PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل صدا با خروجی HDMI

gama
15-11-2009, 15:16
کارت گرافیک مدل (Asus EN9500GT magic) خروجی HDMI داره مونیتور مدل(LG M2394A) ورودی HDMI داره و روی خودش اسپیکر داره مشکل اینجاست که وقتی از خروجی HDMI کارت گرافیک به مانیتور وصل میکنم صدا ندارم کابل SPDIF کارت گرافیک به مادربرد هم وصله

Stream
15-11-2009, 15:21
شما باید در تنظیمات صدای سیستم (Playback devices) گزینه NVIDIA HDMI Out رو برای خروجی صدا انتخاب کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

h_starboy
15-11-2009, 15:26
اگه مشکل تصویر داشته باشیم چی ؟ دفعه اول که وصل کردم مشکلی نبود ولی از دفعه بعد هر چی وصل میکنم تصویر نمیاد رو lcd .
لپتاب دارم .
hp dv6 1225

گرافیکش هم ati radeon hd 4650 .

Stream
15-11-2009, 15:37
گزینه ای در تنظیمات کارت گرافیک (یا ویندوز) وجود داره که شما خروجی تصویر رو تعیین می کنید:

عکس بالا در قسمت Screen Resolution ویندوز 7 هست، قسمت های مشابهی در ویستا هم برای این کار وجود داره ... (معمولا یک سری Hotkey هم روی لپ تاپ ها برای خروجی تصویر هست که بین این گزینه ها شیفت می کنه)

اگه کماکان مشکل وجود داشت از طریق ATI Catalyst Center باید اینکار رو انجام بدید.

gama
15-11-2009, 17:22
شما باید در تنظیمات صدای سیستم (Playback devices) گزینه NVIDIA HDMI Out رو برای خروجی صدا انتخاب کنید:

Stream عزیز اصلا گزینه چهارم مورد نظر شما توی تنظیمات نیست.

Stream
15-11-2009, 18:16
Stream عزیز اصلا گزینه چهارم مورد نظر شما توی تنظیمات نیست.
در صورتی که نیست گزینه هایی که مربوط به SPDIF هست رو تست کنید.

h_starboy
16-11-2009, 12:41
stream جان دقیقا همین کارو کردم .اینجا هم تو تنظیمات lcd رو میشناسه ولی روی lcd تصویر نمیاد .
حتی تو کاتالیست هم امتحان کردم . خفن lcd سونی رو میشناسه ولی تصویر ندارم .
با اون hot key ها هم 4 تا حالت داره که باز تصویر نمیاد.
یکبار شانسی اومد ولی قطع شد .
تو screen resolution وقتی detect میزنم به جز این 2 تا یکی دیگه هم میشناسه . این عکس رو نگاه کن :

یکبار رو این حالت اومد ولی قطع شد و دیگه نیومد .

gama
18-11-2009, 17:42
دوست عزیز توی ویندوز XP چنین مشکلی ندارم فقط برای ویستا این ایراد وجود داره ویندوز ویستا از نو نصب کردم اول که کارت گرافیک نصب نبود صدا داشتم ولی به محض اینکه درایور کارت گرافیکو نصب کردم صدا قطع شد.

Stream
18-11-2009, 21:40
دوست عزیز توی ویندوز XP چنین مشکلی ندارم فقط برای ویستا این ایراد وجود داره ویندوز ویستا از نو نصب کردم اول که کارت گرافیک نصب نبود صدا داشتم ولی به محض اینکه درایور کارت گرافیکو نصب کردم صدا قطع شد.
اگه درایورهای NVIDIA HD Audio نصب شده اند اونها رو Uninstall کنید.

gama
19-11-2009, 00:38
نه دوست عزیز نصب نشده.
دیگه دارم شاخ درمیارم.
حتی جدیدترین درایور کارت گرافیکو از سایت ایسوس دانلود و نصب کردم هیچ فرقی نکرد.

paml
02-02-2010, 22:28
باسلام خدمت همه شما عزیزان . من هم همین مشکل را دارم البته کارت گرافیک من Ati Radeon Hd 4890 هست و کارت صدا High Definition Audio Device که روی مادربرد اسوس Rampage Extreem بوده . باتشکر اگه یه راهنمایی بفرمایید.

shahin13002
23-04-2010, 20:13
سلام
اگه ممکنه راهنمای گام به گام وصل کردن کامپیوتر به تلویزیون رو به من بگید
در ضمن من از یک کابل که ابی - سبز- داره استفاده می کنم
کارت گرافیکم ati radeon hd 4830
من تنظیمان کامپیوتر رو بلد نیستم توضیح بدید لطفا