PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش LAN , Online در COD : Modernwarfare 2

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12

A.M.D.D.E.V.I.L
16-09-2010, 17:31
سلام دوستان
من IW22 و 23 و همه ی فایل هارو دانلود کردم + DLC ها و همشو ریختم به جاهایی که گفته بودید اما با اینکه IW 22 رو هم ریختم موقعی که میخوام اجرا کنم یه ارور مربوط به IW 22 میده بعدم میبرتم به یه آدرس که مربوط به alterIW هست
چکار کنم؟ تاحالا فکر میکردم که مشکل مربوط منه 2 بار اون 145 مگ رو دانلودکردم اما بازم همون مشکلو دارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gomgashte_r
17-09-2010, 00:03
با سلام خدمت همه دوستان
اينم اون آموزشي كه قولش رو داده بودم.شرمنده از اينكه يه كم دير شد. اميدوارم از بازي كردن لذت ببريد.
كپي برداري از اين آموزش هيچ اشكالي ندارد :دي

لينك دانلود آموزش مولتي پلير modern warfare2 بدون نياز به اينترنت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشيد.

CRYSiS2
18-09-2010, 14:47
آقا ما رفتیم تو این وبلاگه مو به مو تمام کارا رو انجام دادیم بازیمونم آپدیت شد و اومد بالا ولی وقتی Play رو میزنم میگه Please wait connecting to iwnet همونجوری میمونه یک ساعتم وایسی همونجوری میمونه خواهش میکنم یکی راهنماییم کنه.عکسشم پائین گذاشتم گوشه سمت راستشم همون ورژنی شد که تو وبلاگ زده بود.1.3.37 a legacy :18::18:

کسی بلد نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mooli11mooli11
19-09-2010, 00:17
برو تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مدل مودم بعدم بازی رو انتخاب کن تنظیمات رو تو کانفیگ مودمت درست کن ببین درست میشه .

البته خود سایت آلتر گفته مودمت رو مستقیم کن یعنی بدون کانکشن مستقیما به اینترنت وصل باشه اینم خود متنش

Some people have connecting to iw.net issues...
Problem found! NAT is not working properly. If you can, plug your computer directly to the Internet.
An update will be executed today to fix this error.

Squall Leonhart
19-09-2010, 07:46
برو تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مدل مودم بعدم بازی رو انتخاب کن تنظیمات رو تو کانفیگ مودمت درست کن ببین درست میشه .

البته خود سایت آلتر گفته مودمت رو مستقیم کن یعنی بدون کانکشن مستقیما به اینترنت وصل باشه اینم خود متنش

Problem found! NAT is not working properly. If you can, plug your computer directly to the Internet.

اتفاقا منظورش از Directly این هست که با کانکشن به اینترنت وصل بشی! این طوری دیگه لازم نیست پورت رو فوروارد کنی. برای اینکار به تاپیک زیر مراجعه شود :

kiarashyk
19-09-2010, 09:09
سلام دوستان به کمک شما نیاز دارم یکی از دوستان لطف کنه فایل boneyard.ff را از پوشه نصب بازی برام آپ کنه و آدرس شو بده دست شو میبوسم خیلی حیاتیه در پوشه zone هستش در اون محلی که بازی رو نصب کردید ممنونم دوستان جان عزیزتان کمک کنید

Molibden
19-09-2010, 14:01
سلام دوستان به کمک شما نیاز دارم یکی از دوستان لطف کنه فایل boneyard.ff را از پوشه نصب بازی برام آپ کنه و آدرس شو بده دست شو میبوسم خیلی حیاتیه در پوشه zone هستش در اون محلی که بازی رو نصب کردید ممنونم دوستان جان عزیزتان کمک کنید
عزیزم 135 مگه کی تو ایران میتونه اپ کنه برات بازیو دوباره بریز خوب

CRYSiS2
19-09-2010, 15:50
برو تو سایت

مگه پورت فورواردینگ برا کسایی که میخوان سرور بشن نیست من که نمیخوام سرور بشم من فقط میخوام بازی کنم ورژن قبلیش اینجوری نبود این قدر دردسر نداشت patch ها رو میریختی میرفتی تو بازی این دنگ و فنگارو نداشت . یعنی هرکی میخواد بازی کنه باید پورتشو مستقیم بکنه

gomgashte_r
20-09-2010, 00:23
مگه پورت فورواردینگ برا کسایی که میخوان سرور بشن نیست من که نمیخوام سرور بشم من فقط میخوام بازی کنم ورژن قبلیش اینجوری نبود این قدر دردسر نداشت patch ها رو میریختی میرفتی تو بازی این دنگ و فنگارو نداشت . یعنی هرکی میخواد بازی کنه باید پورتشو مستقیم بکنه

سلام
مشكلت رو توي اين وبلاگ مطرح كن . طرف وارده!
فكر كنم مشكلت رو حل كنه !

Molibden
20-09-2010, 16:39
من find game میزنم هرچقدر صبر میکنم هیچ مچی پیدا نمی کنه
مشکل از چیه؟

mes que un club
20-09-2010, 20:22
سلام:31:
عزیزم اگه پینگت بالا باشه دور پیدا میکنه یا اینکه....
وقتی سرور ایرانی هست چرا بری با خارجی ها بازی کنی :d
میتونی منو اد کنی تا هر وقت سرور زدن آی پی بدم
xfire=abbaszaer
yahoo=lionelm75

mooli11mooli11
22-09-2010, 12:24

نه عزیز این گفته nat مشکل پیدا کرده ، تو یه بار مستقیم بکن یه بار با کانکشن برو ، پورتارو فوروارد بکن ببین کدوم جواب میده ، اینجا علم کامپیوتره یعنی همه چی شانسیه :31:

kortol
24-09-2010, 09:35
آقا من همه کارهایی که در پست های قبلی گفته شد رو انجام دادم اما وقتی می خوام بازی رو اجرا کنم هنگ می کنه و بازی اجرا نمی شه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Alex merccer
24-09-2010, 10:21
نه عزیز این گفته nat مشکل پیدا کرده ، تو یه بار مستقیم بکن یه بار با کانکشن برو ، پورتارو فوروارد بکن ببین کدوم جواب میده ، اینجا علم کامپیوتره یعنی همه چی شانسیه :31:
لازم نیست پورت فوروارد دستی انجام بشه پس upnp به چه درد می خوره؟:31:
تو تنظیمات مودم upnp رو روشن کنی حله:8:

alizshah
02-10-2010, 23:39
منم یه زمانی بازی میکردم :دی
چه خبرا ؟؟؟؟
مطممئنم که منو میلادو یادتون میاد؟!! :دی :دی
se&xy kinef
ali

kortol
03-10-2010, 21:18
دوستانی که هنوز بازی می کنن به هم PM بدن که ببینیم کیان................من هنوز هستم اما نه زیاد روزی 2 ساعت کلا.........Domination هم زیاد می زنم با ID خودم یعنی kortol004 کسی منو دید سلام کنه!!!!!!!!!!!!:5::21:

Molibden
05-10-2010, 00:55
دوستانی که هنوز بازی می کنن به هم PM بدن که ببینیم کیان................من هنوز هستم اما نه زیاد روزی 2 ساعت کلا.........Domination هم زیاد می زنم با ID خودم یعنی kortol004 کسی منو دید سلام کنه!!!!!!!!!!!!:5::21:
این که گفتی یعنی چه؟
من همون تشکیلات alteriw رو نصب کردم میزنم dead match میرم تو بازی همه خارجین
چجوری میشه با ایرانیا مچ زد؟

kortol
06-10-2010, 00:11
گویا بچه ها تونستن یه سرور ایرانی راه بندازن با یه IP مشخص یه بنده خدایی بود که این ID یاهم مسنجرشmis_nader اگه اشتباه نکنم بود بهش PM بدید فکر کنم IP اون سرور رو بهتون بده..................با این برنامه Server Checker هم می تونید اون سرور رو شناسایی کنید .............
دانلود برنامه

.................................................. .................................................
حداقل ID خودتون روبگید تا اگه توی بازی دیدیمتون یه سلامی عرض کنیم!!!!!!!!!! :10:

night lord
11-10-2010, 22:14
آقا میشه یکی راهنمایی کنه مارو تا ما هم بازی کنیم؟
تو پست اول تا 4 4 تا راه هست کدومشو میشه الان بازی کرد؟ تو این بازی چند نفر میتونن تو نقشه بازی کنن همزمان؟

kortol
12-10-2010, 13:12
آقا میشه یکی راهنمایی کنه مارو تا ما هم بازی کنیم؟
تو پست اول تا 4 4 تا راه هست کدومشو میشه الان بازی کرد؟ تو این بازی چند نفر میتونن تو نقشه بازی کنن همزمان؟

برای آن لاین بازی کردن که به این پست مراجعه کن و کارها رو انجام بده..........

من انجام دادم و دارم بازی می کنم..................

توی نقشه ها حد اکثر 12 نفر می تونن بازی کنن که به 2 گروه 6 تایی تقسیم میشن.............و حد اقل هم 8 نفر که به 2 گروه 4 تایی تقسیم می شن...........راه های پست اول دیگه جواب نمیده چون چندین پچ و نقشه جدید به بازی اضافه شده........

dashmojtaba
14-10-2010, 05:55
مگه میشه دوباره آنلاین بازی کرد ؟!
من آخرین باری که اینجا اومدم دیگه کرکو اون یارو چیه اسمش استیم ! هم کار نمیکرد حالا از ظاهر مباحث اینطور بر میاد که میشه آنلاین بازی کرد !
پس اگه میشه لینک آموزش جدیدشو بدین چون پست اول تاپیک همون قدیمیس

kortol
14-10-2010, 16:17
مگه میشه دوباره آنلاین بازی کرد ؟!
من آخرین باری که اینجا اومدم دیگه کرکو اون یارو چیه اسمش استیم ! هم کار نمیکرد حالا از ظاهر مباحث اینطور بر میاد که میشه آنلاین بازی کرد !
پس اگه میشه لینک آموزش جدیدشو بدین چون پست اول تاپیک همون قدیمیس

به پست آخر از صفحه قبل مراجعه کن من اونجا گفتم که چه جوری آن لاین بازی کنید...خودم هم دارم هنوز بازی می کنم ............

dashmojtaba
15-10-2010, 06:54
به پست آخر از صفحه قبل مراجعه کن من اونجا گفتم که چه جوری آن لاین بازی کنید...خودم هم دارم هنوز بازی می کنم ............
آقا دستت درد نکنه برم امتحانش بکنم ببینم دوباره بخت بهمون رو میکنه یا نه :دی
تشکرا کار نمیکرد به هرحال ممنون

dashmojtaba
15-10-2010, 08:31
آخرین روش مولتی پلیر mw2 ورژن 1.3.37a

فعلا آخرین روش برای مولتی پلیر این بازی هست و ممکنه باز هم آپدیت های جدید از طرف alteriwnet بیاد.

برای استفاده از قابلیت Multiplayer بازی Modern Warfare 2 بدون Steam
شما باید مراحل زیر رو طی کنین :

دانلود Microsoft .Net 3.5 Framework از سایت مایکروسافت - 2 مگابایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable از سایت مایکروسافت - 2 مگابایت

توجه : دو فایل بالا رو فقط نصب کنید .

دانلود Emulator جدید Alteriw ورژن 1.3.37a از (لینک مستقیم)حجم : 4.33mb

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از دانلود این فایل آن را از حالت فشرده خارج کرده و محتوای آن را در مسیر اصلی نصب بازی کپی کنید. (فایل آپدیت شد! 1389/05/06)

دقت : این فایل رو که بریزید تو بازی هرموقع بازی نیاز به آپدیت داشته باشه آپدیت میکنه. (برای آپدیت زیاد زمان نمیبره - زیر 5 دقیقه)
دقت: در این ورژن Rank شما به 1 برمیگرده و برای باز شدن تمام اسلحه ها و امکانات بازی باید دوباره زحمت بگشید.اگر میخواید بدون زحمت rank خودتون رو بالا ببرید به

رجوع کنید.

(اگه زد به سرم اون رو هم میارم تو سایت میزارم اخه از شانس 1 کیلید تشکرم نداره:19::13:)

دقت : اون دسته از دوستان که فایل iw_22.iwd رو داخل پوشه ی main که در محل نصب بازی قرار داره ندارن حتما باید دانلود کنن و بریزن تو پوشه ی main که در محل نصب بازی قرار دارد .از

دانلود کنید (لینک مستقیم) حجم : 145mb

دانلود فایل iw_23.iwd از

(لینک مستقیم) حجم فایل : 126mb .

بعد از دانلود فایل iw_23.iwd ، آن را داخل پوشه ی main که در محل نصب بازی قرار داره بریزید.

دقت :فایل iw_23.iwd با فایل iw_22.iwd متفاوت بوده و برای اجرا شدن بازی هر دو فایل باید در پوشه main قرار داشته باشند.

دانلود فایل Z_SPETZ1.IWD از

لینک مستقیم حجم :11.42MB

دانلود فایل Z_SPETZ2.IWD از

لینک مستقیم حجم :3.5MB

دو فایل بالا را هم مانند iw_22 و iw_23 داخل پوشه ی main بریزید.

دانلود نقشه هایResurgence DLC از

(لینک مستقیم) password : xuxinio
حجم :354mb

محتوای Resurgence DLC را در پوشه dlc که در پوشه zone قرار دارد کپی کنید.

دقت : اگر در پوشه ی zone ، پوشه ی dlc وجود نداشت ، خودتون یه فولدر با این اسم(dlc) بسازید واین نقشه هارو ( Resurgence dlc) اونجا کپی کنید.

نکته :این نقشه ها (Resurgence DLC) برای ورژن 1.3.37a میباشد و با نقشه های ورژن 1.3.37 سازگار نمیباشد. (یعنی نگیرید بریزید تو پوشه ی english)

دانلود نقشه های Stimulus DLC از

(لینک مستقیم) حجم : 336mb

دقت: این نقشه قبلا با نام DLC شناخته میشد اما نام کامل آن Stimulus DLC است اگر قبلا نقشه با نام DLC دانلود کرده اید نیازی به دانلود این نقشه نیست اما اگه ندارین حتما دانلود کنین که بتونین تو همه نقشه ها بازی کنین.
بعد از دانلود از حالت فشرده خارج کرده و محتوای آن را در پوشه english که در پوشه zone قرار دارد کپی کنید.

دقت: پوشه zone در مسیر اصلی نصب بازی قرار دارد.
بعد از به پایان رساندن عملیات فوق به محل نصب بازی رفته و فایل alterIWnet_configure را اجرا کنید و در پنجره باز شده اسم مستعار خود در بازی یا همان Nickname را نوشته و روی Save کلیک نمایید. ( آموزش ساخت nickname رنگی را هم اگه بی کاری زده بود زیره دلم میزارم)
.
حالا فایل iw4mp.exe که در محل نصب بازی است رو اجرا کنین ... .

دقت : بعد از اجرا کردن فایل IW4.MP.EXE بازی شروع میکنه به آپدیت شدن ولی گیر نمیکنه و خیلی سریع آپدیت میشه.(زیر 5 دقیقه).

بعد از آپدیت ، بازی هنگام اجرا شدن یه پیغامی مبنی بر اینکه تعهد بدید که کد تقلب یا چیت نمیزنید به شما میده که باید متن زیر رو اونجا کپی کنید و OK بزنید :

I am aware of the repercussions of cheating, and will do my utmost best to ensure I do not cheat.

حالا بازی بدون مشکل اجرا میشه. PLAY رو بزنید ، بعد FIND GAME رو بزنید. بعد یه MODE مثلا FREE FOR ALL را انتخاب کنید تا بازی به دنبال بازیکن بگرده و... .
دقت: برای وصل شدن به سرورهایی که بچه ها می سازن برای جلوگیری از fetching player list این فایل

رو دانلود کنین و در پوشه english که در پوشه zone در محل نصب بازی قرار داره کپی کنین این فایل باعث میشه قسمت setting up game هم سریعتر لود بشه. (فایل آپدیت شد حتما دانلود کنید 10/06/89)

دقت: ممکنه بار اول که می خواین وصل شین به نظر برسه که گیر کرده توی setting up game اما گیر نکرده داره config میکنه حتی ممکنه 5 دقیقه هم طول بکشه پس صبور باشین ...

دقت : ممکنه این فایل هر چند وقت یک بار آپدیت شه و نتونید با ایرانی ها بازی کنید و پیغام fetching player list بده. برای رهایی از این مشکل کافیه یک بار با خارجی ها بازی کنید تا این فایل آپدیت بشه.

اینم از آموزش آنلاین

منبع :

به جز دو لینک اولی که مال سایت ماکروسافته همه لینکهای دانلود حذف شده :41:
یکی از بچه ها معرفت بگذاره این فایلها رو آپ کنه

ardj75
15-10-2010, 15:35
آقا یه مطلب قشنگو خلاصه بزارید:31:
که جواب هم بده الکی دانلود نکنیم

kortol
16-10-2010, 18:15
آقا یه مطلب قشنگو خلاصه بزارید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
که جواب هم بده الکی دانلود نکنیم

.................................................. .................................................

به جز دو لینک اولی که مال سایت ماکروسافته همه لینکهای دانلود حذف شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکی از بچه ها معرفت بگذاره این فایلها رو آپ کنه

دوستا یه سری به لینک زیر بزنید آخرین بروز رسان ها و آپدیت ها رو گذاشته و به همراه آموزش کامل تا روز 10/10/2010 .......................

می خواستم اینجا بزارم دیدم همونه و فرقی نداره ...........این تنها راهنماییه که باهاش می تونید بازی رو به صورت آن لاین انجام بدید............

موفق باشید ....

بگید با چه ID بازی می کنید تا اگه دیدیمتون یه سلامی عرض کنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dashmojtaba
17-10-2010, 22:22

دوستا یه سری به لینک زیر بزنید آخرین بروز رسان ها و آپدیت ها رو گذاشته و به همراه آموزش کامل تا روز 10/10/2010 .......................

می خواستم اینجا بزارم دیدم همونه و فرقی نداره ...........این تنها راهنماییه که باهاش می تونید بازی رو به صورت آن لاین انجام بدید............

موفق باشید ....

