PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک براي ساخت يک انجمن vBulletin ( مهم و سريع )

far2009
17-11-2009, 17:30
دوستان p30world ي به کمک شما نياز دارم.من براي يک کاري بايد يک انجمن درست کنم. طراحي و امکاناتش خيلي برام مهم هست با اين حساب بهترين انتخاب vBulletin است. اما من اين مشکلات را دارم1- من فايل null شده ي vBulletin را دانلود کردم ولي نمي دانم چه کارش بايد بکنم.2- localhost چي هست؟ همانطور که گفتم انجمن مي خواهم بسازم پس نمي خواهم local باشه اصلا اين localhost مجانيه ( باور کنيد هيچ چيزي نمي دانم )3- در کل آموزش کامل را قرار دهيدبا تشکــــــــــــــــــــــ ـــــــر فراوان

far2009
17-11-2009, 18:11
باور کنيد خيلي خيلي مهم هست. من به کاربران اين انجمن اطمينان دارم لطفا جواب ما را هم بدهيد ! هر چه زودتر

MrGee
18-11-2009, 09:09
localhost همون کامپیوتر خودته
تو گوگل سرچ کنی راحت می تونی پیدا کنی.

ostadonline
18-11-2009, 11:20
localhost یه نرم افزاریه (سرور مجازی) که به شما کمک میکنه تا سایت و انجمن خودتون رو قبل از این که در وب ایجاد کنید، تو کامپیوتر خودتون ایجاد کنید. با این کار علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه ، احتمال بروز خطا و مشکل هم پایین میاد. مثل easy php و wamp . که آموزش دومی رو میتونید در صفحات اولیه این تاپیک ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد از اینکه انجمنتون رو در لوکال امتحان کردید، میتونید اون رو به هاستتون که خریداری کرده اید، منتقل کنید.

far2009
18-11-2009, 12:52
ممنون از نظرات همه دوستان ولي خودم پيگير شدم و توانستم يک لوکال هاست درست کنم. حتي توانستم تا حدي vbulletin را هم نصب کنم. اما مشکل من الان در مرحله سوم نصب vbulletin است که اين ارور را مي دهد.Error description: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'farshad'@'localhost' (using password: YES) C:\Program Files\EasyPHP 3.0\[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] on line 311The database has failed to connect because you do not have permission to connect to the server. Please confirm the values entered in the 'includes/config.php' file.در من کسي يک هاست مجاني و خوب مي شناسد ؟

far2009
18-11-2009, 13:57
تمامي مشکلاتم حل شد و الان من هم مثل p30world يک انجمن دارم. حيف که به طور مشکوکي نمي توانم شکلک بگذارم وگرنه خوشحالي ام را نشان مي دادم. هر کس هر مشکلي داشت آماده ام تا کمکش کنم.

far2009
18-11-2009, 14:38
راستي چطوري انتقال بدهم روي يک هاست مجاني و عالي . مهمترين بخش همين هست لطفا راهنمايي کنيد

_ermia
19-11-2009, 20:33
تمامي مشکلاتم حل شد و الان من هم مثل p30world يک انجمن دارم. حيف که به طور مشکوکي نمي توانم شکلک بگذارم وگرنه خوشحالي ام را نشان مي دادم. هر کس هر مشکلي داشت آماده ام تا کمکش کنم.

میشه لطف کنی بگی مرحله 3 رو چطور رد کردی؟!
من البته با wamp میخواستم رو سیستمم تست کنم، اما به دیتا بیس گیر میده.

maammoot
24-11-2009, 22:20
اگه یه اموزش بزاری که چطور انجامش دادی عالی می شه

kourosh_sos
24-11-2009, 22:51
دوست عزيز آموزش هايي كه خودت خوندي رو اينجا قرار ميدي ممنون ميشم

eliyas
25-11-2009, 08:09
دوست عزيز آموزش هايي كه خودت خوندي رو اينجا قرار ميدي ممنون ميشم

سلام دوست من

شما میتونید برید اینجا آموزش کامل داده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید