PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نویز شدید در خط تلفن همانند صدای هوا وقتی مودم adsl2 رروشن می شود ...!؟

saeedn70
19-11-2009, 11:12
سلام و خسته نباشید.

وقتی مودم adsl رو روشن می کنم دیگر نمیشه با تلفن صحبت کرد صدای نویز همانند صدای هوا اجازه نمیده

صدای طرف مقابل رو بشنویم. مشکل از چیست؟؟:11:

lindows
19-11-2009, 11:51
سلام و خسته نباشید.

وقتی مودم adsl رو روشن می کنم دیگر نمیشه با تلفن صحبت کرد صدای نویز همانند صدای هوا اجازه نمیده

صدای طرف مقابل رو بشنویم. مشکل از چیست؟؟:11:

سر راه مودم يه اسپيليتر بايد بگذاري كه اين مشكل را از بين ببره
بعضي مودم ها خودشون دارند بعضي ها هم نه بايد بخري

saeedn70
19-11-2009, 12:19
سر راه مودم يه اسپيليتر بايد بگذاري كه اين مشكل را از بين ببره
بعضي مودم ها خودشون دارند بعضي ها هم نه بايد بخري

ممنونم.

یعنی همونجا که خط تلفن پشت مودم خورده خط رو دربیارم بزنم تو spiliter بعد از خروجیه spliter بزنم تو

مودم درست میشه؟ تو ارتباط با اینترنت مشکل پیش نمیاره یا سرعت رو کم نمیکنه؟

مودم = symphony 602

Amin.Senator
19-11-2009, 13:25
ممنونم.

یعنی همونجا که خط تلفن پشت مودم خورده خط رو دربیارم بزنم تو spiliter بعد از خروجیه spliter بزنم تو

مودم درست میشه؟ تو ارتباط با اینترنت مشکل پیش نمیاره یا سرعت رو کم نمیکنه؟

مودم = symphony 602
نه برادر مشكلي بوجود نمياد اسپليتر ديتا و voice رو از هم جدا ميكنه و از تداخل اونها جلوگيري ميكنه

saeedn70
19-11-2009, 13:34
نه برادر مشكلي بوجود نمياد اسپليتر ديتا و voice رو از هم جدا ميكنه و از تداخل اونها جلوگيري ميكنه

ممنونم آخه من سرعت دانلودم خیلی بالاست کم نمیشه ؟

شاید بخاطر همین که من اسپلیتر نزاشتم سرعت دانلودم از بقیه 128 ها بیشتره؟؟

حالا شما یه امتحان بکنید اسپیلیتر رو دربیارید ببینید سرعت دانلودتون بیشتر نمیشه؟؟

سرویسم 128 دریافت ارسال ....سرعت دانلودم 120 کیلوبایت.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

online_amin
19-11-2009, 13:59
نه بابا این چه حرفی هست؟

از این اتفاقها میفته. منظورم افزایش سرعت اینترنت هست و من میتونم قاطعانه بگم هیچ ربطی به اسپلیتر نداره. تازه اسپلیتر رو اگر استفاده نکنی سرعتت اگر پایین نیاد بیشتر هم نمیشه.

saeedn70
19-11-2009, 18:45
پس چرا پارس آنلاین میگه اسپلیتر رو به مودم نزنید ارتباط قطع میشه. چرا پارس میگه میکرو فیلتر ولی شما میگید اسپلیتر نکنه فرق

میکنن با هم؟؟؟؟

اینم سایت پارس نوشته بود :

طریقه استفاده از میکرو فیلتر :

میکروفیلتر دارای دو طرف لاین و فون می باشد که در پشت آن مشخص گردیده . باید توجه داشت که حتما سمت لاین آن وارد پریز تلفن شود (طرفی که سیم دارد) و سیم دستگاه تلفن به پورت فن آن وارد شود . ( مطابق تصویر)

اخطار مهم : به هیچ وجه میکروفیلتر را سر راه خطی که به مودم وارد می شود قرار ندهید این کار باعث جلوگیری از ارتباط مودم شما با مرکز مخابراتی می شود . در نتیجه سرویس اینترنت شما قطع می شود .

Xx Hossein xX
19-11-2009, 22:15
پس چرا پارس آنلاین میگه اسپلیتر رو به مودم نزنید ارتباط قطع میشه. چرا پارس میگه میکرو فیلتر ولی شما میگید اسپلیتر نکنه فرق

میکنن با هم؟؟؟؟

اینم سایت پارس نوشته بود :

طریقه استفاده از میکرو فیلتر :

میکروفیلتر دارای دو طرف لاین و فون می باشد که در پشت آن مشخص گردیده . باید توجه داشت که حتما سمت لاین آن وارد پریز تلفن شود (طرفی که سیم دارد) و سیم دستگاه تلفن به پورت فن آن وارد شود . ( مطابق تصویر)

اخطار مهم : به هیچ وجه میکروفیلتر را سر راه خطی که به مودم وارد می شود قرار ندهید این کار باعث جلوگیری از ارتباط مودم شما با مرکز مخابراتی می شود . در نتیجه سرویس اینترنت شما قطع می شود .