بگید با چه ID بازی می کنید تا اگه دیدیمتون یه سلامی عرض کنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این آموزشه بهتر نیست ؟ برای بازی آنلاین از این روش برم یا روشی که این لینکه گفته ؟

ardj75
17-10-2010, 23:07
آقا از این لینک من خودم اینجا رفتم همه مراحلو انجام دادم
الان داشتم بازی میکردم

kortol
17-10-2010, 23:40
این آموزشه بهتر نیست ؟ برای بازی آنلاین از این روش برم یا روشی که این لینکه گفته ؟

آقا از این لینک من خودم اینجا رفتم همه مراحلو انجام دادم
الان داشتم بازی میکردم

این همون لینکی هست که من و بقیه دوستان گذاشتند....کلا کار بچه های اونجا MW2 هستش و همیشه هم بروز و آپدیت هستند بهتره به همون لینک مراجعه کنید............

dashmojtaba
18-10-2010, 10:13

این همون لینکی هست که من و بقیه دوستان گذاشتند....کلا کار بچه های اونجا MW2 هستش و همیشه هم بروز و آپدیت هستند بهتره به همون لینک مراجعه کنید............
اوکی !
رفتم تو کار دانلود تقریباً یه گیگ فایل ! خدا کنه در آخر پشیمون نشم و برای منم جواب بده

dashmojtaba
19-10-2010, 09:01
من موفق شدم با این روش مولتی بازی کنم :8:دست شما درد نکنه
ولی پینگم چون بالاس تا میام یکیو پیدا کنم کشته میشم ! پینگم اکثراً بالای 300 هست !!!!
کسی یه راهی نداره به ما بگه اینو کاهش بدیم ؟ سرعتم خوبه ها فقط پینگم بالاس

sima_6600
19-10-2010, 10:04
من موفق شدم با این روش مولتی بازی کنم :8:دست شما درد نکنه
ولی پینگم چون بالاس تا میام یکیو پیدا کنم کشته میشم ! پینگم اکثراً بالای 300 هست !!!!
کسی یه راهی نداره به ما بگه اینو کاهش بدیم ؟ سرعتم خوبه ها فقط پینگم بالاس
شما باید به سرور های ایرانی وصل بشی برای این کار هم کافیه من رو در یاهو یا xfire Add کنی تا من به شما IP های ایرانی رو بدم
Xf=Sima6600
Yahoo=Sima_d900

dashmojtaba
19-10-2010, 10:31
شما باید به سرور های ایرانی وصل بشی برای این کار هم کافیه من رو در یاهو یا xfire Add کنی تا من به شما IP های ایرانی رو بدم
Xf=Sima6600
Yahoo=Sima_d900
xfire رو ندارم همین یاهو رو اد کنم کافیه ؟

dashmojtaba
20-10-2010, 10:07
Xf=Sima6600
Yahoo=Sima_d900
تو که جواب نمیدی تو یاهو !!
بابا یکی به دادم برسه ! پینگ از چهارصدم رد کرده اینطوری که دیگه نمیشه بازی کردبقیه پینگشون زیر 50 ! :41:

kortol
20-10-2010, 11:18
بابا یکی به دادم برسه ! پینگ از چهارصدم رد کرده اینطوری که دیگه نمیشه بازی کردبقیه پینگشون زیر 50 ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1. سرعتت چنده ؟

2. یه سری برنامه ها رو باید بزاری توی فایر وال آنتی ویروست تا اجازه دستیابی به اینترنت نداشته باشند.

3.آپ دیت آنتی ویروست رو به حالت غیر فعال بزار تا هی نخواد خوش رو چک کنه و از اینترنت استفاده کنه.آپدیت ویندوز و برنامه های دیگه رو هم به همین حالت بزار........

4.قبل از بازی یه بار اینترنت رو دیسکانکت کن و بعدش دوباره کانکت شو و سریع برو تو بازی.

5.اگه همه اینها جواب نداد وقتی رفتی توی بازی و دیدی پینگت خیلی بالاسات توی بازی درخواست بده به Admin که host رو عوض کنه تا پینگ تو هم پایین بیاد..............برای من از این مشکلها زیاد پیش اومده و با این کارها تا حدودی رفع شده............ولی هیچ وقت پینگم به زیر 200 نیومد .همش بین 200 تا 350 در حال نواسانه..........

6. یه تماسی هم با اون جایی که ازش اینترنت می گیری بگیر و بگو که پینگت بالاست از این جا هم می تونی بفهمی که پینگت چقدره......
RUN..تایپ کن CMD .... بعدش تایپ کن ping 4.2.2.1 بعدش یه اینتر بزن هرچی پینگ بهت داد 100 تا بهش اضافه کنی میشه پینگ بازی ....اگه بیشتر از 180 باشه توی اینجا مشکل باید از خط باشه...........

دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه.........

sima_6600
20-10-2010, 11:31
تو که جواب نمیدی تو یاهو !!
بابا یکی به دادم برسه ! پینگ از چهارصدم رد کرده اینطوری که دیگه نمیشه بازی کردبقیه پینگشون زیر 50 ! :41:
سلام اف بزار وقتی جواب نمیدوم یعنی بد جور کار دارم :31:.دارم برنامه انتی رو مینویسم بچه ها بیچارم کردن:31:.

dashmojtaba
20-10-2010, 15:46
سلام اف بزار وقتی جواب نمیدوم یعنی بد جور کار دارم :31:.دارم برنامه انتی رو مینویسم بچه ها بیچارم کردن:31:.
بابا خدا خیرت بده من دیروز اینقد تو یاهو التماستو کردم لااقل یه کلام میگفتی بعداً یا آیپیو آف میذاشتی !

1. سرعتت چنده ؟

2. یه سری برنامه ها رو باید بزاری توی فایر وال آنتی ویروست تا اجازه دستیابی به اینترنت نداشته باشند.

3.آپ دیت آنتی ویروست رو به حالت غیر فعال بزار تا هی نخواد خوش رو چک کنه و از اینترنت استفاده کنه.آپدیت ویندوز و برنامه های دیگه رو هم به همین حالت بزار........

4.قبل از بازی یه بار اینترنت رو دیسکانکت کن و بعدش دوباره کانکت شو و سریع برو تو بازی.

5.اگه همه اینها جواب نداد وقتی رفتی توی بازی و دیدی پینگت خیلی بالاسات توی بازی درخواست بده به Admin که host رو عوض کنه تا پینگ تو هم پایین بیاد..............برای من از این مشکلها زیاد پیش اومده و با این کارها تا حدودی رفع شده............ولی هیچ وقت پینگم به زیر 200 نیومد .همش بین 200 تا 350 در حال نواسانه..........

6. یه تماسی هم با اون جایی که ازش اینترنت می گیری بگیر و بگو که پینگت بالاست از این جا هم می تونی بفهمی که پینگت چقدره......
RUN..تایپ کن CMD .... بعدش تایپ کن ping 4.2.2.1 بعدش یه اینتر بزن هرچی پینگ بهت داد 100 تا بهش اضافه کنی میشه پینگ بازی ....اگه بیشتر از 180 باشه توی اینجا مشکل باید از خط باشه...........

دیگه چیزی به ذهنم نمی رسه.........
من سرعتم بد نیست سرعت دانلودم از 60 تا 130 در نوسانه تو بازیم مثلاً دویدن بقیه رو تیکه تیکه نشون نمیده و روونه ولی مشکل همون رسیدن دیر اصابت کردن تیرهام نسبت به بقیس قشنگ مشخصه اونا زودتر کاراشون انجام میشه من ایرانی تا حالا ندیدم تو بازی ! آخر بازی بیشترشون پینگ مناسب از 300 به پایین دارن فقط من 300 به بالام
ضمناً این فرمان پینگ رو انجام دادم نتیجش شد 319 ! خیلی زیاده یعنی به قول تو ایراد از خطمه ؟ اگر برای اتصال تلفن یه میکروفیلتر بگذارم بهتر میشه ؟
به هرحال ممنون از راهنماییت کاش پشتیبانای دهاتی آی اس پی ما هم مثل تو راهنمایی میکردن !! :46:
ویرایش : یه چیزیو که هر بار اومدم یادم رفت بگم خیلیم مهمه اینه که هر بار تا حالا بازی کردم برای پیدا کردن پلایرها یه چیزی حدود 5 دقیقه و گاهی تا 15 دقیقه طول میکشه شما هم اینطوری هستید ؟ مشکل خاصیه یا کلاً سیستم بازی این شکلیه ؟

dashmojtaba
20-10-2010, 18:21
حالا یه مشکل جدید دیگه پیش اومد
نمیتونم بازی یه نفرشو انجام بدم ارور میده ! اینو چیکار کنم ؟!

kortol
20-10-2010, 19:10
ویرایش : یه چیزیو که هر بار اومدم یادم رفت بگم خیلیم مهمه اینه که هر بار تا حالا بازی کردم برای پیدا کردن پلایرها یه چیزی حدود 5 دقیقه و گاهی تا 15 دقیقه طول میکشه شما هم اینطوری هستید ؟ مشکل خاصیه یا کلاً سیستم بازی این شکلیه ؟

این دیر پیدا کردن ها به اون خاطره که پینگت بالاست و گرنه برای من حد اکثر 2 دقیقه با سرعت و 128 و پینگ 200 الی 300 !!!!!!!!!!!! یعنی توی بازی همون 2 خط یا نهایتا دیگه 3 خط .........

حالا یه مشکل جدید دیگه پیش اومد
نمیتونم بازی یه نفرشو انجام بدم ارور میده ! اینو چیکار کنم ؟!
توی این حالت یه نفره رو فکر کنم دیگه باید قیدش رو زد ............من که تابحال کرکی ندیم که هم بشه باهاش آنلاین بازی هم و هم مود تک نفره رو...........باید یکیشون رو انتخاب بکنی......

S A M S U N G
20-10-2010, 21:57
سلام .

دوستان جائی رو نمیشناسین که CD Key بازی رو بفروشه ؟

مخلصیم .

kortol
21-10-2010, 00:01
دوستان جائی رو نمیشناسین که CD Key بازی رو بفروشه ؟

مخلصیم .

برا چی می خوای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من نشنیدم تا به حال فقط یه مدت باب شده بود که برای BC 2 می فروختند.......

(بتلفیلد بد کمپانی 2 ) فارسیش چی میشه؟؟؟؟

Phenomenon
22-10-2010, 14:00
این رو ببین همون Co op
هست یعنی این دو نفره هست وقتی بازی باز میشه 3 قسمت داره وسط که مرحله ای و 1 نفره هست
چپ که حداکثر 2 نفر هست (همین که این جا گفت)
راست که مولتی پلیر هست

برای حالت دونفره شما
شما این آموزش رو انجام بده:

آموزش قسمت دونفره mw2 - co-ops

با سلام

گروه alteriwnet به تازگی یک Lancher رو عرضه کرده که با اون میتونید mw2 را هم به صورت mp و همsp و در نهایت به صورت دو نفره یا همون co-ops اجرا کنید.

ابتدا این فایلو دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از دانلود محتوای فایل فشرده را داخل پوشه ی بازی کپی کنید.

حالا فایل alteriwnet Launcher را اجرا کنید.
بعد از اجرا شدن این برنامه دو قسمت اصلی را مشاهده میکنید:

1 - start mp که اگر بر روی آن کلیک کنید بازی به صورت مولتی پلیر اجرا میشه

2 - start sp که اگر بر روی آن کلیک کنید بازی به صورت سینگل پلیر (تک نفره) و co-ops (دونفره) اجرا میشه.

حالا اگر بخواهید بر روی start sp کلیک کنید ، یک پیغام به شما میده که آیا میخواهید با دوستتان بازی کنید؟

اگر نخواستید با کسی دونفره بازی کنید و خواستید به صورت تک نفره بازی کنید no را کلیک کنید.
ولی اگر خواستید با دوستتون بازی کنید به صورت دو نفره باید بر روی yes کلیک کنید.
وقتی روی yes کلیک کردید پیغام زیر رو به شما میده.

اگر از دوستتون ای پی داشتید و او سرور بود، ای پی دوستتون رو در قسمت ای پی که در عکس بالا مشاهده میکنید وارد کنید و client mode را بزنید و وقتی بازی اجرا شد کلید F12 را از روی کیبورد خود بزنید. تا به دوستتون وصل شه.

توجه : co-ops به صورت تک نفره هم امکان پذیره.

توجه : co-ops بیشتر از دو نفر امکان پذیر نیست.

توجه : توی قسمت co-ops (دونفره) نمیتونید به دوستتون پیغام متنی یا صوتی بدید و باید از برنامه هایی مثل xfire استفاده کنید و با هم در تماس باشید.(با xfire میتونید هنگام co-ops با دوستتون صحبت کنید)

توجه : اگر در هنگام load کردن map ، ارور (error) داد و همونجا بازی گیر کرد،
پچ را دانلود و نصب کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر هنگام نصب پچ ، مسیر زیر را برای نصب بدهید :

your drive:\\Program Files\Activision\Call Of Duty Modern Warfare 2\zone\english
به جای your drive ، درایوی را که بازی در آن نصب است قرار دهید.
مثلا :

C:\\Program Files\Activision\Call Of Duty Modern Warfare 2\zone\english

منبع :

آقا من این کارو کردم ولی اصلا بازی اجرا نمیشد و تو بازی نمی رفت.بعد یه فایل steam_api.dll که نمی دونم از کجا آورده بودم رو ریختم و درست شد و بازی اجرا میشد.توی منوی بازی روی قسمت سمت چپ میرم و دوستم هم همینطور.کلید f12 رو میزنه ولی به من که سرور هستم نمی تونه وصل بشه.صفحه پیلیز ویت میاد و ثابت می مونه.چکار کنم؟فایروال ها هم خاموش هستن.دوستم هم آیپی من رو میزنه و از طریق گزینه کلاینت وارد میشه.
تنظیماتی داره؟ توی alterIWNet Launcher.exe چیزی نباید نوشت؟

kortol
22-10-2010, 18:27
آقا من این کارو کردم ولی اصلا بازی اجرا نمیشد و تو بازی نمی رفت.بعد یه فایل steam_api.dll که نمی دونم از کجا آورده بودم رو ریختم و درست شد و بازی اجرا میشد.توی منوی بازی روی قسمت سمت چپ میرم و دوستم هم همینطور.کلید f12 رو میزنه ولی به من که سرور هستم نمی تونه وصل بشه.صفحه پیلیز ویت میاد و ثابت می مونه.چکار کنم؟فایروال ها هم خاموش هستن.دوستم هم آیپی من رو میزنه و از طریق گزینه کلاینت وارد میشه.
تنظیماتی داره؟ توی alterIWNet Launcher.exe چیزی نباید نوشت؟

اینجا آموزش کامل رو گذاشته ................با تشکر از بچه های اون وب لاگ...........

S A M S U N G
22-10-2010, 22:34
سلام .

دوستان IP رو که واسه سرور میگیریم باید کجا یزنیم ؟

قبلا میزدم الان یادم رفته :دی

مخلصیم .

Phenomenon
23-10-2010, 13:01
اینجا آموزش کامل رو گذاشته ................با تشکر از بچه های اون وب لاگ...........

این آموزشی که شما گفتید برای مولتی پلیر هست.من می خوام قسمت co-ops دو نفره بازی کنم.اون مرحله های جانبی میگم.نمی خوام با دستم بیوفتیم به جون هم و مولتی بازی کنیم:31:
لطفا بگید چرا کانکت نمیشه.؟؟؟!!!!:41:

worldclass
23-10-2010, 15:12
این آموزشی که شما گفتید برای مولتی پلیر هست.من می خوام قسمت co-ops دو نفره بازی کنم.اون مرحله های جانبی میگم.نمی خوام با دستم بیوفتیم به جون هم و مولتی بازی کنیم:31:
لطفا بگید چرا کانکت نمیشه.؟؟؟!!!!:41:
ایدی Xfire داری اونجا راهنمائیت کنم ؟
منم میخوام مرحله Ac-130 رو coop بازی کنیم

Phenomenon
23-10-2010, 20:47
ایدی Xfire داری اونجا راهنمائیت کنم ؟
منم میخوام مرحله Ac-130 رو coop بازی کنیم

نه ندارم.
چکنم با دل تنها
چکنم با غم دل

Phenomenon
23-10-2010, 23:30
ورژن 2.5 رو اجرا کردم ولی توی منوی بازی همش پیغام میده که iiwa باطل شده و از اینجور چیزا.

dashmojtaba
24-10-2010, 00:04
من این ایکس فایرو دانلود کردم عضوش شدم باید حالا چیکار کنم ؟!

بازی رو که اد نکرده رفته یه سری نرم افزارو بازیای ویندوزو اد کرده !! :13:

تو رو خدا یادم بدین دهنم سرویس شد با این سرورای کند خارجی البته پینگ خودم هم خیلی بالاس ...

silent-assassin
24-10-2010, 20:05
سلام دوستان

من میخوام با دوستم به صورت شبکه (lan) بازی کنیم

باید از کدوم یک از آموزش های زیر استفاده کنم:

یا

گیج شدم !
نمیدونم کدومش ماله شبکه است!

ممنون

dashmojtaba
26-10-2010, 16:07
من این ایکس فایرو دانلود کردم عضوش شدم باید حالا چیکار کنم ؟!

بازی رو که اد نکرده رفته یه سری نرم افزارو بازیای ویندوزو اد کرده !! :13:

تو رو خدا یادم بدین دهنم سرویس شد با این سرورای کند خارجی البته پینگ خودم هم خیلی بالاس ...
یکی نتونست راهنمایی کنه ؟ :41:
حالا یه سوال دیگه !
اگر بخوام مولتی رو از صفر شروع کنم یعنی درجه ها و امتیازام صفر بشه چیکار کنم ؟

pedramonline
28-10-2010, 04:47
یکی نتونست راهنمایی کنه ؟ :41:
حالا یه سوال دیگه !

برو به

همه چیز تمام و کامل نوشته شده.
یک بهشت از اطلاعات به روز در مورد بازی.

pedramonline
28-10-2010, 04:53

دوستان اون بلگ رو حتا اگه بن کنن یوزرشون رو

joorabeban

باز 300 تا یوزر میدن بهمون دوستان.

متاسفم واقعا ضاهرا ای پی مارو توی بلک لیست قرار دادن دوستان پی سی ورلد یا ما باید پست اسپم بدیم تا با یوزر خودم بتونم وارد بشم.

joorabeban
grandolderwolf

این یوزر های من اجازه دست رسی نداره به فروم.

NIN9S AM امیر هستتم.کسی فهمید مشکل ما رو بگه.با یوزر دوستان اومدم :31:

dashmojtaba
29-10-2010, 12:53
برو به

همه چیز تمام و کامل نوشته شده.
یک بهشت از اطلاعات به روز در مورد بازی.
این وبلاگ درسته همه چیزو توضیح داده اما این یکیشو پیدا نکردم لطفاً جواب بدین عزیزان داره اشتراک این ماه اینترنتم به پایان میرسه :( زودتر اساتید کمک کنن :

Phenomenon
29-10-2010, 20:07
اگر بخوای قسمت co-ops رو با یکی از دوستانتون بازی کنید(بصورت شبکه) باید از این لینک استفاده کنی.توی این قسمت شما مراحل رو با یک نفر(فقط یک نفر) از دوستات کنار هم بازی می کنید.

