PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست یه نرم افزار لطفا راهنمایی کنید

hamid1002
19-11-2009, 15:18
سلام به همگی
دوستان من دنبال یه نرم افزار هستم که اشعارشاعران بزرگ مثل حافظ خیام و... رو تو خودش گنجونده باشه وبا این برنامه بشه با تایپ یه کلمه خاص شعرهای مرتبط با اون کلمه رو بصورت سرچ شده نمایش بده ایا همچین برنامه ای رو کسی باهاش برخورد داشته اگه ممکنه در این مرد منو راهنمایی کنید

بسیار سپاسگزارم

قاهر - Gahir
19-11-2009, 15:35
سلام .

البته که هست . تا اونجایی که من یادم هست ، یه برنامه ای بود که حاوی اشعار سعدی بود ، مال گلستان سعدی بود .

تمامی اشعاری که توی گلستان سعدی هست رو رو داخل یک سی دی گنجونده بودند . خوبیش این بود که یارو هر شعری رو که انتخاب میکردی رو میخوند .

البته این سی دی خیلی قدیم مدیما استفاده میکردم (حدود سه چار سال پیش !!) ... حتما بدون شک تو مراکز فروش لوح های فشرده بهتر از اون هم موجود باشه ... یا شایدم مال شعرای دیگه هم باشه که حتما هست .

Mr.Lover
19-11-2009, 16:17
سلام
ديوان حافظ شيرازی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
رباعيات خيام نيشابوری:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
منبع: وزش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ship Storm
19-11-2009, 18:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در هنگام ارسال مطالب از یک عنوان مناسب استفاده نمائید.از انتخاب عناوینی از جمله کمک ، تورو خدا کمکم کنید ، خیلی مهم ، هر کی میتونه جواب بده ، نیاز به پاسخ فوری ، یک برنامه ، جطوری میتونم و جملاتی شبیه به این پیغام‌ها جدا خودداری نمایید که طبق قوانین با شما برخورد خواهد شد.برای انتخاب موضوع میتوانید از کلمات کلیدی سؤال خود استفاده کنید.