PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتقال ويديو كليپ ذخيره شده در inbox messaging به كامپيوتر

smjgh2006
18-03-2006, 08:07
دوستان سلام چگونه مي توان يك ويديو كليپ ذخيره شده در inbox messaging نوكيا 6630 را از طريق كابل به كامپيوتر انتقال داد. اين ويديو كليپ را از يك سوني اريكسون w550 و از طريق bluetooth به نوكيا 6630 انتقال داده ام كه مستقيما توي inbox messaging ذخيره شد ولي به هيچ طريقي نمي توان ان را به gallery يا كامپيوتر انتقال داد از راهنمايي شما متشكرم مهیار عزیز سلام از اینکه سوالم را پاسخ دادی سپاسگزام ولی فکر میکنم نتوانستم منظور خود را به خوبی بیان کنم . این ویدیو کلیپ ها هم اکنون در قسمت inbox در منوي messaging ذخيره مي باشند. نرم افزار همراه موبايل را با نام nokia pc suite را روي كامپيوتر نصب كرده ام . ولي وقتي موبايل را با سيم به كامپيوتر وصل ميكنم به هيچ عنوان نه در پوشه هاي memory card و نه در پوشه هاي memory phone و پوشه هاي زير مجموعه انها يعني پوشه ويديو اين ويديو كليپ ها وجود ندارند و نه از طريق كامپيوتر و نه از طريق موبايل قابل انتقال به هارد كامپيوتر نمي باشند. زيرااين ويديو كليپ ها حتما بايد در قسمت gallery ذخيره باشند تا بتوان انها راچه از طريق سيم و چه از طريق bluetooth به كامپيوتر انتقال داد. ضمنا روي سيستم من تنها ويندوز xp sp2 داخل درايو E نصب ميباشد. لطفا مرحمت فرموده و توضيح كامل تري براي رفع اين مشكل ارايه فرماييد با سپاس فراوان و تبريك سال نو

Mahyar_p30
18-03-2006, 09:53
سلام دوست عزيز!
از برنامه ي seleq که به کرات در انجمن معرفي شده مي توني براي اين کار استفاده کني به اين ترتيب:
به درايو c رفته وارد sistem شويد،پوشه ي Mail را باز کنيد فولدر 00001001_s (اول عدد بعد حرف s) را باز کنيد درون پوشه هايي که وجود داره رو براي يافتن کليپ مورد نظر بگرديد،فايل مورد نظر رو کپي کنيد( از داخل منوي Edit،copy را انتخاب کنيد) فايل کپي شده رو به گالري انتقال بديد!

سوالي بود در خدمتم!
موفق باشيد!

smjgh2006
21-03-2006, 09:45
سلام دوست عزيز!
از برنامه ي seleq که به کرات در انجمن معرفي شده مي توني براي اين کار استفاده کني به اين ترتيب:
به درايو c رفته وارد sistem شويد،پوشه ي Mail را باز کنيد فولدر 00001001_s (اول عدد بعد حرف s) را باز کنيد درون پوشه هايي که وجود داره رو براي يافتن کليپ مورد نظر بگرديد،فايل مورد نظر رو کپي کنيد( از داخل منوي Edit،copy را انتخاب کنيد) فايل کپي شده رو به گالري انتقال بديد!

سوالي بود در خدمتم!
موفق باشيد!

Thank you for emailing Nokia Careline.

With regards to your enquiry, we recommend you to go inbox folder
then
highlight the message you want then press option to save it in the
Phone
memory or MMC. After using PC suite you can transfer it to the PC.

Should you have any further enquiries, or if we can be of any
assistance,
please do not hesitate to contact the Nokia Careline via 'ASK
Nokia'
located at [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Register with Nokia Connections and you enter a grand prize draw for a
trip
around the world worth US$50,000 and also monthly prize draws.
Nokia
Connections is a fun newsletter about the latest products and events.
Click
below to register.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهيار عزيز سلام و با تبريك سال نو طبق گفته شما عمل كردم ولي پوشه هايي كه گفته بودي اصلا وجود ندارد copy و paste هم وجود ندارد . داخل نرم افزار nokia pc suite دسترسي به messaging inbox امكان ندارد لطفا كمي بيشتر راهنماييم كنيد . با سايت نوكيا تماس گرفتم متن بالا را ارسال كردند ولي اجرا نميشود. سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم اصلا وجود ندار د.در دريو c پوشهاي بنام mail يا system يا oooo1oo1_s هم وجود ندارد. ضمن ارزوي سال خوب براي شما و خانواده محترمتان

b-z
21-03-2006, 11:39
دوست عزيز يه سوال دارم آيا شما از داخل اينباكس ميتوني اين كليپ رو اجرا و مشاهده كني يا نه ؟ اگه اجرا بشه كه خب مشكلي نداره همون موقع اجراي و مشاهده كليپ stop رو بزن و از آپشن گزينه save رو انتخاب كن .
سال نو رو باز هم تبريك ميگم به همه دوستان

Mahyar_p30
22-03-2006, 23:29
سلام سال نو مبارک!
دوست عزيز واسه همين هم گفتن به گالري انتقالش بديد فايلو که تو نوکيا پي سي سوييت نشون داده بشه!

من چون 6630 ندارم اسم فولدري رو که مي توني فايلو توش پيدا کني به محض اينکه 6630 به دستم رسيد بهت ميگم!
موفق باشي!

smjgh2006
26-03-2006, 08:19
:tongue:
دوست عزيز يه سوال دارم آيا شما از داخل اينباكس ميتوني اين كليپ رو اجرا و مشاهده كني يا نه ؟ اگه اجرا بشه كه خب مشكلي نداره همون موقع اجراي و مشاهده كليپ stop رو بزن و از آپشن گزينه save رو انتخاب كن .
سال نو رو باز هم تبريك ميگم به همه دوستان
مهيار عزيز سلام با عرض تبريك مجدد سال نو و عرض خالصانه ترين سلام با راهنمايي جنابعالي مشكلم حل شد .از كمك شما سپاسگزارم . اميدوارم اين ارتباط دوستانه همچنان خالصانه پايدار بماند .

rezasafa2000
29-03-2006, 20:34
سلام . چطوري با بلوتوث ميشه برنامه يا عكسي را به موبايل انتقال داد ؟ در مورد نصب برنامه چه بايد كرد ؟