ولی اگر می خوای قسمت مولتی پلیر رو با دوستانت و به صورت چند نفره بازی کنی باید از لینک زیر بری.تو این قسمت شما روبروی هم هستید.

dashmojtaba
31-10-2010, 17:37
اگر بخوای قسمت co-ops رو با یکی از دوستانتون بازی کنید(بصورت شبکه) باید از این لینک استفاده کنی.توی این قسمت شما مراحل رو با یک نفر(فقط یک نفر) از دوستات کنار هم بازی می کنید.

ولی اگر می خوای قسمت مولتی پلیر رو با دوستانت و به صورت چند نفره بازی کنی باید از لینک زیر بری.تو این قسمت شما روبروی هم هستید.

من میگم چطوری میشه درجه ها و تایتل ها و این چیزا که به دست آوردیم صفر بشه روشن نبود حرفم ؟

arash2006
01-11-2010, 02:43
با سلام منو رفیقم میخوایم همدیگه رو بکشیم بصورت lan و بدون وصل شدن به اینترنت مثل کانتر چیکار باید بکنیم؟:21:

ali_disslove
02-11-2010, 00:12
با سلام

میشه با سرعت 30kb/s و پینگ 300-400 راحت بازی کرد ؟

بهترین و کاملترین آموزش کدومه ؟ویندوزم سونه میخوام اینترنتی خیلی راحت بازی کنم باید چی کار کنم ؟فقط یه روشی که تست کرده باشید خودتون ؟

هر وقت بخوام کسی هست واسه بازی یا با بچه های اینجا باید قرار بزاریم/؟؟؟؟؟

pedramonline
02-11-2010, 04:51
با سلام منو رفیقم میخوایم همدیگه رو بکشیم بصورت lan و بدون وصل شدن به اینترنت مثل کانتر چیکار باید بکنیم؟:21:

به بلاگ

سری بزنید.مشکلتون رو شاید بتونین حل کنین.

pedramonline
03-11-2010, 03:48
با سلام

میشه با سرعت 30kb/s و پینگ 300-400 راحت بازی کرد ؟

بهترین و کاملترین آموزش کدومه ؟ویندوزم سونه میخوام اینترنتی خیلی راحت بازی کنم باید چی کار کنم ؟فقط یه روشی که تست کرده باشید خودتون ؟

هر وقت بخوام کسی هست واسه بازی یا با بچه های اینجا باید قرار بزاریم/؟؟؟؟؟

منظورت اینه که با 128 کی یا 256 ؟
میشه با 256 به بالا
128 کی خیلی ستمه
بلاگ رو برو بازیتو اوکی کن.به کلن ایکس فایر هم جوین شو.خوشبختانه 500 نفر ایرانی هستند.هروقت بیای سرور هست اما جا اگه داشته باشه.
7 ماه که داریم بازی میکنیم.پس تست شده.

arash2006
04-11-2010, 13:45
خواهشا یه لینک سالم تا غروب بهم بدیداز آپدیت بازی اون لینک 130 مگی اگه اشتباه نکنم میخوام ورژن بازی رو بالا ببرم ممنون

dashmojtaba
06-11-2010, 20:02
یکی منو راهنمایی کنه بابا دو هفتس دارم میپرسم چطور میشه امتیازا و مقاما(همون هفتاد امتیاز که با تقلب تو مولتیپلیر به دست آوردم)و پاک کنم
کلاً بگید سیو بازی کجاس ؟

kortol
07-11-2010, 17:08
یکی منو راهنمایی کنه بابا دو هفتس دارم میپرسم چطور میشه امتیازا و مقاما(همون هفتاد امتیاز که با تقلب تو مولتیپلیر به دست آوردم)و پاک کنم
کلاً بگید سیو بازی کجاس ؟

اینجاست :
Program Files\Activision\Call Of Duty Modern Warfare 2\players
.................................................. .................................................. .....

Alex merccer
08-11-2010, 18:36
اینجاست :
Program Files\Activision\Call Of Duty Modern Warfare 2\players
.................................................. .................................................. .....

این سیو برای سینگل بازی هست برای اون کار شما باید از -- استفاده کنی

arash2006
10-11-2010, 00:39
چرا کسی دست مارو نمیگیره !!!! لطفا کمک کنید دیگه من تمام راهنمایی هارو که تو اون پست 13 وبلاگ بود رو انجام دادم ولی همش موقع اجرا اروری میده که ورژن بازی old هستش قدیمیه و باید جدید باشه چیکار کنم ؟

bastakboys
10-11-2010, 21:26
دوستان یکی روش لن بازی کردن رو اینجا بذاره
البته تست شده باشه (آخه این چند روز 7 ، 8 روش رو امتحان کردم نشد)
به اون وبلاگم رفتم با اون روش هم نشد

arash2006
11-11-2010, 01:39
دوستان یکی روش لن بازی کردن رو اینجا بذاره
البته تست شده باشه (آخه این چند روز 7 ، 8 روش رو امتحان کردم نشد)
به اون وبلاگم رفتم با اون روش هم نشد
دمت گرم حرف دل منو زدی!!!

kortol
11-11-2010, 10:13
خوب بابا یه سر به خود سایت alteriw.net بزنید اونجا توی فرومش راه نماییهاش همه کارسازه......مگه فکر کردید اون وب لاگه از کجا پیدا می کنه روش ها رو از روی خور همین سایت دیگه.......

bastakboys
11-11-2010, 12:58
خوب بابا یه سر به خود سایت alteriw.net بزنید اونجا توی فرومش راه نماییهاش همه کارسازه......مگه فکر کردید اون وب لاگه از کجا پیدا می کنه روش ها رو از روی خور همین سایت دیگه.......

دوست عزیز اینجا هم رفتم
همش برای آنلاینه برای خود لن نیست

kortol
11-11-2010, 17:42

دیگه اینو خداییش نمی دونم !!!!!!!!! من همش آن لاین میزنم و تا به حال لن نزدم!!!!!!!شرمنده!!!!

Newboys20
13-11-2010, 13:44
واقعا تبریک می گم به آلتر که از آخر هم کوبوند تو دهنه استیم...
ما که کل تابستونو (روزی 14 ساعت) با بر و بچ ایرانی بازی می کردیم به طوری که در 2 روز لول 70 شدیم
طولی نکشید که پرستیج لول ما به 10 رسید!
توی این مدت کلا ما 16 تا Nuke زدیم تو انواع مپ ها...
خلاصه آخر بازی بعضی ها ما رو شاخ حساب می کردند!.
یک clan هم داشتیم اسمش Black بود که جمعا اسم خودمون تو بازی Black | CPT.Mc Tavish بود .خلاصه آخر تابستون از این بازی خسته شدیم!
نمیدونم قبلی ها گفتن یا نه برای آنلاین زدن سرور های Privite ایرانی :
عضو گروه Iraninan mw2 بشید.(در ایکس فایر)
بچه ها اونجا IP رو میدن.

!@#$%^&*()
14-11-2010, 13:38
یادش بخیر....چقدر این بازیو آنلاین زدیم....
اون موقع ها با steam بازی میکردیم...پچ 160....:20:

Alex merccer
14-11-2010, 19:17
دوست عزیز اینجا هم رفتم
همه ی اون کارایی که گفته شما انجام بده بعد برای سرور آی پی کامپیو تری که هاست می شه رو بده.

واقعا تبریک می گم به آلتر که از آخر هم کوبوند تو دهنه استیم...
ما که کل تابستونو (روزی 14 ساعت) با بر و بچ ایرانی بازی می کردیم به طوری که در 2 روز لول 70 شدیم
طولی نکشید که پرستیج لول ما به 10 رسید!
توی این مدت کلا ما 16 تا Nuke زدیم تو انواع مپ ها...
خلاصه آخر بازی بعضی ها ما رو شاخ حساب می کردند!.
یک clan هم داشتیم اسمش Black بود که جمعا اسم خودمون تو بازی Black | CPT.Mc Tavish بود .خلاصه آخر تابستون از این بازی خسته شدیم!
نمیدونم قبلی ها گفتن یا نه برای آنلاین زدن سرور های Privite ایرانی :
عضو گروه Iraninan mw2 بشید.(در ایکس فایر)
بچه ها اونجا IP رو میدن.

تو!!!!
تو کی نوک زدی.چرا چرت و پرت میگی؟؟؟:31:
اگه مردی بیا black ops بازیو یادت بدم:27:.

SNOW PATROL
14-11-2010, 19:25
دوستان black ops هم انلاینش حک میشه؟؟

Alex merccer
14-11-2010, 21:02
دوستان black ops هم انلاینش حک میشه؟؟

من فعلا رو لایو بازی می کنم اما با تو جه با اینکه مولتیه black ops فوق العاده قشنگ تر از mw2 هست امکانش زیاده(:31:)

alizshah
15-11-2010, 01:23
با اینکه خیلی ها مخالف ما هستن. اما ما هم میایم black ops
به زودی یا میخرم یا خواهم خرید.
فعلا دنبال یه کرک میگردم ببینم چطوریاست

KAHAKDAM
15-11-2010, 10:19
سلام
ببحشید بچه ها شاید سوالم تکراری باشه ولی وقت ندارم بگردم!میشه روش شبکه کردن بازی رو به صورت دوتا پی سی بگین؟ممنون میشم.[پست اول رو متوجه نشدم]

MILAD2799
16-11-2010, 08:45
دوستان کمک. من یه 2 روزی هست که این مشکل رو دارم به عکس نگا کنید یه ذره از منوی بازی توی بازی میمونه چکارش کنم ؟

Mehran Gamer
17-11-2010, 16:28
دوستان کمک. من یه 2 روزی هست که این مشکل رو دارم به عکس نگا کنید یه ذره از منوی بازی توی بازی میمونه چکارش کنم ؟

عجب اینم شد مشکل !!! برو بخش تنظیمات بازی و اونجا صفحه بازی رو به 840+1024 و یا 600+800 بگذار

نکته + همون ضرب هست xD

BMW.M3_E46
18-11-2010, 01:26
من تا بحال آنلاین بازی نکردم با سرعت ADSL 128 هم میشه بازی کرد؟

kortol
18-11-2010, 03:09
من تا بحال آنلاین بازی نکردم با سرعت ADSL 128 هم میشه بازی کرد؟

بله میشه بازی کرد...........من خودم 128 دارم تا آخرش رفتم ...( البته بعدش ویندوز عوض کردم و برای بار دوم دیگه حال نداشتم برای همین هم کد تقلب زدم شدم 1100 % :18:!!!!! )

SA.JJ.AD
18-11-2010, 05:35
این سیو برای سینگل بازی هست برای اون کار شما باید از -- استفاده کنی

از چی چی استفاده کنیم ؟! سیو مولتی پلیر کجاست ؟:13:

Mehran Gamer
18-11-2010, 10:06
از چی چی استفاده کنیم ؟! سیو مولتی پلیر کجاست ؟:13:

سلام ، سیو این بازی درون پوشه بازی هستش ولی یه سری فایل های پنهان هستش که ماله آنلاین هست اما نمیشه دید منم خودم نتونستم پیداش کنم ولی بهترین راه کپی کردن پوشه Players در داخل پوشه بازی هستش :

بطور مثال :
C:\Program Files\Activition\Modern Warfare 2\players

C : درایوی که بازی رو نصب کردین

اونو کپی کنین اما سیو این بازی مثل COD4 نیست ولی این روش شاید بدردت بخوره ...:20:

---------- Post added at 10:06 AM ---------- Previous post was at 10:02 AM ----------

بله میشه بازی کرد...........من خودم 128 دارم تا آخرش رفتم ...( البته بعدش ویندوز عوض کردم و برای بار دوم دیگه حال نداشتم برای همین هم کد تقلب زدم شدم 1100 % :18:!!!!! )

سلام آره منم 128 دارم ولی بستگی به ISP داره که کیفیتش چگونه باشه من با 128 ، 20 الی 70 کیلو بایت دانلود میکنم و اگر اینو تقسیم کنین میزان آپلودم بدست میاد ( تقسیم بر 2 ) 70 تقسیم بر 2 : 35.5 میشه خوب خوبه زیاد Lag نداره ...

این بازی کد تقلب نداره ولی ترینر داره ، اگه ترینر رو تو تاپیک بگذارین ممنون میشم :10:

KAHAKDAM
18-11-2010, 12:02
سلام
کسی نیست جواب منو بده؟من میخوام LANبازی کنم؟ایا راهی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Alex merccer
18-11-2010, 12:20
سلام
کسی نیست جواب منو بده؟من میخوام LANبازی کنم؟ایا راهی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله راهی هست شما همون کارایی که برای آنلاین می خواد انجام بدین بعد یک کامپیوتر هاست بشه و به بقیه آی پی اون رو بدید.

َalireza
19-11-2010, 11:58
من از کجا بفهمم ورژن بازیم چیه؟؟

BMW.M3_E46
19-11-2010, 13:21
برای بازی آنلاین COD MW2 باید CD-Key اورجینال بخرم؟

hadi_gamer
19-11-2010, 15:30
به نظرم یه تاپیک برای آنلاین بازی کردن black ops یکی از دوستان که وارده بزنه.
اصلا کسی تا حالا black ops رو آنلاین زده؟

Mehran Gamer
19-11-2010, 17:59
من از کجا بفهمم ورژن بازیم چیه؟؟

میری تو بازی Call of Duty - Modern Warfare 2 Multi Player

آیکون نارنجی ...

و در قسمت پایین سمت راست نوشته ( بصورت ریز )

برای بازی آنلاین COD MW2 باید CD-Key اورجینال بخرم؟

اگر میخواهی با تعداد بسیار از پلیر ها بازی کنی خوبه اما چنانچه ه ک بزنی CD-KEY میره هوا ...

نه لازم نیست ... میتونی بدون CD-key هم بازی کنی ...

به نظرم یه تاپیک برای آنلاین بازی کردن black ops یکی از دوستان که وارده بزنه.
اصلا کسی تا حالا black ops رو آنلاین زده؟

1- فعلا این بازی تازه منتشر شده و امکان آنلاین بازی کردن فعلا وجود نداره ...
2- خیر
3- فعلا خودشو بازی کن ... ( چه برسه به آنلاین )

BMW.M3_E46
19-11-2010, 18:05
اگر میخواهی با تعداد بسیار از پلیر ها بازی کنی خوبه اما چنانچه ه ک بزنی CD-KEY میره هوا ...

نه لازم نیست ... میتونی بدون CD-key هم بازی کنی ...

دستتون درد نکنه فکر نمی کردم با ه ک هم میشه بازی کرد
از پستایی که اول سایت نوشته کدوم پست رو انجام بدم که بتونم راحت بازی کنم؟

Mehran Gamer
19-11-2010, 18:15
دستتون درد نکنه فکر نمی کردم با ه ک هم میشه بازی کرد
از پستایی که اول سایت نوشته کدوم پست رو انجام بدم که بتونم راحت بازی کنم؟

هر دو برای آنلاین بازی کردن لازمه ... اول باید نسخه OLD رو دانلود کنی و بعد نخسه NEW ....

BMW.M3_E46
19-11-2010, 18:32
هر دو برای آنلاین بازی کردن لازمه ... اول باید نسخه OLD رو دانلود کنی و بعد نخسه NEW ....

گیج شدم نمی دونم چی کار کنم میشه یکم راهنماییم کنی؟چون آنلاین تا بحال بازی نکردم

Mehran Gamer
19-11-2010, 19:11
گیج شدم نمی دونم چی کار کنم میشه یکم راهنماییم کنی؟چون آنلاین تا بحال بازی نکردم

روش اول :

اول از همه شما باید چند چیز رو بدونید : این که میخواید به چه ورژنی از بازی بازی کنید قدیمی یا جدید
اگر میخواید از ورژن قدیمی که همون 1.0.182 استفاده کنید که تعداد سرور کمی داره باید این فایل ها رو دانلود کنید :

مرحله اول:

این فایل زیر رو بگیرید و بریزید جایی که بازی رو نصب کردید :
MW2-Client-from-Old.rar
کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمرحله دوم:

این رو هم دانلود کنید و بریزید توی پوشه بازی باعث میشه که دیگه نیاز به استیم نباشه. بدون این بازی اجرا نمیشه.
کد:

مرحله اخر:

خوب حالا تو جایی که بازی رو نصب کردید یک فایل هست با اسم alterIWnet_configure.exe بازش کنید و یک Name بزارید اونجا و Save کنید.
بعد بازی رو باز کنید و Find Game رو بزنید و Mod که می خواهید بازی کنید بعد بمونید تا یک سرور پیدا کنه

نکات:

ممکنه یک سری ارور به شما بده خوب من چند تا از اون ها رو میگم
1- patch_map.ff پیدا نشد این ارور رو شما با اکسترکت کرد mw2-client-from-old.exe مشکل حل میشه
2- ممکنه بگه یک مپ پیدا نشد که اگر بخوای این مشکل رو نداشته بازی باید DLC رو هم دانلود کنید
3- time out که این هم به دیر لود شدن خیلی مربوطه اگر کامپیوتر شما بازی رو دیر لود میکنه یکم گرافیک بازی رو بیارید پایین .

روش دوم:

در این روش شما باید از ورژن 1.0.195 استفاده کنید + DLC مپ جدید.نکته شما باید فایل DLC و Old File رو در این روش دانلود کنید و به بازی اضافه کنید همون فایل های بالا
ابتدا فایل زیر رو دانلود کنید
MW2-Client-from-New.ra
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبریزید روی بازی Fix یادتون نره همون که بالا گفتم
و در اخر لینک DLC رو میزارم برای ورژن 1.0.82 مهم نیست ولی برای 1.0.195 لازمه.
DLC_Maps.rar (Part 1)
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدDLC_Maps.rar (Part 2)
کد:

simorgh_m3
19-11-2010, 19:29
میشه lan بازی کزد اینو؟ (تو توضیح نوشته!!)
اگه میشه توضیح بدین!

Mehran Gamer
19-11-2010, 19:55
میشه lan بازی کزد اینو؟ (تو توضیح نوشته!!)
اگه میشه توضیح بدین!

آره میشه بازی کرد گرچه ممکنه هر چند گاهی تغییراتی رخ بده اما آنلاین بازی کردنش خیلی جذابه ... :46::5:

روش اول :

اول از همه شما باید چند چیز رو بدونید : این که میخواید به چه ورژنی از بازی بازی کنید قدیمی یا جدید
اگر میخواید از ورژن قدیمی که همون 1.0.182 استفاده کنید که تعداد سرور کمی داره باید این فایل ها رو دانلود کنید :

مرحله اول:

MW2-Client-from-Old.rar
کد:
HTML کد:

کد: HTML کد:

مرحله دوم:

این رو هم دانلود کنید و بریزید توی پوشه بازی باعث میشه که دیگه نیاز به استیم نباشه. بدون این بازی اجرا نمیشه.

مرحله اخر:

خوب حالا تو جایی که بازی رو نصب کردید یک فایل هست با اسم alterIWnet_configure.exe بازش کنید و یک Name بزارید اونجا و Save کنید.
بعد بازی رو باز کنید و Find Game رو بزنید و Mod که می خواهید بازی کنید بعد بمونید تا یک سرور پیدا کنه

نکات:

1- patch_map.ff پیدا نشد این ارور رو شما با اکسترکت کرد mw2-client-from-old.exe مشکل حل میشه
2- ممکنه بگه یک مپ پیدا نشد که اگر بخوای این مشکل رو نداشته بازی باید DLC رو هم دانلود کنید
3- time out که این هم به دیر لود شدن خیلی مربوطه اگر کامپیوتر شما بازی رو دیر لود میکنه یکم گرافیک بازی رو بیارید پایین .

روش دوم:

در این روش شما باید از ورژن 1.0.195 استفاده کنید + DLC مپ جدید.نکته شما باید فایل DLC و Old File رو در این روش دانلود کنید و به بازی اضافه کنید همون فایل های بالا
MW2-Client-from-New.ra

بریزید روی بازی Fix یادتون نره همون که بالا گفتم
DLC_Maps.rar (Part 1)

DLC_Maps.rar (Part 2)
کد:
HTML کد:

---------- Post added at 07:55 PM ---------- Previous post was at 07:55 PM ----------

لطفا صفحه اول رو بخونین

BMW.M3_E46
19-11-2010, 19:58
آره میشه بازی کرد گرچه ممکنه هر چند گاهی تغییراتی رخ بده اما آنلاین بازی کردنش خیلی جذابه ... :46::5:

در ساعت چقدر از حجم اینترنت ADSL کم میشه؟

Mehran Gamer
19-11-2010, 20:07
در ساعت چقدر از حجم اینترنت ADSL کم میشه؟

بستگی به نوع ISP داره ... اگه شما تو بازی تاکتیک های زیادی انجام بدین حجم ADSL زیاد میره و بستگی به پینگ هم داره :20:

Mehran Gamer
19-11-2010, 23:19
کسی هست الان آنلاین بازی کنه ؟

arash2006
20-11-2010, 23:42
من از کجا بدونم ورژن بازیم چیه ؟ من همون روز های اول که لینک هاش اومده بود دانلود کردم!!!

kortol
21-11-2010, 12:00
من از کجا بدونم ورژن بازیم چیه ؟ من همون روز های اول که لینک هاش اومده بود دانلود کردم!!!

خوب وقتی وارد بازی در بخش مولتی پلیرر میشی سمت راست تصویر ، پایین، گوشه یه سری اعداد نوشته که در واقع ورژن بازی هستش .....برای این که راحت تر بازی کنی و زیاد هم گیج نشی یه سر به این وب لاگ بزن که همشون اینکاره هستند....... .دستشون درد نکنه ....

کسی هست الان آنلاین بازی کنه ؟

من دارم بازی می کنم ...البته توی این مدتی که COD BO وارد بازار شده خیلی سرور ها خلوت شدند ولی باز هم حال میده.....

تازه یه لانچر جدید هم Alteriw بیرون داده که هم میشه مولتی پلیر رو اجرا کرد و هم بخش سینگل پلیر رو و هم بخش Co op رو ....

S A M S U N G
21-11-2010, 13:04
سلام .

این روشی که این دوستمون گفت جدید هستش ؟ قبلا اینطوری نبود ! اگه این باشه که خیلی راحت شده !

مخلصیم .

kortol
21-11-2010, 16:39
این روشی که این دوستمون گفت جدید هستش

کدوم روش ؟؟؟؟؟

pedramonline
25-11-2010, 05:04
......
[/COLOR]لطفا صفحه اول رو بخونین

برادر من اطلاعات غلط نده به اون بنده خدا.پس بیکار بودن 30 و 2 3 نفر 15 تومن دادن برای گیم نتشون بازی و فایل های لن رو خریدن از بلاگ iranianmw2.blogsky??
فیلمش هم هست پس میشه.

B.J.U
26-11-2010, 15:02
دوستان از کجا میشه ورژن بازی رو فهمید؟

kortol
26-11-2010, 18:05
دوستان از کجا میشه ورژن بازی رو فهمید؟

برو توی بخش مولتی پلیر و گوشه سمت راست پایین یه سری اعداد و علائم نوشته که همون ها ورژن بازی هستند ..........

جدید ترین ورژن بازی تا این تاریخ 2010/11/05
۱۳۸۹/۰۸/۱۷
ورژن ++1.3.37a

بویلت 2-11105

KAHAKDAM
27-11-2010, 18:40
سلام بچه ها
من میخوام بازی رو به صورت لن بازی کنم.پست دوم که مربوط میشه به لن بازی کردن رو خوندم ولی حقیقتا چیزی نفهمیدم.
خیلی گنگ گفته شده.به خصوص اخرای پست.میشه یکی خیلی قشنگ برام توضیح بده.ممنون میشم.ببخشید دیگه ولی دوباره راهنماییم نکنید پست اول خداییش.ممنون

kortol
28-11-2010, 00:13
سلام بچه ها
من میخوام بازی رو به صورت لن بازی کنم.پست دوم که مربوط میشه به لن بازی کردن رو خوندم ولی حقیقتا چیزی نفهمیدم.
خیلی گنگ گفته شده.به خصوص اخرای پست.میشه یکی خیلی قشنگ برام توضیح بده.ممنون میشم.ببخشید دیگه ولی دوباره راهنماییم نکنید پست اول خداییش.ممنون

آموزش مولتی پلیر mw2 به صورت آفلاین از طریق lan
100% تست شده :

ابتدا این فایل رو دانلود کنید (لینک مستقیم) حجم : 5.22mb

بعد از دانلود محتوای فایل فشرد ه را خارج کرده و در پوشه ی بازی کپی کنید.

دقت : وقتی فایل بالا را در پوشه ی بازی کپی کنید،یک پیغام مبنی بر جایگزین کردن فایلها میاد که شما باید yes یا copy&replay را بزنید.

دقت : فایل بالا را در تمام سیستم هایی که میخواهند lan-offline بازی کنند، در پوشه ی بازی آن ها کپی کنید تا ورژن بازی همه ی سیستم ها یکی شود.

دقت : اگر خواستید این بازی رو به صورت آنلاین انجام بدید ، باید این فایل رو بریزید تو پوشه ی بازی و بذارید بازی آپدیت شه تا به مشکل پایین بودن ورژن بازی بر نخورید.

سیستمی که میخواهد سرور(host) شود ، باید مراحل زیر را دنبال کند :

1 - ابتدا ip کارت شبکه ی سیستمی که سرور است را در فایل alteriwnet.ini وارد کند.(فایل alteriwnet.ini در پوشه ی بازی قرار دارد. آن را باز کند و جلوی= server
ip را وارد کند و فایل را save کند و ببندد. مانند عکس زیر:

2 - بعد از اینکه ip کارت شبکه ی سیستم سرور را در فایل alteriwnet.ini وارد کرد باید فایل سرور (IWNetServer.exe)را اجرا کند(اگر ندارد از اینجا دانلود کند)

3 - بعد از اینکه فایل سرور رو اجرا کرد،بازی رو اجرا کند و play را بزند و بعد private match را بزند و اونجا منتظر سایر سیستم ها (بازیکنان ) باشد تا بهش وصل شوند.

--------------------------------------------------------------------------------
سیستم هایی که میخواهند به سیستمی که سرور شده وصل شوند،باید مراحل زیر را دنبال کنند:

1 - اونها هم مانند سیستم سرور ، در فایل alteriwnet.ini که در پوشه ی بازی قرار دارد ، باید ip سیستمی که سرور شده را وارد کنند و فایل رو save کنن و ببندند.

2- بازی را اجرا کنند . وقتی بازی اجرا شد برگردند به ویندوز( بازی رو نبندند)و در کنسول بازی ip سیستم سرور را با پیشوند connect وارد کنند و بعد اینتر بزنند تا همگی به سیستم سرور وصل شوند .مانند عکس زیر :

دقت : در فایل alteriwnet.ini باید کلیه سیستم ها (هم سیستم سرور و هم بقیه سیستم ها) ip سیستمی که سرور شده را وارد کنند.

دقت : سیستمی که سرور شده نباید در کنسول بازی ip وارد کند .(فقط در alteriwnet.ini ای پی را وارد کند)

دقت : سیستم های دیگر (بجز سیستم سرور ) هم باید در فایل alteriwnet.ini ای پی سیستم سرور را وارد کنند و هم در کنسول بازی.

شرمنده سایز عکس ها بزرگه !!!
با تشکر از بچه های خوب سایت

yoosef_st
28-11-2010, 00:37
میگم بچه ها، یه ورژنی از این بازی نیست که لینکش رو بدین دانلود کنیم
بعد نصب که کردیم یه راست بریم آنلاین بزنیم؟ بدون دنگ و فنگ...
من همون اول که اومده بود بازی رو خریدم، اما نمیدونم جریان چیه
هر کاری کردن نشد آنلاین باهاش بازی کنم.
فکر کنم یا با کـرک من ناسازگاره، یا بازیم ناقصه.

kortol
28-11-2010, 22:03
میگم بچه ها، یه ورژنی از این بازی نیست که لینکش رو بدین دانلود کنیم
بعد نصب که کردیم یه راست بریم آنلاین بزنیم؟ بدون دنگ و فنگ...

شما می تونی فقط قسمت مولتی پلیر رو دانلود کنی ولی باز باید همه پچ ها و نقشه ها رو دانلود کنی و آپ دیت ها رو انجام بدی...........
توی این لینک همه دانلود ها رو گذاشته که می تونید دانلود کنی و بازی رو انجام بدی :

yoosef_st
29-11-2010, 11:36
شما می تونی فقط قسمت مولتی پلیر رو دانلود کنی ولی باز باید همه پچ ها و نقشه ها رو دانلود کنی و آپ دیت ها رو انجام بدی...........
توی این لینک همه دانلود ها رو گذاشته که می تونید دانلود کنی و بازی رو انجام بدی :

ممنون دوست عزیز.
یعنی الان من روی سیستمم اصلا این بازی رو ندارم، این 5 تا لینکی که این بابا گذاشته به اسم aIW-DLC رو دانلود کنم حله؟

pedramonline
29-11-2010, 13:08
ممنون دوست عزیز.
یعنی الان من روی سیستمم اصلا این بازی رو ندارم، این 5 تا لینکی که این بابا گذاشته به اسم aIW-DLC رو دانلود کنم حله؟

بله حله.شما مجموعا فایل های زیر +دی وی دی بازی رو میخواین.
iw22
iw23
dlc 1
dlc2
emulator 1.3.37 built:10802_1

که مجموعا 1.1 گیگ هست.حالا میتونی یه کول دیسک بر داری بگردی تو شهر از دوستایی که آشنا شدی توی اینجا یه هو کل فایل ها رو بگیری.یا اینکه بزاری دابلود کنی همه این فایل ها رو.

ضمنا 130 یا کمتر هم نرم افزار سی++و نت فریم لازم داری.

NIN9S AMIR

haniehjan
01-12-2010, 21:46
دوستان هر کی بازی رو بصورت لن بازی کرده بگه تا ما هم امیدوار باشیم . با اون روشی که گفته شد ما نتونستیم .
:41:

Saeed System
04-12-2010, 08:01

لطفا یه نفر آخرین روش مولتی پلیر آنلاین روو بگه من خیلی گیج شدم پست اول تاپیک یه چیزی نوشته و در باره فایلهای

1w-22.iwd و اینها اصلا حرفی نزده بعد صفحه آخر تاپیک هم که در مورد صحبت شده لینکی ازش نیست...

فایل iw-23.iwd یه نفر یه لین به غیر از اونی که تو 4 شیرد هست به من بده اون لینک هیتلر شده ....

من 3 روزه الاف 2 تا فایلم.....

لطفا یکی آخرین روش آنلاین بازی کردن رو بگه + لینکهای iw-23.iwd

Squall Leonhart
04-12-2010, 08:58
دوستان هر کی بازی رو بصورت لن بازی کرده بگه تا ما هم امیدوار باشیم . با اون روشی که گفته شد ما نتونستیم .
:41:

تو بشین همون چهار رو بازی کن وقتش که برسه من خودم خبرت میکنم فعلا وضع این زیاد جالب نیست! هر کس اومده یه چیزی ناقصی درست کرده و رفته! من ورژن رازور رو (درحدود 16 گیگ آپلود + دانلود با تورنت) دانلود کردم که شاید با اون بشه آخرش وقتی اجراش کردم دیدم بابا ورژن اسکیدرو با اینکه با اینستال شیلد درست کرده ولی خیلی خیلی بهتر از ورژن رازور هست! یه ورژن ریپ شده مولتی هم هست که حجمش 6 گیگ هست! استیم نصب کردم اکانت درست کردم با تکنو گاد امتحان کردم با آلتر امتحان کردم چند تا آموزش انگلیسی رو انجام دادم آخرش نشد که نشد. البته بگم ها دی ال سی ها رو دانلود نکردم ولی اصولا باید دانلود دی ال سی و آپدیت کردن اختیاری باشه مثل چهار که حتی میتونی پچ 1.6 یا 1.7 رو هم نصب نکرده مستقیم بری لن بازی کنی. پس به نظر من فعلا بی خیال شو! البته چند نفر رو دیدم که میگن که روی لن هم راحت بازی میکنن ولی من که نتونستم راش بندازم! :2:

ویرایش :
اگه حوصلش رو داری روی این کار کن. شاید تونستی راش بندازی. واسه من اشکالی که میداد واسه روترم بود منم یکی دو روز باهاش ور رفتم بعد بیخیالش شدم :

ویرایش 2 :
مواظب باش همین الان آخرین ورژنش رو دانلود کردم ویروسی بود!!!!!! شییییییییییییت :2:

Saeed System
04-12-2010, 20:23
سلام دوستان من بالاخره تمام نیازهای آنلاین بازی کردن رو دانلود کردم حدود 1 گیگ..

الان می خوام وارد هر سروری بشم میگه این سرور فقط برای بازیکنان پینگ پایین است...و من رو راه نمیده..

یه سرور ایرانی هم تو شهر خودمون تهران هست که آیپیش رو وارد میکنم میزنه سرور افتاده...

اما تو سایت game-monitor میزنه سرور فعاله و3 نفر در حال بازی..

الان من مشکل پینگ دارم که کمترین پینگ تو سرورهای خارجی از 290 شروع میشه و اصلا پینگ بالا ها رو راه نمیدن...

حالا این یدونه سرور ایرانی رو چه طور باید وارد سرور لیستم کنم که قبول کنه؟

pedramonline
05-12-2010, 14:00
دوستان من این رو عرض کنم که میشه و شده و ما 6 ماه هست هر شب بازی میکنیم با نسخه کرک شده.

پس دیگه نگید میشه یا نه.

آخرین روش و جدید ترین اخبار هم توی بلاگ هست.iranianmw2

حالا باز اگه میترسید که این روش ناقص باشه به سایتی که این برنامه رو اجرا کرده تشریف ببرید:

alteriw

اولین سرور اختصاصی هم که به راه افتاد....

Saeed System
05-12-2010, 22:58
دوستان لطفا آی پی سرور ایرانی که stable باشه رو لطف کنید..

با خارجیها زیاد حال نمیده ...ولی کلا خیلی خیلی خیلی از کانتر حالش بیشتره....

من از دیروز که تمام نیاز های آنلاین رو دانلود کردم دارم تو سرورهای خارجی بازی میکنم...بعضی سرورها راه نمیدن به دلیل

پینگ بالا ...ولی من با پینگ 350 تو 6-7 تا از سرورهای خارجی دارم از دیروز بازی میکنم ....دیسکانکت به هیچ وجه من الوجوه

نداره... فقط موقع ورود اگر راه بده دیگه تمومه ...

دوستان آی پی سرور ایرانی رو لطف کنید با هموطنان عزیز بازی کنیم ..

بعضی دوستان یسری آی پی های موقت راه می اندازن که استقامت نداره و زود از میفته...

یه سرور ایرانی که همیشه باشه مثل سرور های خارجی و تو لیست سرور ها بیاد خیلی عالی میشه

pedramonline
07-12-2010, 16:32
یه سرور ایرانی که همیشه باشه مثل سرور های خارجی و تو لیست سرور ها بیاد خیلی عالی میشه

خب سرور ایرانی دائمی که دیدید (iranianmw2.blogsky) من تونستم ران کنم اما هزینه داره و نمیشه کامپیوتر خونه رو 24 ساعت روشن گذاشت.
هر شخص موسسه یا سایتی که دوست داره برای تبلیغ من میتونم براش ران کنم سرور ددیکیت رو.

Saeed System
10-12-2010, 08:43
خب سرور ایرانی دائمی که دیدید (iranianmw2.blogsky) من تونستم ران کنم اما هزینه داره و نمیشه کامپیوتر خونه رو 24 ساعت روشن گذاشت.
هر شخص موسسه یا سایتی که دوست داره برای تبلیغ من میتونم براش ران کنم سرور ددیکیت رو.

چه جوری میشه با کامپیوتر خونه سرور راه انداخت؟؟

آموزشش رو میزارید ..ممنون

...ALI...
15-12-2010, 23:12
دوستان لطفا آی پی سرور ایرانی که stable باشه رو لطف کنید..

با خارجیها زیاد حال نمیده ...ولی کلا خیلی خیلی خیلی از کانتر حالش بیشتره....

من از دیروز که تمام نیاز های آنلاین رو دانلود کردم دارم تو سرورهای خارجی بازی میکنم...بعضی سرورها راه نمیدن به دلیل

پینگ بالا ...ولی من با پینگ 350 تو 6-7 تا از سرورهای خارجی دارم از دیروز بازی میکنم ....دیسکانکت به هیچ وجه من الوجوه

نداره... فقط موقع ورود اگر راه بده دیگه تمومه ...

دوستان آی پی سرور ایرانی رو لطف کنید با هموطنان عزیز بازی کنیم ..

بعضی دوستان یسری آی پی های موقت راه می اندازن که استقامت نداره و زود از میفته...

آره عزیزان اگه می شناسند به ما هم بگند

Saeed System
22-12-2010, 23:27
از دوستان این کاره یه سوال داشتم بد جوری اعصابم خورد شده :11:

2 روز پیش برنامه alterIWnet که باز کردم آپدیت کرد خودشو ....

از همون موقع بازی هر 30 ثانیه 1 بار دقیقا 2 ثانیه قفل میشه یهو میبینی مردی!