خوب نبایدم بزنید !
اسپیلیتر رو همونجوری که توی عکسه گفته باید وصل کنید ! فقط پشت تلفن نه به مودم .....

ardavan_2008
20-11-2009, 00:39
اسپیلیتر رو همونجوری که توی عکسه گفته باید وصل کنید ! فقط پشت تلفن نه به مودم .....

اکثر نویز گیرها یک خروجی مودم دارن یه خروجی تلفن که شما باید به این دقت کنید!

rasoul2005
20-11-2009, 00:57
درود
شما اگه رو خط نویز دارید باید از نویزگیر استفاده کنید و مطمین باشد 1 کیلوبایت هم تو سرعتتون تاثیری ندارد قیمتشم نهایتا 3000 تومن مواظب گرون نخری طریقه استفاده کردنشم اصلا کاری ندارد در واقع لزومی به توضیح دادن ندارد

موفق باشید

saeedn70
20-11-2009, 10:14
ممنونم. به این سوالم جواب ندادید آیا میکرو فیلتر همون اسپیلیتر هست؟؟و اینکه نویز گیر چی هست؟؟

pooyajon
20-11-2009, 12:43
ممنونم آخه من سرعت دانلودم خیلی بالاست کم نمیشه ؟

شاید بخاطر همین که من اسپلیتر نزاشتم سرعت دانلودم از بقیه 128 ها بیشتره؟؟

حالا شما یه امتحان بکنید اسپیلیتر رو دربیارید ببینید سرعت دانلودتون بیشتر نمیشه؟؟

سرویسم 128 دریافت ارسال ....سرعت دانلودم 120 کیلوبایت.

برای 128 کیلو بیت سرعت شما باید چیزی حدود 14 کیلو بایت باشه در حالی که 120 کیلو بایت است من فکر میکنم ISp اشتباهی دستش خورده به یه دکمه ی دیگه به جای 128 به شما 1024 داده ؟

نظر دیگران چیه؟

Amin.Senator
20-11-2009, 12:56
برای 128 کیلو بیت سرعت شما باید چیزی حدود 14 کیلو بایت باشه در حالی که 120 کیلو بایت است من فکر میکنم ISp اشتباهی دستش خورده به یه دکمه ی دیگه به جای 128 به شما 1024 داده ؟

نظر دیگران چیه؟

ازينجور موارد پيش مياد isp كه الكي نيس دستش بخوره به يه چيزي كاراشون حساب كتاب داره اين هم مقطعي هستش دوباره سرعتشون عادي ميشه برميگرده به همون بين 20 و 24

ممنونم. به این سوالم جواب ندادید آیا میکرو فیلتر همون اسپیلیتر هست؟؟و اینکه نویز گیر چی هست؟؟

دوست عزيز بين ميكروفيلتر اسپليتر و نويزگير هيچ تفاوتي وجود نداره و كارشون يكيه.

pooyajon
20-11-2009, 13:35
[QUOTE=Amin.Senator;4417873]ازينجور موارد پيش مياد isp كه الكي نيس دستش بخوره به يه چيزي كاراشون حساب كتاب داره اين هم مقطعي هستش دوباره سرعتشون عادي ميشه برميگرده به همون بين 20 و 24

می دونم ولی برای خود من یه بار از این اتفاق افتاد و یک هفته حال کردم
من با وایرلس وصل هستم دو کوچه آن ور تر خابگاه دانشگاه آزاد هست و من یه موج با نام free public wifi دارم که مطمئنم مال اونجاست نمی دونم چه جوری ازش استفاده کنم درتلاشم اگه اینجا کسی می دونه راهنمایی کنه
در ضمن آیا انشگاه آزاد به افراد دیگر هم اینترنت می فروشه؟

saeedn70
20-11-2009, 17:36
خوب دوستان مشکلم حل شد . یه اسپلیتر خریدم خط تلفن رو بهش وصل کردم . تلفن رو زدم به خروجی تلف اسپلیتر مودم هم زدم

به خروجی مودم اسپلیتر . درست شد یعنی عالی شد یه زره نویز هم نمیندازه. اسپلیتر هم خریدم 4500 یه مدلم داشت

dlink اصل 13500 گفتم چه فرقی میکنه همین 4500 خیلی عالیه و دست همتون درد نکنه.

Xx Hossein xX
20-11-2009, 18:41
خوب دوستان مشکلم حل شد . یه اسپلیتر خریدم خط تلفن رو بهش وصل کردم . تلفن رو زدم به خروجی تلف اسپلیتر مودم هم زدم

به خروجی مودم اسپلیتر . درست شد یعنی عالی شد یه زره نویز هم نمیندازه. اسپلیتر هم خریدم 4500 یه مدلم داشت

dlink اصل 13500 گفتم چه فرقی میکنه همین 4500 خیلی عالیه و دست همتون درد نکنه.

فکر کنم یه ذره گرون گرفتی ! ولی به هر حال دیگه گرفتی ! من چند وقت پیش 2000 تونم خریدم !

saeedn70
20-11-2009, 18:56
ازينجور موارد پيش مياد isp كه الكي نيس دستش بخوره به يه چيزي كاراشون حساب كتاب داره اين هم مقطعي هستش دوباره سرعتشون عادي ميشه برميگرده به همون بين 20 و 24

دوست عزيز بين ميكروفيلتر اسپليتر و نويزگير هيچ تفاوتي وجود نداره و كارشون يكيه.

دوستان من 5 ماهه سرعتم همین قدر هست فکر کنم بخاطر ترافیک زیادی که ازشون خریدم سرعتم رو اندازه 1024 کردن. 48 گیگ ترافیک برای 6 ماه کلا 240 تومن پول گرفتن ازم.

تازه فکر کنم دلیل اصلیش که سرعت منو الکی زیاد کردن این باشه که من 20 تومن پول دادم برای نصب

و خودم نصب کردم و زنگ زدن بهشون گفتم خودم نصب کردم نمیخاد بیاین و حرفی هم از پول بهشون

نزدم واسه همین گفتن بزار سرعتشو زیاد کنیم.یعنی 20 تومن هم اضافه بهشون دادم

تو این 5 ماه 40 گیگ دانلود داشتم فقط اینکه تمامی ورژن های ویندوز 7 رو دانلود کردم .n . rtm . final 22 oct

این ماهه آخر هم دارم روزی 20 تا ویدئو جدید خواننده ها رو دانلود می کنم تا تموم بشه 8 گیگش

اگه ایجوری که شما میگید قرار دادم رو برای چند سال تمدید می کنم با همین ترافیک و همین سرویس.

و جالبیش اینه که تو این 5 ماه فقط 2 بار قطعی داشتم در 2 روز پشت سر هم اونم هر روز 1 ساعت از 3 تا 4 عصر

ardavan_2008
20-11-2009, 23:11
نه خیر اونها زرنگند می خوان شما زودتر محدودیت (اون 48 گیگ)رو زودتر تموم کنید ....

Amin.Senator
20-11-2009, 23:47
دوستان من 5 ماهه سرعتم همین قدر هست فکر کنم بخاطر ترافیک زیادی که ازشون خریدم سرعتم رو اندازه 1024 کردن. 48 گیگ ترافیک برای 6 ماه کلا 240 تومن پول گرفتن ازم.

تازه فکر کنم دلیل اصلیش که سرعت منو الکی زیاد کردن این باشه که من 20 تومن پول دادم برای نصب

و خودم نصب کردم و زنگ زدن بهشون گفتم خودم نصب کردم نمیخاد بیاین و حرفی هم از پول بهشون

نزدم واسه همین گفتن بزار سرعتشو زیاد کنیم.یعنی 20 تومن هم اضافه بهشون دادم

تو این 5 ماه 40 گیگ دانلود داشتم فقط اینکه تمامی ورژن های ویندوز 7 رو دانلود کردم .n . rtm . final 22 oct

این ماهه آخر هم دارم روزی 20 تا ویدئو جدید خواننده ها رو دانلود می کنم تا تموم بشه 8 گیگش

اگه ایجوری که شما میگید قرار دادم رو برای چند سال تمدید می کنم با همین ترافیک و همین سرویس.

و جالبیش اینه که تو این 5 ماه فقط 2 بار قطعی داشتم در 2 روز پشت سر هم اونم هر روز 1 ساعت از 3 تا 4 عصر
مرد مومن اينجا ايران است ازينجورا فكرا نكن كه بخاطر 20 تومن دارن بهت سرعت دانلود 8 برابر ميدن اونم 5 ماه!

به هر حال تا ميتوني عشق كن مال من خيلي زور بزنه 45 نميشه:27:

راستي 48 گيگ واسه 6 ماه كلا چند درومد؟

JIGSA
25-11-2009, 19:36
شما احتمالا 128 نامتقارن دارین. یعنی سرعت آپلودتون 128 هست و سرعت دانلود 1024.

این نوع سرویس ها مناسب دانلود هستن. اما اکثر سرویس دهنده های درست و حسابی سرویسها نامتقارن ندارن.
البته به مخابرات شما هم بستگی داره. الان که مرکز شما خالیه 2 مگابایت رو بین دو نفر تقسیم کرده ولی اگر شلوغ بشه تا 128 کاهش پیدا میکنه.

تا مخابراتتون خالیه از فرصت استفاده کن

hologramm
30-11-2009, 12:49
رو خط ما نویز وجود داره چون سیم کشی تلفن اشکال داره. سیمهای تلفن از بقل برق رد شده. آیا میتونم با میکروفیلتر یا اسپیلیتر نویز رو بردارم؟ اگه جواب نداد چه کار میشه کرد؟ به دلیل سختی کار هم نمیشه سیمکشی ساختمون رو عوض کرد. یه جاهاییش هم نشدنیه! مودمم دایال آپه.