PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد emule

sajad
18-03-2006, 12:52
با سلام

من اين نرم افزار رو نصب كردم . اما هر چقدر زدم دانلود نوشته waiting . الان يك ساعته همين رو نوشته . اما كانكشنم داره send و receive مي كنه اما دانلود نمي شه . مي شه كمكم كنيد ؟ وقتي هم مي شه سرعتش خيلي كمه . حدود 1 kb هست . چجوري زيادش كنم ؟

rozha
18-03-2006, 14:09
دوست عزیز توی نرم افزار امیل ویا هر نرم افزار دیگر اشتراکی سیستم به این صورته که شما مستقیم به یک کامپیوتر که اون فایل رو به اشتراک گزاشته وصل می شید و اون کلمه انتظار که نوشته درست همینه که شما در نوبت قرار می گیرید تا دانلود نفرات قبلی از کامپیوتر کسی که فایل رو به اشتراک گزاشته تموم بشه به همین دلیل طول می کشه شما می تونید برای راحتی کار نام فایل مورد نظرتون رو توی گوگل یا یاهو سرچ کنید تا شاید اون فایل جایی اپلود شده باشه تا بتونید سریع تر به خواستتون برسید

sajad
18-03-2006, 14:32
نه . هيچ جايي توي گوگل نيست

rozha
18-03-2006, 14:49
پس باید صبر کنید تا نوبتتون بشه متاسفانه (ولی درواقع خوشبختانه) کاملا هم عالانه است و هیچ راه تقلبی نداره به جز یک راه که خودم استفاده کردم

برنامه ایمیول به این صورت کار می کنه که کامپیوتر های نزدیک شما رو به شما وصل می کنه (از لحاظ منطقه) شما می تونید یک کلک بزنید از برنامه ای مانند hide IP استفاده کنید و ایپی های معروفی مثل چین یا روسیه ویا امریکا و یا کشور های نزدیک اون رو انتخاب کنید بعد میزان کسانی که این فایل رو به اشتراک گزاشتن متناسب با منطقه افزایش پیدا می کنه و شما می تونید زودتر به خواسته خودتون برسید

ولی این نکته رو هم بگم این روش برای تمام فایل ها صادق نیست باید شانس داشته باشید تا این فایل مورد نظرتون توی اون منطقه جدید هم به اشتراک گزاشته شده باشه

sajad
18-03-2006, 15:39
ببخشين عموما سرعت همينطور كمه يعني حدود 8kb هست ؟ يا تنظيماتي داره كه بيشترش مي كنه ؟ در ضمن مگه همزمان با من چند نفرم اين نرم افازرو دانلود مي كنن ؟ عجيبه

sajad
18-03-2006, 15:43
در ضمن دوستم مي گفت كه سرعت وانلود Edonkey بيشتره ؟ لينك دانلودش رو دارين من اين برنامه رو بگيرم ؟

rozha
18-03-2006, 16:16
به نظر من امیول قوی تر وبهتره

sajad
20-03-2006, 16:56
معذرت مي خوام . من الان 5 ساعته كه يه برنامه رو از طريق edonkey دارم مي گيريم . بيشتر وقتا مي نويسه looking و تا حالا فقط 100kb دانلود شده . مي شه كسي كمكي كنه ؟

reza12100
20-03-2006, 17:01
با هر دوی kad و server کانکت شو
انوقت تعداد بیشتری اسم برات پیدا میکنه

sajad
20-03-2006, 17:07
مي شه بگين از كجا به اينا كانكت شم ؟ برنامه من edonkey هستشا . ممنون مي شم يادم بدين .