فرقی هم نمیکنه چه تو سرور موقع بازی چه تو منوی بازی...

بدجوری خراب شده دیگه نمیشه بازی کرد...

ترو خدا کمک کنید..

david071
23-12-2010, 16:28
اگر کسی لینک دانلود این دو مپ رو داره لطفا بگذاره تا حالی ببریم:thumbsup:
map mp_karachi
map mp_drail
ممنون

V i r u s e r
24-12-2010, 18:31
روش اول :

مرحله اول:

MW2-Client-from-Old.rar
کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید کد:

کد:

مرحله اخر:

نکات:

روش دوم:

MW2-Client-from-New.ra
کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبریزید روی بازی Fix یادتون نره همون که بالا گفتم
DLC_Maps.rar (Part 1)
کد:
کد:

دستت درد نکنه که مارو گیج کردی!
من کلی گشتم تا در نهایت اینو پیدا کردم
ریختم اجراش کردم الان خودش هرچی لازم داره داره دانلود میکنه هیچ چیز پیچیده ای هم نداره!
واسه دوستان اپ کردم

ویرایش:
پسورد pccentre.ir

sima_6600
24-12-2010, 23:57
ریختم اجراش کردم الان خودش هرچی لازم داره داره دانلود میکنه هیچ چیز پیچیده ای هم نداره!
واسه دوستان اپ کردم

لطف کن به تاریخ پست ها هم دقت کن عزیز بهترین روش ان زمان همان روش بود حالا نه.:46:

Saeed System
25-12-2010, 09:38
دوستان ورژن جدیدی نیومده برای برنامه alteriwnet??

این ورژن من همش هنگ میکنه اصلا و ابدا نمیتونم بازی کنم..

این عکس ورژنم:

ترو خدا یه کمکی بکنید....
با این وضع نمیتونم بازی کنم.....

بازی هیچ ایرادی نداشت 1 ماه بازی میکردم.....تا اینکه بعد از 1 ماه آپدیت شد و دیگه نمیشه استفاده کرد...

هر 20 ثانیه 1 بار 2 ثانیه قفل میشه!

چه تو منو چه تو سرور موقع بازی!
اصلا ربطی به قدرت سیستم نداره....چون 1 ماه بازی میکردم بدون هیچ مشکلی ...

سرعت اینترنتم هم 125 کیلوبایت در ثانیه پهنای باند دارم برای ترنسفر اطلاعات....

مشکل چیه...:10::11:

V i r u s e r
25-12-2010, 10:16
دوستان ورژن جدیدی نیومده برای برنامه alteriwnet??

این ورژن من همش هنگ میکنه اصلا و ابدا نمیتونم بازی کنم..

این عکس ورژنم:

ترو خدا یه کمکی بکنید....
با این وضع نمیتونم بازی کنم.....

بازی هیچ ایرادی نداشت 1 ماه بازی میکردم.....تا اینکه بعد از 1 ماه آپدیت شد و دیگه نمیشه استفاده کرد...

هر 20 ثانیه 1 بار 2 ثانیه قفل میشه!

چه تو منو چه تو سرور موقع بازی!
اصلا ربطی به قدرت سیستم نداره....چون 1 ماه بازی میکردم بدون هیچ مشکلی ...

سرعت اینترنتم هم 125 کیلوبایت در ثانیه پهنای باند دارم برای ترنسفر اطلاعات....

مشکل چیه...:10::11:
ورژن مال من 1-11224 هستش
مشکلیم نداره

Saeed System
25-12-2010, 11:00
ورژن مال من 1-11224 هستش
مشکلیم نداره

آقا ممنون درست شد....:thumbsup:

همین ورژنی که گفتید از وبسایتش دانلود کردم...درست شد....

شانسی که آوردم رنکم 0 نشد.....:27:

چون دوباره اسم بازیکن ازم پرسید گفتم بدبخت شدم...دوباره 1 ماه بازی کنم تا برسم به رنک الانم..

آقا دستت درد نکنه یا علی ما رفتیم بازی :11:

عکس ورژن الانم:

V i r u s e r
26-12-2010, 20:02
آقا ممنون درست شد....:thumbsup:

همین ورژنی که گفتید از وبسایتش دانلود کردم...درست شد....

شانسی که آوردم رنکم 0 نشد.....:27:

چون دوباره اسم بازیکن ازم پرسید گفتم بدبخت شدم...دوباره 1 ماه بازی کنم تا برسم به رنک الانم..

آقا دستت درد نکنه یا علی ما رفتیم بازی :11:

عکس ورژن الانم:
شما لول -- بزن 70 شو راحت
بنم نمیشی چون قانونا میشه لول -- زد

farhad07
27-12-2010, 13:30
دوستان من رنک رو میکنم 70 اما اگه از گیم میام بیرون باز میشه 3 مشکل از چیه ؟

َalireza
30-12-2010, 19:17
آموزش زیر توسط sima_6600 تهیه شده
در ضمن این روش 100% عملی و تست شده هست و دیگه هیچ مشکلی وجود نداره

تو این روش دیگه نیازی به Steam نیست و بدون اون بازی اجرا میشه . در نسخه Full میشه LAN هم بازی کرد فعلا نمیشه.ولی انلاین میشه زد . در صورت هر گونه تغییر پست اول ویرایش میشه .

روش اول :

مرحله اول:

MW2-Client-from-Old.rar

مرحله اخر:

نکات:

روش دوم:

MW2-Client-from-New.ra

DLC_Maps.rar (Part 1)

از کجا بفهمم ورژن بازیم چنده؟
الان برای روش دوم فقط و فقط باید اون فایل رو دانلود کنم؟بعد از دانلود کردنش چیکارش کنم؟با چی تو آنلاین وارد بشم ؟؟؟؟

Saeed System
04-01-2011, 12:14
دوستان من رنک رو میکنم 70 اما اگه از گیم میام بیرون باز میشه 3 مشکل از چیه ؟

دوستان منم همین مشکل رنک رو دارم..:41:

الان بعد از چند وقت بازی کردن رنکم رسیده به 45 اما تفنگ ak47 روی رنک 70 باز میشه..

آیا نمیشه کاری کرد موقتی نباشه و برای همیشه رنک روی هفتاد باشه؟

یعنی از این برنامه ها نباشه که فقط همون دفعه که باز میکنی رنک رو میبره بالا..

یجوری بشه player state رو ه-ک کرد... و رنک برای همیشه 70 بشه و احتیاجی به دوباره باز کردن برنامه های

-- نباشه...

mosolim
04-01-2011, 18:48
واسه دوستان اپ کردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدویرایش:
پسورد pccentre.ir

سلام
من می خوام این بازی رو انلاین بازی کنم. بعد از اینکه این فایل رو دانلود کردم باید چکار کنم. ( می دونم که باید بریزم داخل پوشه ی بازی ) بعدش چی ؟ کافیه برم مولتی و بازی کنم؟

kortol
05-01-2011, 16:08
راهنماش چند تا پست ( یا صفحه ) عقب تر هستش ..بعد از اینکه همه فایل ها رو ظبق دستورات ریخی بازی رو از بخش مولتی پلیر اجرا می کن و یه 5 دقیقه صبر می کنی تا آپ دیت بشه و بعدش یه متن رو باید بنویسی که در طول انجام بازی از هر نوع تقلبی دوری کنی ( نمونه متن رو خود بازی بهت میگه بنویسی ) و بعدش داخل بازی می ری و به سرور ها وصل میشی ...

Saeed System
06-01-2011, 10:47
سلام..

دوستان کسی میدونه recoil یعنی چی؟؟
مثلا تو سرور میگن فلانی رمز norecoil زده یعنی چی میشه؟؟ چه فایده ای داره برای زننده رمز؟

بعد noob هم اگر بگید ممنون میشم...مثلا میگن شما noob هستید یا رمزش رو زدید این یعنی چی و چه فایده ای داره؟

.........

یه سوال دیگه هم داشتم...

چرا این بازی اینقدر حجم مصرف میکنه؟ دقیقا هر دقیقه 1 مگ حجم کم میکنه..

من آخه همش کنترل میکنم ترافیکم رو... بعد از 30 دقیقه بازی دقیقا حدود 30 مگ کم میشه

haniehjan
07-01-2011, 01:18
NOOB
:16::16::16::16::16::16::16::16::16:
تازه کار
مبتدی
ناشی
...
کلا به هر کسی که توی بازی گیج بازی در بیاره و ندونه چیکار داره میکنه و بقیه اعصابشون به هم بریزه .. به اون اقا میگن شما چقدر noob تشریف داری . :)))))))

Squall Leonhart
07-01-2011, 18:14
سلام..

دوستان کسی میدونه recoil یعنی چی؟؟
مثلا تو سرور میگن فلانی رمز norecoil زده یعنی چی میشه؟؟ چه فایده ای داره برای زننده رمز؟

بعد noob هم اگر بگید ممنون میشم...مثلا میگن شما noob هستید یا رمزش رو زدید این یعنی چی و چه فایده ای داره؟

.........

یه سوال دیگه هم داشتم...

چرا این بازی اینقدر حجم مصرف میکنه؟ دقیقا هر دقیقه 1 مگ حجم کم میکنه..

من آخه همش کنترل میکنم ترافیکم رو... بعد از 30 دقیقه بازی دقیقا حدود 30 مگ کم میشه

ریکویل همون لگد اسلحه هست که وقتی گلوله میزنی لگد میزنه. مثلا کلاش ریکیلش خیلی زیاد هست.

xlife
11-01-2011, 09:34
نخسته
دوستان محترم اگه میشه آموزش مالتی پلیر تحت شبکه رو بزارید چند وقته یک کافی نت براه انداختم و می خوام این بازی رو چند نفری انجام بدایم

َalireza
11-01-2011, 19:31
سلام یه مدتیه که من میخوام وارد بازی بشم میگه :
PLEASE WAIT
Connecting to IWent
پینگم خوبه
چیزیرو پاک نکردم
همه کارهای آنلاین رو کردم و حتی کلی هم آنلاین بازی کردم
مشکل چیه !!؟؟؟
خواهش میکنم کمکم کنید :دی

worldclass
13-01-2011, 15:07
از V p n استفاده میکنی؟

omidppp
22-01-2011, 22:57
سلام دوستای گلم
مگه الان بازم میشه cod 6 آنلاین بازی کرد؟
آخه من خیلی وقت پیش بازی میکردم دیگه پچش کار نکرد سروراشو بستن.اگه الان میشه منم راهنمایی کنین

m_sport
23-01-2011, 17:51
سلام بر همه ....میخوام modernwarfare 2 رو انلاین بازی کنم ...حقیقتش حوصله هم ندارم که 214 صفحه این تاپیک رو بخونم تا یه چیزی سر در بیارم ....یکی بگه همون توضیحات صفحه اول کامل و جامع هست که برم تو کارش؟!!!!

MNJ1364
24-01-2011, 01:23
سلام بر همه ....میخوام modernwarfare 2 رو انلاین بازی کنم ...حقیقتش حوصله هم ندارم که 214 صفحه این تاپیک رو بخونم تا یه چیزی سر در بیارم ....یکی بگه همون توضیحات صفحه اول کامل و جامع هست که برم تو کارش؟!!!!

ااااایی گفتی!!!!!!!!!!!!!!!!!
خدا خیرت بده.
من هم مثل شما همین سوال رو داشتم
الان شش ماه شروع کردم . از صفحه 1 تا 105 رو خوندم .
شش ماه پیش که من شروع کردم به خوندن کل صفحه ها 130 صفحه بود
الان که به صفحه 105 رسیدم 214 تا صفحه شد.
109 تا دیگه مونده
البته تا زمانی که من این 109 تا رو بخونم و تموم کنم 100 دیگه صفحه اضافه میشه.
ولی میدونم،،،، من اخرش موفق میشم این بازی رو انلاین بازی کنم.
بله!!!!!!!
بله!!!!!!!
شاید یکی دلش سوخت و تو همین جا به ما گفت که چه جوری میشه این بازی رو انلاین بازی کرد .
بله!!!!!!!
بله!!!!!!!

kortol
24-01-2011, 01:32

خوب دوست عزیز شما برو به این آدرس و هر چی که گفتند رو کامل انجام بده و دانلود کن و بشین با خیال راحت بازی کن ...100% تست شده و جواب داده ..من که خودم دارن یک سالی با این روش بازی می کنم !!!

samsalim
24-01-2011, 12:52
خوب دوست عزیز شما برو به این آدرس و هر چی که گفتند رو کامل انجام بده و دانلود کن و بشین با خیال راحت بازی کن ...100% تست شده و جواب داده ..من که خودم دارن یک سالی با این روش بازی می کنم !!!

دوست عزیز برای استفاده از روش بالا باید ورژن بازی ++1.3.37a باشه
ورژن بازی من 1.0.182 هست
چطور میتونم به این ورژن اپدیت کنم

m_sport
24-01-2011, 13:27

سلام
ممنون بابت معرفی این سایت
دستوری که این سایت داده که برای ورژنهای مختلف فرق میکنه....مثلا اول گفته جدید ترین ورژن اینه و پایین سمت راست صفحه نسخه خودتون رو ببینید............
در صورتی که صفحه بازی رو که باز میکنم هیچی اون زیر ننوشته!

kortol
24-01-2011, 14:57
دستوری که این سایت داده که برای ورژنهای مختلف فرق میکنه....مثلا اول گفته جدید ترین ورژن اینه و پایین سمت راست صفحه نسخه خودتون رو ببینید............
دوست عزیز شماباید ابتدا همه پچ ها رو دانلود کنی بعد ورژن بازیت تغییر می کنه در حالت نصب عادی و بدون هیچ پچی شما نمی تونی بری توی بخش مولتی پلیر و تا بری داخلش بیرون میاد ...شما اول دانلود کن پچ ها رو بعد هم طبق گفته های سایت نصب و کپیشون کن بعد ورژن بازی درست میشه ....
هر ورژی که باشه با نصب این پچ ها می تونی آن لاین رو راحت بازی کنی ....

MNJ1364
26-01-2011, 02:46
سلام:
خسته نباشید.
اقا من تمام فایلها رو دانلود کردم و دقیقا طبق اموزشی که گذاشتین جلو رفتم
nickname رو میدم و ذخیر میکنم و وقتی فایل iw4mp.exe باز میکنم
باید طبق چیزی که تو اموزش هست ابدیت شروع بشه و عکس زیر بیاد.

ولی ابدیت نمیشه و بلافاصله بعد از باز کردن فایل iw4mp.exe ارور دونت سند میده
اینم عکسش:

مشکل کجاست؟
میتونه برای ویندوز باشه؟
من ار ویندوز xp سرویس بک 3 استفاده میکنم!!!!!!!
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

kortol
26-01-2011, 21:38
ولی ابدیت نمیشه و بلافاصله بعد از باز کردن فایل iw4mp.exe ارور دونت سند میده
اینم عکسش:

شما باید .net framework 2 رو نصب کنی و بعدش هم C++2008 رو نصب کنی فکر کنم این ایراد مربوط به اون باشه ...البته من ویندوز 7 دارم و از Xp استفاده نمی کنم ...بعدش هم یه لانچر برای بازی هست که توی همون سایت می تونی پیدا کنی به این نام alterIWNet Launcher با این لانچر هم می تونی بخش تک نفره رو بری هم بخش چند نفره ....

MNJ1364
27-01-2011, 01:33
با سلام و خسته نباشید

1)
اقا من ای دو تا برنامه رو (net framework 2 و C++2008 ) از قبل نصب کردم . بازم ارور دونت سند میده.

2)
منظورتون از تو اون سایت کدام سایته.

اگر منظورتون این سایت:

[

که من تمام این سایت رو زیر و رو کردم ولی برنامه ای به این نام

alterIWNet Launcher

پیدا نکردم .

اگه میشه لطفا لینکشو هم اینجا بزارید

اخرش میتونیم این بازی رو انلاین بازی کنیم یانه؟

مرسی.

REZA1011
27-01-2011, 18:12
با سلام و خسته نباشید

1)
اقا من ای دو تا برنامه رو (net framework 2 و C++2008 ) از قبل نصب کردم . بازم ارور دونت سند میده.

2)
منظورتون از تو اون سایت کدام سایته.

اگر منظورتون این سایت:

[

که من تمام این سایت رو زیر و رو کردم ولی برنامه ای به این نام

alterIWNet Launcher

پیدا نکردم .

اگه میشه لطفا لینکشو هم اینجا بزارید

اخرش میتونیم این بازی رو انلاین بازی کنیم یانه؟

مرسی.

عزيز از طريق آموزش من اقدام كنيد اين آموزش از سايت Alteriw.net
ترجمه شده:

kortol
27-01-2011, 18:43
)
اقا من ای دو تا برنامه رو (net framework 2 و C++2008 ) از قبل نصب کردم . بازم ارور دونت سند میده. خوب شما احتمالا باید برنامه Microsoft .Net 3.5 Framework رو هم دانلود کنی منتها برنامه جدیدا یه بسته بروز رسان هم براش آمداده شده من هم قبلا این مشکل رو داشتم البته با نصب یه آپدیت این مشکلت حل میشه که می تونی اینجا دنبالش بگردی :

البته نسخه سازگار با ویندوز خودت رو دانلود کن :

اونجا که بری و روی فایل اولی مثلا سازگار با نسخه ویندوز Xp 86 ( همون ویندوز نصب شده روی سیستم شما فکر کنم ) کلیک کنید می رید توی صفحه دانلود که 3 تا فایل برای دانلود براتوی گذاشته و باید هر سه رو دانلود کنید حجم هاشون کلا فکر کنم بشه 16 مگابایت...

یه راه حل دیگه هم که می تونه داشته باشه اینه که برنامه فایر وال آنتی ویروسی که داری بهت اجازه اتصال به اینترنت رو نمی ده بهتره مدل آنتی ویروس روبگی تا راه حلش رو بهت بگم

راه حل دیگه هم که می تونی داشته باشی اینه که به اینترنت وصل میشه اما چون سایت دانلود ممکنه برای شما هیتلر باشه برنامه قادر به دانلود آپدیت ها نشه برای همین به اینجا مراجعه کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر رابطه با اون لانچر هم به این آدرس برو و جدید ترین نسخه رو دانلود کن و توی پوشه بازی کپی کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر آخر هم بگم که بله می تونی بازی کنی و من خودم دارم روزی یک ساعت آن لاین بازی می کنم !!!

.................................................. .................................................. ...............

عزيز از طريق آموزش من اقدام كنيد اين آموزش از سايت Alteriw.netخوب برای دیدن لینک های اون سایت باید بره عضو بشه ... بعد اون روش همینی هست که در سایت iranianmw2.blogsky.com ' گفته شده ..تازه توی این سایت iranianmw2.blogsky.com با عکس و توضحات کامل همه چیز رو گفته !!!!

