PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ضبط صدا و وبکم

Mehr.Iman
15-11-2009, 22:53
سلام
من یه لب تاپ Hp Pavilion 6700 دارم ، وبکم این لب تاپ تو مسنجرا کار نمیکنه ولی تو نرم افزار خودش (CyberLink YouCam) کار میکنه؟(قبلا تو مسنجرا کار میکرد)
صداهم ضبط نمیکنه ، قبلا بدون وصل کردن میکروفن صدا ضبط میکرد اما الان اصلا صدا ضبط نمیکنه.
مشکلش چیه به نظرتون؟ سخت افزاری یا نرم افزاری؟

H@mid-Vista
16-11-2009, 20:26
بدون شك نرم افزاري هست و به تنظميات برنامه ها وابسته خواهد بود.
اگه نتونستي كاري كني بهتره ريكاوري كني ببين چي ميشه

Mehr.Iman
16-11-2009, 21:48
بدون شك نرم افزاري هست و به تنظميات برنامه ها وابسته خواهد بود.
اگه نتونستي كاري كني بهتره ريكاوري كني ببين چي ميشه

ایشالا که نرم افزاری باشه ، ولی آخه من دست به تنظیماتش نزدم ؛ الانم حدود 7 ماهه که اینجوریه! من تا الان ضبط صدا نیاز نداشتم دنبالش نبودم ولی الان دارم یه سی دی آموزشی میسازم باید صدا ضبط کنم ؛ مشکل وبکمش فقط تو مسنجراس. مثلا تو یاهو مسنجر وبکم روشن میشه ولی تصویرو برا طرف نمیفرسته ، مجبور شدم از وبکم External استفاده کنم.
چجوری ریکاوریش باید کنم؟
اگه ریکاوری کنم ویندوزو به مثلا 8 ماه پیش برا بقیه نرم افزارام مشکل بوجود نمیاد؟

Mehr.Iman
18-11-2009, 19:41
دوستان تاحالا کسی به این مشکل برخورد نکرده؟
وقتی میخوام وبکمشو (وبکم خود لبتاپو) تو مسنجر روشن کنم ، این ارورو میده:

A network error occurred while connecting to the server

ولی وقتی یه وبکم دیگه بهش وصل میکنم درست کار میکنه و مشکلی نداره.

Green.Son
19-11-2009, 12:42
ريكاوري كني مثل روز اول ميشه درايو سيستم عامل
اول بك آپ كن بعد ريكاوري كن

Mehr.Iman
20-11-2009, 12:55
ريكاوري كني مثل روز اول ميشه درايو سيستم عامل
اول بك آپ كن بعد ريكاوري كن
یعنی انگار ویندوزو عوض کردی دیگه ، اونوقت تمام نرم افزارایی که نصب کردمم میپرن دیگه ، نه؟

H@mid-Vista
20-11-2009, 13:11
یعنی انگار ویندوزو عوض کردی دیگه ، اونوقت تمام نرم افزارایی که نصب کردمم میپرن دیگه ، نه؟

بله انگار از نو ويندوز نصب كردي
با اين تفاوت كه خودش همه درايورها رو رديف مي كنه

Tenacious
27-11-2009, 01:30
من هم یک dv5 1115 دارم و با همین مشکل مواجه شدم؛ علاوه بر این، موقع کار حتی تو محیط ویندوز، وب کم خود به خود روشن میشه! اینو می شه از چراغ وب کم فهمید.
با ری کاوری درست میشه، اما حواست باشه همه چیز مثل روز اولی که لپ تاپو خریدی می شه. یعنی هرچی توش داری می پره. من خودم یه برنامه ای تو لپ تاپم دارم که به هیچ عنوان نمی تونم پاکش کنم و از این کار بی نصیب موندم!
راستی کسی اطلاعی داره که می شه قفل سخت افزاری رو با بک آپ گیری زیر پا گذاشت یا نه ؟؟؟

mehran_4x
27-11-2009, 07:17
به درايو D نبايد دست زد ،بلكه بايد از دل درايو C يك درايو ديگه درست كنيد و همه چيزتون رو بريزيد تو اون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
با اين كارتون، رو بكنيد،خيلي سادست،شبيه norton partition magic‌با اين فرق كه تو ويستا و سون كار ميكنه
چون وقتي ريكاوري ميكنيد درايو C كاملا از نو پاك و اطلاعات اوليه توش ريخته ميشه
اينا قفل سخت افزاري نداره ،اينجا هم جاي اين سوال نيست
اما روش نرم افزاري يا دست كاري الكترونيكي داره....

Mehr.Iman
20-08-2010, 18:42
وب کمم درست شد،الان تو مسنجرا هم کار میکنه ولی همچنان مشکل ضبط صدا دارم:41: