PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در مورد خرید تلوزیون لامپی صفحه تخت 29 تا 400 هزار تومن راهنمایی کنید

farhad61
15-11-2009, 20:27
سلام آقا من میخام در چند روز آینده با 400 هزار تومن یه تلوزیون لامپی صفحه تخت بگیرم فکر میکنید چه مدل و مارکی بگیرم بهتره من خودم چند ماه پیش برای پدرم میخاستم یه مدل از پاناسونیک بگیرم همه چیزش خوب بود waid هم بود ولی متاسفانه بعد از چند دقیقه کناره تصویر شروع به سیاه شدن میکرد و تقریبا 5 سانت از هر طرف تصویر رو می گرفت حالا نمیدونم از شانس من بود یا ..... حال میخام یه تلوزیون که ترجیحا واید هم باشه بهم معرفی کنید ممنونم

*Alucard*
16-11-2009, 01:20
سونی , پاناسونیک , هیتاچی و توشیبا سال 2007 خط تولید همه تلویزونهای لامپ تصویریشون رو بستن و تولید این نوع تلویزیون رو متوقف کردن از سامسونگ و ال جی اطلاع دقیقی ندارم ولی حواستون باشه اگر از هر برندی قصد خرید داشتید حتما از اصل بودن و نو بودن تلویزیون مطمئن بشید.

vahidpsr
16-11-2009, 08:55
امگه تلويزيون لامپي غير از سوني ترينيترون هم مي شه انتخاب كرد؟؟؟ البته به قول دوستمون توليد اين تلويزيون ها متوقف شده و نمي دونم اصلا وايد داره يا نه ولي سالار تمام تلويزيون هاي لامپي فقط و فقط سوني ترينيترون است وبس . اصلا به تبليغات منفي كه اخيرا راجع به سوني منتشر مي كنند (مثل اينكه كيفيتش ديگه مثل قديم نيست و ايراني هست و.... ) گوش نكن . حتي پاناسونيك لامپي هم اصلا قابل رقابت با سوني نيست چه برسي به سامسونگ و ....
براي اينكه مطمئن بشي مي توني كتاب راهنماي تعميرات تلويزيون سازمان فني و حرفه اي ايران را مطالعه كني. حتي در اين كتاب هم لامپ تصوير ترينيترون سوني به عنوان يك تكنولوژي خاص معرفي شده و كاملا در مورد آن بحث شده است در حاليكه در مورد هيچ تلويزيون ديگري (مثل سامسونگ و پاناسونيك و ...) هيچ اشاره اي نشده.

Guts
16-11-2009, 17:47
چرا یه LCD نمیگیری با 400 خورده‌ای میشه الان یه LCD گرفت فکر کنم 26-27 اینچ. حتی LG فکر میکنم یه LCD داره زیر 400 تومنه قیمتش.