REZA1011
27-01-2011, 20:14
خوب شما احتمالا باید برنامه Microsoft .Net 3.5 Framework رو هم دانلود کنی منتها برنامه جدیدا یه بسته بروز رسان هم براش آمداده شده من هم قبلا این مشکل رو داشتم البته با نصب یه آپدیت این مشکلت حل میشه که می تونی اینجا دنبالش بگردی :

البته نسخه سازگار با ویندوز خودت رو دانلود کن :

اونجا که بری و روی فایل اولی مثلا سازگار با نسخه ویندوز Xp 86 ( همون ویندوز نصب شده روی سیستم شما فکر کنم ) کلیک کنید می رید توی صفحه دانلود که 3 تا فایل برای دانلود براتوی گذاشته و باید هر سه رو دانلود کنید حجم هاشون کلا فکر کنم بشه 16 مگابایت...

یه راه حل دیگه هم که می تونه داشته باشه اینه که برنامه فایر وال آنتی ویروسی که داری بهت اجازه اتصال به اینترنت رو نمی ده بهتره مدل آنتی ویروس روبگی تا راه حلش رو بهت بگم

راه حل دیگه هم که می تونی داشته باشی اینه که به اینترنت وصل میشه اما چون سایت دانلود ممکنه برای شما هیتلر باشه برنامه قادر به دانلود آپدیت ها نشه برای همین به اینجا مراجعه کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر رابطه با اون لانچر هم به این آدرس برو و جدید ترین نسخه رو دانلود کن و توی پوشه بازی کپی کن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر آخر هم بگم که بله می تونی بازی کنی و من خودم دارم روزی یک ساعت آن لاین بازی می کنم !!!

.................................................. .................................................. ...............
خوب برای دیدن لینک های اون سایت باید بره عضو بشه ... بعد اون روش همینی هست که در سایت iranianmw2.blogsky.com ' گفته شده ..تازه توی این سایت iranianmw2.blogsky.com با عکس و توضحات کامل همه چیز رو گفته !!!!

Microsoft .Net 4.0 Framework

مي خواد آپديتر Alteriw

diako1984
30-01-2011, 10:31
سلام
امکان بازی تو LAN رو داره؟ اگه امکانش هست میشه راهنمایی بفرمایید؟Thanks :11:

worldclass
01-02-2011, 18:10
سلام
دوستان ثبت نام برای راه اندازی اولین سرور اختصاصی تمام وقت ایرانی با پهنای باند 10Mbps و هاست داخلی شروع شده.

S A M S U N G
03-02-2011, 20:18
دوستانی که میخوان ورژن 1.3.37a رو دانلود کنن و نمیخوان از تورنت دانلود کنن :

Call of Duty: Modern Warfare 2 AlterIWNet Pre-Final v.1.3.37a (2010/ENG

RS

پسورد فایلها :

مخلصیم .

yoosef_st
03-02-2011, 22:19
دوستانی که میخوان ورژن 1.3.37a رو دانلود کنن و نمیخوان از تورنت دانلود کنن :

Call of Duty: Modern Warfare 2 AlterIWNet Pre-Final v.1.3.37a (2010/ENG

RS

پسورد فایلها :

مخلصیم .

یعنی فقط ماااااااچ!
بعد الان این رو دانلود کنیم یه راست بریم لایو بزنیم دیگه، نه؟
یا بازم باید چیز میز دانلود کنیم بهش اضافه کنیم؟
لینک گنده تر، تعداد کمتر نداشتین؟

S A M S U N G
03-02-2011, 23:12
نه دیگه این فقط واسه مالتی پلیر هستش .

همه پج و DLC ها هم روش هستش .

لینک دیگه ندیدم والا :دی

مخلصیم .

MNJ1364
04-02-2011, 18:47
سلام دوستان
من تازه این بازی رو به صورت انلاین شروع کردم و هیچی از این بازی بلد نیستم.
البته من بای افلاینشو بلدم بازی کنم و تمومش کردم.
حالا تو انلاینش کاملا کیجم و نمیدونم چیکار کنم
تا وارد بازی میشم یخورده که اینور اونور میرم سریع منو میکشن و میبازم.
و من نمیتونم کسی رو بکشم .
اصلحه ها هم که همه افتزاه اند.
نامردا نمیزارن بازی بهم بچسبه تا میرم تو بازی منو میکشن.
یکی راهنمایی کنه.
بعضی وقتها هم که اصلان کسی نیست باهاش بازی کنم و فقط خودم الکی به در و دیوار شلیک میکنم.
کم کم دارم اعصابم خورد میشه
چی کار کنم که نبازم؟

S A M S U N G
04-02-2011, 19:55
رفیق اولش همینطوره دیگه ! یه ذره بازی کنی راه میافتی . اونها هم اولش که بازیشون اینطوری نبوده .

فقط یه توصیه بهت میکنم اینکه اصلا از حریف :دی نترس یعنی یه جا قایم نشو که بیان بعد بکشیشون . باید بری سمتشون اینطوری سریع راه میافتی .

کلا DONT CAMP :دی

مخلصیم .

HESAM_5700
04-02-2011, 20:02
سلام...

من میخوام این بازی رو مولتی بزنم ( البته کود 4 رو میزنم همیشه :دی )

چیکار کنم؟ اینقد لینک و ... دیدم دیوونه شدم ...

MNJ1364
05-02-2011, 00:31
رفیق اولش همینطوره دیگه ! یه ذره بازی کنی راه میافتی . اونها هم اولش که بازیشون اینطوری نبوده .

فقط یه توصیه بهت میکنم اینکه اصلا از حریف :دی نترس یعنی یه جا قایم نشو که بیان بعد بکشیشون . باید بری سمتشون اینطوری سریع راه میافتی .

کلا DONT CAMP :دی

مخلصیم .

سلام

ما هم مخلصیم:10:

ولی نامردا یهو از پشت زاهر میشن.

یعد هیچ علامتی چیزی نیست که ادم بفهمه اونا کجا هستن.

یه نقشه گوشه بالا سمت چپ هست که هر وقت که شلیک میکنن قرمز میشه.

ضمنا مولتی یعنی چی؟

یخورده چیز ، میز یاد بدین؟

من معنی این اسطلاحات رو نمیدونم؟

تو بعضی سایتها یه چیزای مینویسه که من اصلان نمیفهمم.

مپ؟؟؟؟؟؟؟؟:24:
ملتی؟؟؟؟:24:

کد 4 چیه؟؟؟؟؟:24:

اصلا کد چیه؟؟:24:

چیکار میکنه؟؟؟؟:24:

سرور؟؟؟؟؟؟؟؟:24:

و...:24:

اینا چی هستن؟؟؟؟:24:

اگه راهی ، کدی، ترینری، نرم افزاری ، پچی ، چیزی هست بگید برم نصب کنم که راحت تر بازی کنم؟

جون خودتون کمک کنید ؟

من منگلم:wac::wac:

kortol
07-02-2011, 11:29
ضمنا مولتی یعنی چی؟

یعنی همون مولتی پلیر دیگه !!! بازی چند نفره آن لاین رو می گم مولتی پلیر !!!!

مپ؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همون نقشه ای هستش که توش بازی مولتی پلیر انجام میشه

سرور؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در واقع همون هاست یا ادمین یا کامپیوتری هستش که شما به اون وصل میشی و میری بابقیه بازی می کنی

اگه راهی ، کدی، ترینری، نرم افزاری ، پچی ، چیزی هست بگید برم نصب کنم که راحت تر بازی کنم؟
یه unlock er هست که رتبه شما رو تا 70 بالا می بره که برای دانلودش باید بری اینجا و طبق گفته اونها اجراش کنی ... الان که تازه کاری بهتره بری توی بخش های Domination که امتیاز بالاتری داره و زود تر رتبه شما بالا می ره ..... توی بخش Team Death Match که بری همه حره ای هستن شما تازه کار ها براشون بهترین هدف ممکن هستید و سه سوت شما رو می کشن !!!

سوالی بود در خدمتیم

KAHAKDAM
08-02-2011, 09:17
سلام
بچه ها من میخوام این بازی رو به صورت انلاین بازی کنم.ولی پست اول فایل های دانلودی پاک شدن.میشه یکی برام کامل توضیح بده؟!ممنون میشم:11:

MNJ1364
08-02-2011, 15:23
سلام
بچه ها من میخوام این بازی رو به صورت انلاین بازی کنم.ولی پست اول فایل های دانلودی پاک شدن.میشه یکی برام کامل توضیح بده؟!ممنون میشم:11:

سلام علیکم

برو به اینجا هرکاری گفته بکن

ولی من پیشنهاد میکنم که بازی نکنی
چون از روزی که من این بازی رو شروع کردم همش دارم گریه میکنم:24::24::24:
تا با هزارتا زوررررررررررررررررررررررر رررر میرم تو بازی
ززززززززززززززززرتییییییی یییییییی منو میکشن

MNJ1364
08-02-2011, 15:29
اقا من موقع بازی کردن این شکلی میشم

اینا چی هستن؟

چیزای خوبن؟ یا چیزای بد؟

من نمیدونم چی هستن؟

dashmojtaba
09-02-2011, 08:13
بچه های پی سی کدوم سرور میرین ؟ بیاین دوباره به یاد گذشته بازی کنیم :31:
من همون Dash هستم همون همیشه بازندهه :31:

diako1984
09-02-2011, 09:46
سلام
امکان بازی تو LAN رو داره؟ اگه امکانش هست میشه راهنمایی بفرمایید؟Thanks :11:

کسی نیست به ما کمک کنه؟:19:

dashmojtaba
09-02-2011, 13:15
د جواب بدین دیگه !

کدوم سرور بهتره آخرش ؟ :8:

MNJ1364
09-02-2011, 15:07
د جواب بدین دیگه !

کدوم سرور بهتره آخرش ؟ :8:

تو اینجا یک سالی تول میکشه که جواب بدن.

هنوز زود واسه جوابتونو دادن.

یک سال دیگه سر بزنید .

انشالا تا اون موقع جوابتونو میگیرید

kortol
09-02-2011, 17:29
سلام
بچه ها من میخوام این بازی رو به صورت انلاین بازی کنم.ولی پست اول فایل های دانلودی پاک شدن.میشه یکی برام کامل توضیح بده؟!ممنون میشم

شما برو اینجا و هرچی گفته رو انجام بده تا راحت بتونی بازی کنی :

.................................................. .................................................. ..................................

ولی من پیشنهاد میکنم که بازی نکنی
چون از روزی که من این بازی رو شروع کردم همش دارم گریه میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا با هزارتا زوررررررررررررررررررررررر رررر میرم تو بازی
ززززززززززززززززرتییییییی یییییییی منو میکشن

دوست عزیز باید کشته بشی تا یاد بگیری روش های نبرد رو .. من خودم تا الان نزدیک به 5000 بار مردم و همش 3500 نفر رو تونستم بکشم ... اگه قرار باشه که شما همون بار اول همه رو بکشی که دیگه فرقی بین شما که رتبه پایین داری و اونی که تا تهش رفته نیست !!!!!!! بهتره اسلحه های درستی انتخاب کنی موقع انتخاب اسلحه به تعداد تیر ها ، فاصله تاثیر شلیک . میزان خسارتی که به بار میاره دقت کن و اسلحه ای رو انتخاب کن که لگد کم داشته باشه و تیر بیشتری رو در ثانیه شلیک کنه !!!!!!

.................................................. .................................................. .........................................

قا من موقع بازی کردن این شکلی میشم

اینا چی هستن؟

چیزای خوبن؟ یا چیزای بد؟

من نمیدونم چی هستن؟

عکس اول یعنی اینکه شما نمی تونید به سرور وصل بشید و احتمالا فایر وال آنتی ویروس جلوتون رو می گیره یا برنامه های جانبی رو درست نصب نکردید ..منظور همون .net ها هستش ...

عکس دوم و سوم برای سرور هایی هستش که پینگ پایین می خوان یعنی پینگ شما بالاست و نمی تونید وارد اون سرور بشید ...( پینگ یعنی سرعت ارسال و دریافت بسته های اطلاعاتی ... باعث میشه که در بازی روون تر حرکت کنید و تیرها و شلیک ها به موقع به حریف اثابت کنه ... خیلی مهمه !!! بهتره آپ دیت های ویندوز و آنتی ویروس رو وقتی بازی می کنید غیر فعال کنید تا سرعتتون مناسب تر بشه .... )
.................................................. .................................................. ....................................

بچه های پی سی کدوم سرور میرین ؟ بیاین دوباره به یاد گذشته بازی کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من همون Dash هستم همون همیشه بازندهه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سرور ایرانی یکی فکر کنم هست که اونم پولی هستش و باید اشتراک ماهانه بپردازید که الان هم پر شده .... پس باید به سرور های خارجی وصل شد که اون هم با این وضع پینگ و سرعت خیلی محاله که دوتا ایرانی توی یه سرور دیده بشن .....

.................................................. .................................................. ........................

کدوم سرور بهتره آخرش ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خود بازی سرور مناسب با پینگ شما رو انتخاب می کنه و شما وارد بازی می شید .... نیازی نیست که خودتون سروری رو انتخاب کنید چون ممکنه خصوصی و یا پولی باشن و یا پینگ پایین بخوان............اگه آی پی یک سرور رو داشته باشین و اجازه دسترسی اون وقت می تونید وارد اون سرور بشید ...در غیر این صورت خود بازی برای شما یه سرور و یه ادمین و هاست مناسب با پینگ شما براتو پیدا می کنه....
.................................................. .................................................. .................................

یک سال دیگه سر بزنید .

نه دیگه من هر موقع وقت کنم به اینجا یه سری می زنم ....
.................................................. .................................................. ...........................

چگونگی اضافه کردن mw2 به xfire

.................................................. .................................................. ...................
اگه میخواید با ایرانی ها بازی کنید (mw2 crack) باید id یاهو یا ایکس فایر بچه هارو داشته باشید تا به شما ip سرور رو بدن...

.................................................. .................................................. ......................................
بالا بردن رنکینگ :

.................................................. .................................................. ......................................

اتصال به دوستانتان از طریق Xfire به همراه دانلود xfire

.................................................. .................................................. .........................
آخرین روش مولتی پلیر mw2 به صورت آنلاین

.................................................. .................................................. .........................
سوالی بود در خدمتیم !!!!!!!!!!!!!!!

dashmojtaba
10-02-2011, 05:08

یک سال دیگه سر بزنید .

فکر نمیکنم اینطور باشه به هرحال صبح تا شبم که نمیتونن دست به سینه باشن جواب اینو اونو بدن :5:

خودم یه بار برای راه انداختن وبکم تاپیک زدم یکی تا اونجا که در توانش بود بهم کمک کرد یه سعیدنامی که بعداً بنش کردن !!

سرور ایرانی یکی فکر کنم هست که اونم پولی هستش و باید اشتراک ماهانه بپردازید که الان هم پر شده .... پس باید به سرور های خارجی وصل شد که اون هم با این وضع پینگ و سرعت خیلی محاله که دوتا ایرانی توی یه سرور دیده بشن

موچاکرم (متشکرم :دی)

joorabeban
11-02-2011, 13:28
سلام
متاسفانه من از چند تن از دوستان هم پرسیدم اما عزیزان ناظر یا مدیر سایت ظاهرا باید کمی بیشتر توجه کنند چون همین یوزر من نمیتونست وارد این فروم بشه و یوزر چند تا از دوستان اینه که کلا بیخیال اینجا شدم و در بازی سنتر گاهی جواب میدادم.
بهتره عزیزان یه فکری در مورد این مشکل بعضی یوزر های قدیمی بکننکه بعد از کمی وقفه میخوان بیان توی فروم اجازه دسترسی بهشون داده نمیشه.

NIN9S AMIR

Ali_p30
12-02-2011, 16:46
سلام
دوستان من نمی خوام آنلاین بازی کنم
ولی میخوام lan بازی کنم کدوم پست به درد من میخوره؟
برای lan بازی کردن حتما باید آنلاین باشی؟

yoosef_st
15-02-2011, 23:06
آقا من این نسخه کاملی بود که چند صفحه قبل این دوستمون سامسونگ گذاشته بود رو دانلود کردم.
الان اجرا میکنم این رو میده:

kortol
16-02-2011, 18:33
آقا من این نسخه کاملی بود که چند صفحه قبل این دوستمون سامسونگ گذاشته بود رو دانلود کردم.
الان اجرا میکنم این رو میده:

اگه شما همه اون مواردی که گفته شده رو نصب کردی و دانلود کردی و در محل بازی کپی کردی و این پیغام به شما داده شده .... نتیجه این میشه که روی سیتم شما Net framework 4.5 نصب نیست که برای دریافت و آپدیت کردن لانچر بازی به این برنامه نیاز خواهید داشت...

mohammad_dj96
16-02-2011, 23:13
سلام
دوستان من نمی خوام آنلاین بازی کنم
ولی میخوام lan بازی کنم کدوم پست به درد من میخوره؟
برای lan بازی کردن حتما باید آنلاین باشی؟
منم هم همین سوالو دارم :20:

yoosef_st
16-02-2011, 23:34
اگه شما همه اون مواردی که گفته شده رو نصب کردی و دانلود کردی و در محل بازی کپی کردی و این پیغام به شما داده شده .... نتیجه این میشه که روی سیتم شما Net framework 4.5 نصب نیست که برای دریافت و آپدیت کردن لانچر بازی به این برنامه نیاز خواهید داشت...
من دیگه این داستانها رو نمیدونم. من این پست رو دانلود کردم (نزدیک 6 گیگ بوده! دانلودش 10 روز طول کشیده که گیر و گرفتار این داستانها نشم...)

حالا چکار کنم؟
یکی دیگه از دوستان هم همین مشکل من رو داشت چند صفحه قبل.
C++ و .Net ورژن 4 هم نصبه.

kortol
17-02-2011, 15:40
من دیگه این داستانها رو نمیدونم. من این پست رو دانلود کردم (نزدیک 6 گیگ بوده! دانلودش 10 روز طول کشیده که گیر و گرفتار این داستانها نشم...)اولا این که این ورژن بازی قدیمی هستش ...!!! چرا وقتی یه وب لاگ به این توپی رو نت هست از این پست های تاریخ گذشته استفاده می کنید ... یه سری به این وب لاگ بزنید !!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوما بری دانلود جدید ترین ورژن بازی که همون 1.3.37a++ هستش می تونید از وب لاگی که در بالا معرفی شد استفاده کنید ...

