88x88
21-11-2009, 08:06
دست شما درد نکنه. فقط یه برنامه ی غیر حرفه ای تر نداشتید؟
من فقط یه چیز کوچولو می خوام در حد همون اسنیپینگ تولز. که همون جا با موس یه کادری بکشم این برنامه عکسشو به من تحویل بده. دیگه فیلم برداری و جدا کردن متن از تصویر یکم زیادیم می کنه.

tohidkh
21-11-2009, 10:13
من فقط یه چیز کوچولو می خوام در حد همون اسنیپینگ تولز. که همون جا با موس یه کادری بکشم این برنامه عکسشو به من تحویل بده. دیگه فیلم برداری و جدا کردن متن از تصویر یکم زیادیم می کنه.
دوست عزیز، Snagit یه برنامه ای هست که هم غیر حرفه ایه و هم حرفه ای.

منظورم اینه که رابط کاربر بالایی داره و هر نوع کاربری میتونه باهاش کار کنه.

شما هم بعد اینکه ازش استفاده کنید متوجحه این امر میشید.

موفق باشید :11:

***Spring***
23-11-2009, 23:49

سلام ... بهترین و ساده ترین راه ( برای عکسبرداری از صفحه نمایش ) استفاده از دکمه print screen کیبرد هستش ... بعد از زدن این کلید ( print screen ) برنامه Paint رو اجرا بفرمایید ، از قسمت Edit ، آپشن Past فعال شده اون رو بزنید ، عکس صفحه ظاهر میشه ...

برنامه های دیگه ( برای عکس و فیلم ) :

CaptureWiz گرفتن عکس و فیلم از ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Video Snapshot Wizard | عكس گرفتن از فايلهاي ويديويي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BB FlashBack برای فیلم برداری از صفحه دسکتاپ با امکانات بسیار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hyperionics HyperCam | تهيه ی فيلم از صفحه ی نمايش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Free Screen Recorder | براي ظبط فيلم از صفحه نمايش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AutoScreenRecorder / فیلم بردای از صفحه نمایش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.