PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری در مورد خارج کردن ایمیل از گوپ های یاهو (تورو خدا کمک)

Xo0oX
15-11-2009, 11:55
سلام دوستان.
ایمیل شخصی من رو یکی از دوستانم (نمیشه گفت دوست) ایمیل من و پسورد من رو داشته من رو تو یکی از این گروپ ها عضو کرده که هر روز عکس ها و کلیپ های +18 س ک س برام ارسال می کنه و دخترا و پسرا با هم حرف میزنن.
من واقعا زندگیم داره از بین میره با این ایمیل ها که میاد .
خواهش ازتون می کنم منو کمک کنید چه طوری از این گروه ایمیلم رو حذف کنم که برام ایمیل نیاد
تورو خدا کمک کنید خیلی حیاتیه .

Xo0oX
15-11-2009, 12:53
خواهشا کمک کنید . خیلی واجبه .

Subaru
15-11-2009, 12:58
خب برو تو گروپ عضویت رو کنسل کن دیگه !!

orkideh07
15-11-2009, 13:08
ببین معمولا لینک (آدرس) گروپ رو پایین ایمیلی که از طرف اون گروه اومده میزنه ..برو اونو پیدا کن روش کلیک کن تا صفحه اول گروپ رو نشونت بده ..توی اون صفحه یه گزینه هست به اسم edit membership روش کلیک کن یه صفحه میاره که اگه پایین اونو ببینی سه تا گزینه داره که یکیش leave group ه ..اونو بزن و خلاص ..اگه نشد باز بگو تا چک کنم ببینم جزئیات دیگه ای هم داره یا نه..

Xo0oX
15-11-2009, 13:40
ببین معمولا لینک (آدرس) گروپ رو پایین ایمیلی که از طرف اون گروه اومده میزنه ..برو اونو پیدا کن روش کلیک کن تا صفحه اول گروپ رو نشونت بده ..توی اون صفحه یه گزینه هست به اسم edit membership روش کلیک کن یه صفحه میاره که اگه پایین اونو ببینی سه تا گزینه داره که یکیش leave group ه ..اونو بزن و خلاص ..اگه نشد باز بگو تا چک کنم ببینم جزئیات دیگه ای هم داره یا نه..

پاینن صفحه فقط اینا هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه بشه کلی دعات می کنم چون داره زندگیم داغون میشه .

orkideh07
15-11-2009, 14:45
پاینن صفحه فقط اینا هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه بشه کلی دعات می کنم چون داره زندگیم داغون میشه .
همینه ...پایین همین عکس رو ببین سه تا دکمه داره reset ، save changes و leave group ... leave group رو کلیک کن
دیگه هم پسوردت رو به کسی نده یا اگه میدی هرچند وقت یکبار عوضش کن...

Xo0oX
15-11-2009, 14:58
اقا دمت گرم .
خدا هر چی می خوای بهت بده انشاالله. هر چی ارزو داری برسی .
از صمیم قلب ازتون تشکر می کنم.
خیلی عزیزی