در ضمن چرا 6 گیگ ؟!!؟!؟ همه نقشه ها و لانچر های بازی سرجمع 2 گیگ نمیشه شما 6 گیگ چی دانلود کردی ؟!؟!!؟؟ نکنه شما بخش مولتی پلیر بازی رو هم دانلود کردی ؟؟!؟!!؟ مگه خود بازی که نسخه 4 دی وی دی بود رو نداشتی توی اون بخش مولتی پلیر بود دیگه فقط نقشه ها و لانچر بازیرو نداشت که شما باید دانلود می کردی!؟!؟!؟

شما ورژن بازی رو به این نسخه جدید ارتقاع بدی مشکلت حل میشه و راحت می تونی بازی کنی... برو اینجا و هر چیزی رو که داشتی دانلود نکن و اونهایی که نداشتی رو دانلود یا نسخه های جدید رو دانلود کن که الکی دانلود اضافه انجام ندی !!!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن شما به اینجا هم می تونی بری و ورژن جدید لانچر رو دانلود کنی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیادت باشه اونی که توی این خط هستش رو دانلود کنی که حجمش بیشتر از 5 مگابایت نیست !!!

Bootstrap update (previously known as patch 3): aIW-37a-10802.zip (SKIDROW/Steam/previous versions only)

در ضمن فایر وال ویندوز و آنتی ویروست رو هم خاموش کن تا برنامه به راحتی بتونه اجرا بشه و مشکلی نداشته باشه ... آپ دیت ویندوز و آنتی ویروس و بقیه برنامه ها ی آپدیتی رو هم خاموش کن تا پینگ بالاتر و بهتری داشته باشی ....

yoosef_st
17-02-2011, 18:34
اولا این که این ورژن بازی قدیمی هستش ...!!! چرا وقتی یه وب لاگ به این توپی رو نت هست از این پست های تاریخ گذشته استفاده می کنید ... یه سری به این وب لاگ بزنید !!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوما بری دانلود جدید ترین ورژن بازی که همون 1.3.37a++ هستش می تونید از وب لاگی که در بالا معرفی شد استفاده کنید ...

در ضمن چرا 6 گیگ ؟!!؟!؟ همه نقشه ها و لانچر های بازی سرجمع 2 گیگ نمیشه شما 6 گیگ چی دانلود کردی ؟!؟!!؟؟ نکنه شما بخش مولتی پلیر بازی رو هم دانلود کردی ؟؟!؟!!؟ مگه خود بازی که نسخه 4 دی وی دی بود رو نداشتی توی اون بخش مولتی پلیر بود دیگه فقط نقشه ها و لانچر بازیرو نداشت که شما باید دانلود می کردی!؟!؟!؟

شما ورژن بازی رو به این نسخه جدید ارتقاع بدی مشکلت حل میشه و راحت می تونی بازی کنی... برو اینجا و هر چیزی رو که داشتی دانلود نکن و اونهایی که نداشتی رو دانلود یا نسخه های جدید رو دانلود کن که الکی دانلود اضافه انجام ندی !!!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن شما به اینجا هم می تونی بری و ورژن جدید لانچر رو دانلود کنی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیادت باشه اونی که توی این خط هستش رو دانلود کنی که حجمش بیشتر از 5 مگابایت نیست !!!

در ضمن فایر وال ویندوز و آنتی ویروست رو هم خاموش کن تا برنامه به راحتی بتونه اجرا بشه و مشکلی نداشته باشه ... آپ دیت ویندوز و آنتی ویروس و بقیه برنامه ها ی آپدیتی رو هم خاموش کن تا پینگ بالاتر و بهتری داشته باشی ....
چرا DVDش رو هم دارم. اما یه ستاپ کردم ، نشده بود. گفتم یه نسخه جدیدش رو دانلود کنم ایشالا دردسر نداشته باشیم که بازم به مشکل خوردم...
انجام میدم ببینم چی میشه. ممنون.:11:

S A M S U N G
18-02-2011, 13:54
یوسف جان اول باید بازی رو نصب کنی و بعد فایلهائی که دانلود کردی رو بریزی توی فولدر نصب بازی .

بعد بازی 1 دقیقه آپدیت میشه .

ببین واسه من کاملا سالم هستش .

مخلصیم .

worldclass
20-02-2011, 15:41
برای عضویت در اولین سرور اختصاصی تمام وقت ایرانی با اینترنت 10Mbps به وبلاگ مراجعه کنید.

kortol
21-02-2011, 18:09
برای عضویت در اولین سرور اختصاصی تمام وقت ایرانی با اینترنت 10Mbps به وبلاگ مراجعه کنید.
یه سرور مثل همین هم بچه های سایت MW2 ایرانیان راه اندازی کردند ولی مگه هر سرور و هاست تا 12 تا بازیکن جا نداره برای ان ها که داره سر به فلک می زنه از 16 تا هم رد شده ... این همه آدم رو چه جوری می خوان جا بدن توی یه مپ !!!!!

Saeed System
23-02-2011, 00:45
من امشب از ساعت 9 شب تا 12 شب سرور راه انداختم...ولی چون سرعت اینترنتم 120 کیلوبایت در ثانیه اطلاعات ترنسفر

میکنه 6 نفر بیشتر بیان تو سرور پینگها میره بالا و نمیشه بازی کرد...

یه سوال داشتم....اگر بخوهیم یه مود کلا عوض نشه مد sd عوض نشه باید چکار کرد؟

یعنی مپ عوض بشه ولی همون مد بمونه می خواستم command رو بگید ممنون میشم

حجمم هم تو 3 ساعت 400 مگ سوخت

Saeed System
23-02-2011, 10:07
من امشب از ساعت 9 شب تا 12 شب سرور راه انداختم...ولی چون سرعت اینترنتم 120 کیلوبایت در ثانیه اطلاعات ترنسفر

مشکلم حل شد....فایل سرور تو پوشه مین رو عوض کردم درست شد......

sima_6600
23-02-2011, 10:37
یه سرور مثل همین هم بچه های سایت MW2 ایرانیان راه اندازی کردند ولی مگه هر سرور و هاست تا 12 تا بازیکن جا نداره برای ان ها که داره سر به فلک می زنه از 16 تا هم رد شده ... این همه آدم رو چه جوری می خوان جا بدن توی یه مپ !!!!!
چه عجب یکی پیدا شد بفهمه این کلاه برداری رو :10:.من هم دارم سرور میزنم اما فقط و فقط هزینه سرور رو میگیریم از فقط 16 پلیر نه چیزی بیشتر و نه این که سرور رو به 1000 نفر بفروشم این جوری کلاه برداری محسوب میشه در کل اقا از من به شما نصیحت نگیرید :10:.

Saeed System
23-02-2011, 11:49
سرور زدن به نظر من هیج جوره نمی ارزه ...چون اولا یه اینترنت با پهنای باند 1 مگ در ثانیه ....یعنی واقعا 1 مگ در ثانیه دیتا بره

بیاد.....یعنی یه آهنگ 4 مگی رو در 4 ثانیه بگیری...

خود این رو الان پارس آنلاین ماهی 400 هزار تومان میگیره همچین اشتراکی بده....یعنی سرویس 2مگ نامحدود

از 16 نفر بخای پول هم بگیری نفری 25 هزار تومان بگیری سر به سری تازه...

مگر اینکه یه آی اس پی مثل پارس آنلاین خودش سرور بزنه...

البته من زیاد اطلاعات ندارم تازه 2 روزه که آموزش ساخت سرور پخش شده ( عمومی) من یاد گرفتم....

ولی فهمیدم که با اینترنت من که 120 کیلو بایت در ثانیه ترنسفر میکنه 6 نفر بیشتر هیچ وقت نتونستن بیان تو سرور....

بعد سرور ساعتی 120 مگ حداقل حجم می خوره میشه میانگین روزی2 گیگ که اگر کسی بخاد سرور 24 ساعته بزنه

باید اینترنت نامحدود با پهنای باند حداقل 250 کیلوبایت در ثانیه بگیره.....آره دیگه چون 120 6 نفر جواب میده 250 12 نفرجواب میده....

..........

همین الان با sima-6600 صحبت کردم فهمیدم قضیه چیه...سرور خونگی نیست up time 100%

خوب خیلی عالیه من فکر کردم همه مثل من از خونه سرور میشن ددیکیت

kortol
23-02-2011, 21:17

سرور شدن برای ما ایرانی ها زیاد به صرفه نیست من خودم یه بار هاست شدم کلا سه نفر بیشتر نتونستن بیان تو بازی و بقیه پینگ هاشون سر به فلک کشید آخر هم گفتند که من برم بیرون از بازی !!!! :41: کلا به خارجی ها وصل بشیم خیلی بهتره ...

چه عجب یکی پیدا شد بفهمه این کلاه برداری رو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من هم دارم سرور میزنم اما فقط و فقط هزینه سرور رو میگیریم از فقط 16 پلیر نه چیزی بیشتر و نه این که سرور رو به 1000 نفر بفروشم این جوری کلاه برداری محسوب میشه در کل اقا از من به شما نصیحت نگیرید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سرور زدن خوبه اما امکانات و اینترنت با سرعت خیلی بالا می خواد به همراه هزینه که توی ایران مقرون به صرفه نیست ... وگرنه همین سرور هایی که بهشون وصل میشیم اونهایی که قانون های مخصوص دارند مثل عدم استفاده از نارنجک اندازه و لانچر ها اکثرا مخصوص به گیم نت های خارجی و کشور های همسایه هستش که خالی مونده و ما به اونها ملحق میشیم ... مخصوصا کشور های شمال ایران ...

سرور زدن به نظر من هیج جوره نمی ارزه ...چون اولا یه اینترنت با پهنای باند 1 مگ در ثانیه ....یعنی واقعا 1 مگ در ثانیه دیتا بره

بیاد.....یعنی یه آهنگ 4 مگی رو در 4 ثانیه بگیری...

رفیق اینی که تو میگی هیچ شرکتی ارائه نمیده !!!! این یعنی اینترنتی با سرعت 8 مگابیت در ثانیه تا بشه 1 مگابایت در ثانیه سرعت دانلود ( سرعت سرویس تقسیم بر 8 = سرعت دریافت یا همون دانلود ... 128 /8 = 16 ) ... فقط گویا کره جنوبی هستش که این سرعت رو به شهروندان ارائه میده !!!! یه اینترنت 1 مگابیت که میشه 128 کیلو بایت بر ثانیه سرعت دانلود کفایت می کنه برای سرور شدن ....

کلا من الان یه چند روزی هستش که بد وصل میشم و بازی می کنم یعنی خیلی طول میکشه که گویا مربوط به مخابرات شهرمون هستش و من پرسیدم گفتند برای مسدود کردن هیت لر شکن ها دارن خیلی از پورت هارو می بنندند حتی توی باز کردن میل هم مشکل داریم !!!! اون وقت بریم سرور بزنیم !!!!! بزارن بی دردسر بازی کنیم سرور نمی خوایم ....

Saeed System
23-02-2011, 22:00

سرور شدن برای ما ایرانی ها زیاد به صرفه نیست من خودم یه بار هاست شدم کلا سه نفر بیشتر نتونستن بیان تو بازی و بقیه پینگ هاشون سر به فلک کشید آخر هم گفتند که من برم بیرون از بازی !!!! :41: کلا به خارجی ها وصل بشیم خیلی بهتره ...

سرور زدن خوبه اما امکانات و اینترنت با سرعت خیلی بالا می خواد به همراه هزینه که توی ایران مقرون به صرفه نیست ... وگرنه همین سرور هایی که بهشون وصل میشیم اونهایی که قانون های مخصوص دارند مثل عدم استفاده از نارنجک اندازه و لانچر ها اکثرا مخصوص به گیم نت های خارجی و کشور های همسایه هستش که خالی مونده و ما به اونها ملحق میشیم ... مخصوصا کشور های شمال ایران ...

رفیق اینی که تو میگی هیچ شرکتی ارائه نمیده !!!! این یعنی اینترنتی با سرعت 8 مگابیت در ثانیه تا بشه 1 مگابایت در ثانیه سرعت دانلود ( سرعت سرویس تقسیم بر 8 = سرعت دریافت یا همون دانلود ... 128 /8 = 16 ) ... فقط گویا کره جنوبی هستش که این سرعت رو به شهروندان ارائه میده !!!! یه اینترنت 1 مگابیت که میشه 128 کیلو بایت بر ثانیه سرعت دانلود کفایت می کنه برای سرور شدن ....

کلا من الان یه چند روزی هستش که بد وصل میشم و بازی می کنم یعنی خیلی طول میکشه که گویا مربوط به مخابرات شهرمون هستش و من پرسیدم گفتند برای مسدود کردن هیت لر شکن ها دارن خیلی از پورت هارو می بنندند حتی توی باز کردن میل هم مشکل داریم !!!! اون وقت بریم سرور بزنیم !!!!! بزارن بی دردسر بازی کنیم سرور نمی خوایم ....

دوست عزیز شما صحیح می فرمایید ...منم دقیقا مثل شما فکر می کردم:11:

ولی با کاربر sima-6600 که صحبت کردم....فهمیدم که سرور با پینگ پایین و پهنای باند رو باید اجاره کرد...

سرورهای vps virtual private server برای اجاره هستند که با سرعت مثلا 100 مگابایت در ثانیه پهنای باند..

که بعد از اجاره اونها مثلا با ماهی 50 هزار تومان یا بیشتر یا کمتر...میتونیم توشون بازی رو دانلود کنیم ....

و سرور بازی رو ران نمیکنه که احتیاج به سیستم خیلی قوی داشته باشه فقط cpu 8 هسته ای داره که با اون

پهنای باند کاربرای زیادی میتونن وصل بشن با پینگ بسیار کم و 100% و همیشه هست و هیچ وقت پایین نمیاد

و جمع نمیشه...برای همین یه همچین سروری چون اجاره شده باید بازیکنان پول اجاره سرور رو بدن

Zhangooler
25-02-2011, 17:01
کسی اینجا توی Xbox Live نیست؟؟؟MW2 شگرد و تخصص منه...توی لایو اگه کسی هست اینجا بگه تا با هم Private Match بزنیم کلا ایرانیا کم شدن برا mw2....
اینم مشخصات من:
My Gamertag:TrivialSTD1993
My Score in Leaderboard:7200000
My Kills Count:110300 with 1.33 ratio
.................................................. ......
Quickscope va NoScope هم میزنم.
یا حق
سپهر

worldclass
02-03-2011, 16:13
ادرس وبلاگ جدید اولین سرور اختصاصی تمام وقت ایرانی

ضمنآ برای اشنائی بازیکنان با سرور و دیدن پینگ تایمشون,سرور موقتآ بدون پسورد باز هست.

KAHAKDAM
03-03-2011, 13:35
سلام
بچه ها میشه بیزحمت اخرین روش برای انلاین زدن بازی که 100% جواب میده رو بزارید.ممنون میشم:11:

sajad-tnt
03-03-2011, 19:25
سلام
بچه ها میشه بیزحمت اخرین روش برای انلاین زدن بازی که 100% جواب میده رو بزارید.ممنون میشم:11:
سلام دوستان.

من هم همين خواهش رو دارم :31:!.
ممنون ميشم كمك كنيد :11:.

هميشه موفق و پيروز باشيد :40:.

kortol
03-03-2011, 21:31
سلام
بچه ها میشه بیزحمت اخرین روش برای انلاین زدن بازی که 100% جواب میده رو بزارید.ممنون میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوستان.

من هم همين خواهش رو دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!.
ممنون ميشم كمك كنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برید اینجا .... کامل توضیح داده که چه کار کنید ...........موفق باشید...

iCe m@n
05-03-2011, 22:26
دوستان برای آنلاین بازی کردن این بازی چه سرعتی لازمه؟:11:

kortol
06-03-2011, 13:48
دوستان برای آنلاین بازی کردن این بازی چه سرعتی لازمه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حد اقل 128 با پینگ مناسب 200 الی 300.. اگه سرعت بالاتری داشته باشید و پینگتون هم پایین تر یا توی همین حدود باشه می تونید به راحتی بازی کنید و لذت ببرید ...

خودم الان برای بار سوم هست که از اول شروع کردم به بازی کردن........

armin_shadow
08-03-2011, 07:30
پينگت درست باشه!! با 128 هم ميشه بازي كرد!! اومدين اسماتونم بگين:20:

iCe m@n
09-03-2011, 19:43
الان من میخوام انلاین بازی کنم ولی نمیدونم چه جوری باید بازی کنم میشه یه راهنمایی خوب و آسون که قابل فهم باشه بدید
تا من هم از این بازی لذت ببرم:46:

choory
10-03-2011, 11:57
سلام دوستان.

من همه کارهایی را که برای آنلاین بازی کردن باید انجام داد را انجام دادم.بازی آپدیت شد و صفحه ای که باید متن زیر را داخلش بنویسیم هم آمد.
I am aware of the repercussions of cheating, and will do my utmost best to ensure I do not cheat.

اما وقتی میخواهد وارد بازی شود ارور زیر را میده و داخل بازی نمیره. :(

کسی میداند این ارور برای چی هست و چه شکلی میشه این مشکل را رفع کرد؟

iCe m@n
10-03-2011, 12:33
سلام دوستان.

من همه کارهایی را که برای آنلاین بازی کردن باید انجام داد را انجام دادم.بازی آپدیت شد و صفحه ای که باید متن زیر را داخلش بنویسیم هم آمد.

کسی میداند این ارور برای چی هست و چه شکلی میشه این مشکل را رفع کرد؟

شما ابن کار هایی که برای آنلابن بازی کردن رو باید انجام داد از کجا خوندی؟

choory
10-03-2011, 12:46
شما ابن کار هایی که برای آنلابن بازی کردن رو باید انجام داد از کجا خوندی؟

Amin4All
10-03-2011, 13:27
اقا این بازی رو یکی میگه چطوری لن خالی بازی کنمش.
توی گیم نت.

Amin4All
10-03-2011, 13:28
یکی میگه چطوری باید لن خالی بازیش کنم.
توی گیم نت.

fatalitym
10-03-2011, 14:01
خیلی خوبه .کامل توضیح دادید که باید چی کار کرد ممنون

kortol
11-03-2011, 01:44
سلام دوستان.

سلام اون فایل نوشته شده ایراد داره یا بد بازی نصب شده می تونید یه بار دیگه بازی رو کامل نصب کنید و بعدش تست کنید
توی این آدرس در محل نصب بازی دنبالش بگردید .. اگه درست نشد بگید تا براتون یه جایی آپ کنم ..کم حجمه ..

Call Of Duty Modern Warfare 2\zone\english
.................................................. .................................................. .................................

اقا این بازی رو یکی میگه چطوری لن خالی بازی کنمش.
توی گیم نت.
سلام من جایی رو پیدا نکردم که گفته باشن این روش رو به زبان فارسی اگه زبان انگلیسی شما خوب هستش یه سری به این سایت بزنید و جستجویی هایی که براتون انجام دادم رو یه نگاهی بندازید ...
( در ضمن تا جایی که امکان داشته باشه به سوال ها و مشکلات جواب می دیم ولی خوب 24 ساعته که آن لاین نیستیم !!!! ) :

.................................................. .................................................. ....................................

.................................................. .................................................. .....................................

الان من میخوام انلاین بازی کنم ولی نمیدونم چه جوری باید بازی کنم میشه یه راهنمایی خوب و آسون که قابل فهم باشه بدید
تا من هم از این بازی لذت ببرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
]چه جور راهنمایی می خوای؟؟!؟؟! ... شما شروع به بازی کن هر سوالی داشتی بیا و بپرس ما هم سعی می کنیم جواب بدیم...

invisgirl
14-03-2011, 20:29
سلام
من سه تا از مپا واسم کار نمیکنه و از بازی خارج میشم
drail,karachi,strom
چندتا لینک دانلود تو همین تاپیکم بود اما واسه من که کار نکرد !

kaka 1945
14-03-2011, 21:53
دوستان ببخشید از کجا می تونم بهترین توضیح رو برای بازی کردن lan کالاف دیوتی 6 پیدا کنم ممنون میشم راهنمایی کنید .
ما 4 تا دوست هستیم که یک شبکه محلی رو ایجاد کردیم که دیگه نیازی به گیم نت نداشته باشیم هرشب راس ساعت 11 بازیمون شروع میشه , خیلی حال میده به دوستان توصیه میکنم به جای رفتن به این گیم نت ها یک شبکه محلی با دوستاشون درست کنند .
متاسفانه فقط میتونیم 2 و 4 رو بازی کنیم , اگه این 6 هم درست میشد خیلی عالی میشد .
و یک جا شنیده بودم که میگفتن اگه درست هم بشه فقط 2 نفر می تونند بازی کنند این حرف درسته یا نه ؟؟
متاسفانه این activition رفته رفته داره به این بازی ها گند میزنه هر سری که بیرون میاد multi player اشکال داره !!!
خلاصه سرتونو درد نیارم می خواستم اگه راهنمایی می تونید بکنید ممنون میشم .
باتشکر.

erfandj
14-03-2011, 22:34
جان من یکی به طورکامل جدید ترین راه رو یه توضیحی بده.
کی میخواد 100 صفحه رو بخونه؟

B.J.U
14-03-2011, 23:03
من اصلا قصد تبلیغ ندارم ولی من کارایی که این سایت گفته رو مو به مو انجام دادم و درست شد و خیلی هم خوبه

kortol
15-03-2011, 21:17
سلام
من سه تا از مپا واسم کار نمیکنه و از بازی خارج میشم
drail,karachi,strom
چندتا لینک دانلود تو همین تاپیکم بود اما واسه من که کار نکرد !
DLC های جدید رو نگرفتید ... نسخه بازی تون چند هستش که این مپ ها رو ندارید ... شاید درست کپی نکردید. به این جاها یه سری بزنید توی این پوشه ها
Call Of Duty Modern Warfare 2\zone\english
یا
\Call Of Duty Modern Warfare 2\zone\dlc
.................................................. .................................................. .........

جان من یکی به طورکامل جدید ترین راه رو یه توضیحی بده.
کی میخواد 100 صفحه رو بخونه؟
به سایتی که دوست خوبمون B.J.U معرفی کردند یه سر بزنید حتما می تونید راحت بازی کنید ....
.................................................. .................................................. ...........

من اصلا قصد تبلیغ ندارم ولی من کارایی که این سایت گفته رو مو به مو انجام دادم و درست شد و خیلی هم خوبه
تبلیغ نیست بهترین مرجع برای انجام آن لاین این بازی همین سایت هستش که بچه های اونجا زحمت می کشن و رایگان اطلاعاتشون رو در اختیار ماها قرار می دن ... دمشون گرم..

invisgirl
16-03-2011, 12:57
ممنون از راهنماییتون
مشکل storm حل شد
اما اون دو تای دیگه جز مپای اصلی و قدیمی بازیه که واسه من کار نمیکنه ناقصن :41:

kortol
16-03-2011, 14:33
ممنون از راهنماییتون
مشکل storm حل شد
اما اون دو تای دیگه جز مپای اصلی و قدیمی بازیه که واسه من کار نمیکنه ناقصن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اونها مشکل از نسخه بازیتون هستش کهگویا ناقص بوده باید بگردید توی وب ببینید که می تونید از جایی دانلود کنید .. یه سری هم به تورنت یا اینجا بزنید ...

moh72
18-03-2011, 13:21
واسه بازی با لن(افلاین) چیکار میشه کرد؟

kortol
19-03-2011, 12:21
واسه بازی با لن(افلاین) چیکار میشه کرد؟

ببین کمکی می کنه .. چون راهنمای فارسی براش پیدا نکردم :

erfandj
20-03-2011, 22:16
سلام بچه ها.
میگم اگه ورژن بازی من کمتر از این ورژنی که تو این بلاگه گفته باشه باید چیکار کنم؟

kortol
22-03-2011, 02:09
سلام بچه ها.
میگم اگه ورژن بازی من کمتر از این ورژنی که تو این بلاگه گفته باشه باید چیکار کنم؟
نمی تونی بازی کنی ....
باید ورژن بازیت همونی باشه که نوشته شده ... یعنی آخرین آپدیت های امنیتی و مربوط به خود بازی رو داشته باشی و گرنه نمی تونی به سورو ها متصل بشی.....

وقتی اون آپدیت ورژنی که گفته شده رو دانلود کنی از اونجا به بعدش هر سری که بازی به ورژن بالاتر بره خود به خود آپدیت میشه که کمتر از 5 دقیقه طول می کشه ...

این آپدیت ها هم برای بی اثر کردن کد های تقلب و چیز ها دیگه است ....

erfandj
25-03-2011, 19:49
بابا لینکای دانلود این وبلاگه که همه از دم خرابن.
شما چطوری دان کردید.

alirecoba2
26-03-2011, 08:39
منم بعد از یه هفته دانلود و مسخره بازی راه انداختمش
شب اول Level 17 شدیم:31:

erfandj
27-03-2011, 16:28
میگم لینکای دانلودش خرابن چیکار کنم؟

alirecoba2
27-03-2011, 21:56
لینکای چی؟
بگید تا بزارم

kortol
27-03-2011, 22:14

لینک دانلود چی ؟؟؟ از کجا دانلود می کنید ؟؟؟ برای دانلود به اینجاها هم سر بزنید :

erfandj
28-03-2011, 11:57
لینک دانلود چی ؟؟؟ از کجا دانلود می کنید ؟؟؟ برای دانلود به اینجاها هم سر بزنید :

یعنی این سایته iw_22.iwd و iw_23.iwd که در وبلاگ ایران مدرن وار فیر 2 گفته رو داره؟
والا گشتم نداشت.
یکی یه جا آپلود کنه تورو خدا.
دمتون گرم.

راستی من پینگم دورو بر 50 است.
با این پینگ میشه بازی کرد.
adsl لمم 256 هست.

excessive
28-03-2011, 16:02
سلام دوستان

من میخوام فقط تو لن بازی کنم ولی این Steam نمیذاره چه کنم دوستان، اگه کرکی چیزی هست معرفی کنین تا دانلود کنم.

ورژن بازی 1.0.159

alirecoba2
28-03-2011, 22:23
سلام دوستان

من میخوام فقط تو لن بازی کنم ولی این Steam نمیذاره چه کنم دوستان، اگه کرکی چیزی هست معرفی کنین تا دانلود کنم.

ورژن بازی 1.0.159
برو این وبلاگ آموزش لن+انلاین هست

لینکایی که داده
از لینک کمکی که گذاشته دانلود کن
اگه لینک کمکی فیلتر بود از سایتهای لیچ واسه مستقیم کردنش استفاده کن

erfandj
31-03-2011, 12:34
دمت گرم این لیچرا خیلی بدردم خورد.
یه سایت لیچر خوب ایرانی اینه:

dokipeyman
01-04-2011, 17:04
اقا خسته نباشین
من همه کارایی که تو پستایه قبلی بود رو انجام دادم ولی باز نتونیستم این بازیو تو خونه شبکه کنم همون لن
در اصل نمیتونم سرور بسازم
مقتی میرم واسه سرور شدن
استارت سرورو که میزنم از بازی میاد بیرون و یه پنجره وا میشه به اسمه کنسول...
نمیدونم باید چی کار کنم... منون میشم اگه کمک کنین

alivw71
01-04-2011, 21:03
من میخوام سرور 20 نفره به سازم میشه؟512kb

erfandj
02-04-2011, 11:26
دم همتون گرم بالاخره درست شد.

erfandj
02-04-2011, 21:09
ولی همش عین مرغ میکشنم:31::31::31::31::31::31::31::31::31::3 1::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31: :31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::3 1::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31: :31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::3 1::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31: :31::31::31::31::31::31:

xlife
04-04-2011, 12:50
دوست عزیز که اموزش لن رو گذاشتی اون صفحه که در کل باید بیاد میاد اما مختصر توضیح میخواد که نداده ومن بصورت سئوالی در اوردم
ایشون اول اموزش اینگونه قید کرداند
(خوب فرض میکنیم چند تا کامپیوتر (مثلا) 8 تا از طریق شبکه lan به هم وصلن. و بازی mw2 به همراه تمام فایل های پچ و غیره که برای بازی مولتی پلیر لازمه توی همه ی کامپیوتر ها موجوده.)

1- این فایلها و پچها وغیره چی هستند از کجا باید دانلود کرد

(ابتدا مطمئن شید که بازی همه ی کامپیوتر ها دارای اخرین ورژن alteriw هست. اگر احیانا شک داشتید که ورژن بازی ها با هم فرق دارن این فایل رو بگیرید و بریزید در پوشه ی بازی همه ی کامپیوتر ها. حجم : پ
5.5mb
2- حالا فرض کنیم ورژن همه بازیها با هم فرق دارند مال من 1.5.8.0 هستش اون یکی 1.3.3.7aهستش حالا چطور همه اونها رو به یک ورژن در بیارم

اگر فایل با لا(5.5mb) رو در پوشه ی بازی کامپیوتر ها ریختید نیازی به انجام قدم دوم آموزش نیست و لی اگر کامپیوتر ها دارای آخرین ورژن بازی بودند قدم دوم رو دنبال کنید .)
3- اینجا رو هیچ توضیحی نداده اخرین ورژن چی ورژنی هستش تا جایی که یادمه این فایل فقط رو ورژن 1.3.37a کار میکنه اصلا من رو این قسمت حرفش موندم (اگر فایل با لا(5.5mb) رو در پوشه ی بازی کامپیوتر ها ریختید نیازی به انجام قدم دوم آموزش نیست)
(قدم پنجم :
حالا بقیه کامپیوتر ها بازی رو اجرا کنن و وقتی بازی اجرا شد ، به ویندوز برگردند و در کنسول بازی ای پی کارت شبکه کامپیوتر سرور رو با پیشوند کانکت واد کنند.
حالا همه به کامپیوتر سرور جوین میشن و میتونید از بازی لذت ببرید.)
یعنی چی یعنی وقتی وارد بازی بشی وبعد به ویندزو برگردی این پنجره کنسولی سروکلش پیدا میشه یا باید گزینه ای چیزی انتخاب کنی تا تشریف بیاره

از بابت آموزش بسیار ممنونم اما در سطح سواد بنده نبود اخه حرفه ای راهنمایی کرداند
دوستان این بازی نسخه ای وجود دراه که بدون دنگو فنگ شبکه زد ایا روشی هست که من بتونم شبکه بزنم اگه میشه لطف کنید بزارید گناه داریم یتیم ایم بی پناهیم عاجزیم

erfandj
04-04-2011, 20:12
دوست عزیز که اموزش لن رو گذاشتی اون صفحه که در کل باید بیاد میاد اما مختصر توضیح میخواد که نداده ومن بصورت سئوالی در اوردم
ایشون اول اموزش اینگونه قید کرداند
(خوب فرض میکنیم چند تا کامپیوتر (مثلا) 8 تا از طریق شبکه lan به هم وصلن. و بازی mw2 به همراه تمام فایل های پچ و غیره که برای بازی مولتی پلیر لازمه توی همه ی کامپیوتر ها موجوده.)

1- این فایلها و پچها وغیره چی هستند از کجا باید دانلود کرد

(ابتدا مطمئن شید که بازی همه ی کامپیوتر ها دارای اخرین ورژن alteriw هست. اگر احیانا شک داشتید که ورژن بازی ها با هم فرق دارن این فایل رو بگیرید و بریزید در پوشه ی بازی همه ی کامپیوتر ها. حجم : پ
5.5mb
2- حالا فرض کنیم ورژن همه بازیها با هم فرق دارند مال من 1.5.8.0 هستش اون یکی 1.3.3.7aهستش حالا چطور همه اونها رو به یک ورژن در بیارم

اگر فایل با لا(5.5mb) رو در پوشه ی بازی کامپیوتر ها ریختید نیازی به انجام قدم دوم آموزش نیست و لی اگر کامپیوتر ها دارای آخرین ورژن بازی بودند قدم دوم رو دنبال کنید .)
3- اینجا رو هیچ توضیحی نداده اخرین ورژن چی ورژنی هستش تا جایی که یادمه این فایل فقط رو ورژن 1.3.37a کار میکنه اصلا من رو این قسمت حرفش موندم (اگر فایل با لا(5.5mb) رو در پوشه ی بازی کامپیوتر ها ریختید نیازی به انجام قدم دوم آموزش نیست)
(قدم پنجم :
حالا بقیه کامپیوتر ها بازی رو اجرا کنن و وقتی بازی اجرا شد ، به ویندوز برگردند و در کنسول بازی ای پی کارت شبکه کامپیوتر سرور رو با پیشوند کانکت واد کنند.
حالا همه به کامپیوتر سرور جوین میشن و میتونید از بازی لذت ببرید.)
یعنی چی یعنی وقتی وارد بازی بشی وبعد به ویندزو برگردی این پنجره کنسولی سروکلش پیدا میشه یا باید گزینه ای چیزی انتخاب کنی تا تشریف بیاره

از بابت آموزش بسیار ممنونم اما در سطح سواد بنده نبود اخه حرفه ای راهنمایی کرداند
دوستان این بازی نسخه ای وجود دراه که بدون دنگو فنگ شبکه زد ایا روشی هست که من بتونم شبکه بزنم اگه میشه لطف کنید بزارید گناه داریم یتیم ایم بی پناهیم عاجزیم
داشی باید بری این وبلاگه هم فایل ها رو داره هم آموزشو داره.
این دوستمونم از اونجا کپی کرده.

در ضمن آموزش آنلاینم داره.

kortol
04-04-2011, 20:13
اقا خسته نباشین
من همه کارایی که تو پستایه قبلی بود رو انجام دادم ولی باز نتونیستم این بازیو تو خونه شبکه کنم همون لن
در اصل نمیتونم سرور بسازم
مقتی میرم واسه سرور شدن
استارت سرورو که میزنم از بازی میاد بیرون و یه پنجره وا میشه به اسمه کنسول...
نمیدونم باید چی کار کنم... منون میشم اگه کمک کنین

همه چیز کامل توضیح داده شده .... البته برای شبکه بازی کردن باید نرم افزار های رو داشته باشید Net freamwork 3.5 & 4

من میخوام سرور 20 نفره به سازم میشه؟512kb

اگه منظورت آنلاین هستش که نه اصلا نمیشه و پینگ افراد تا حد خیلی زیادی بالا میره چون پهنای باند کافی رو نداری که اطلاعات رو برای همه به اشتراک بزاری ...... برای سرور شدن باید حداقل 2 مگ داشت یعنی 4 برابر خط شما .......

برای شما ساخت سرور های ددیکیتت :

.................................................. .................................................. .................................................. ..............................

دم همتون گرم بالاخره درست شد.

ولی همش عین مرغ میکشنم
خوب دیگه باید بازی کنی تا تجربه شما بالا بره ...نمیشه که شما همون اولش بزنید همه رو لت پار کنید !!!! اگه می خواد رنکینگ شما به راحتی بالا بره و همه سلاح ها و آیتم ها براتون باز بشه به لینک زیر برید ....اما قبلش بگم که با این کار لذت بازی رو از دست می دید و دیگهع انگیزه ای برای بازی کردن در شما به وجود نمیاد ...مثل اینکه یه دفعه به مرحله آخر یه بازی رید ....

.................................................. .................................................. .................................................. ..................

- این فایلها و پچها وغیره چی هستند از کجا باید دانلود کرد
از اینجا باید دانلود کرد ...در واقع نقشه و برنامههای اضافی هستند که باید دانلود کنید تا نسخه بازی شما با بقیه یکی بشه و مال شما قدیمی نباشه و همه نقشه ها رو داشته باشید

.................................................. .................................................. .....................

- حالا فرض کنیم ورژن همه بازیها با هم فرق دارند مال من 1.5.8.0 هستش اون یکی 1.3.3.7aهستش حالا چطور همه اونها رو به یک ورژن در بیارم
اگه ورژن بازی ها فرق داشته باشه اونهایی که ورژن پایین تر هستند نمی تونن به بازی متصل بشن .... شما با دریافت همون فایل گفته شده می تونید ورژن بازی ها رو یکی کنید ...توی توضیح بالایی لینک رو دادم ... ورژن بازی رو توی منوی بازی گوشه سمت راست پایین می زنه .........
.................................................. .................................................. ......................

اینجا رو هیچ توضیحی نداده اخرین ورژن چی ورژنی هستش تا جایی که یادمه این فایل فقط رو ورژن 1.3.37a کار میکنه اصلا من رو این قسمت حرفش موندم (اگر فایل با لا(5.5mb) رو در پوشه ی بازی کامپیوتر ها ریختید نیازی به انجام قدم دوم آموزش نیست)

در واقع گفته که اگه فایل 5.5 مگی رو دانلود کردید دیگه نیازی نیست که فایل 4.5 مگی رو دانلود کنیو و با همون 5.5 مگی کارتون هم برای آنلاین و هم برای آفلاین راه می فته !!! .................................................. .................................................. ......................

وقتی که بازی رو اجرا می کنی اولش اون پنجره کنسولی اجرا میشه و یه سری نوشته توش میاد و بعد می ره توی بازی ...اما اون پنجره به همون حالت باز می مونه و قتی که شما بازی رو ببندید و اون هم خود کار بشته میشه ... وقتی که بازی اجرا شد ...با دکمه های مثل Alt و Tab . یا همون Ctrl , Delet , Alt به محیط دسکتاپ بر می گردید و توی اون قسمت مشخص شده توی عکس توضیح داده شده آی پی رو وارد می کنید ....
اینم لینک راهنمایی :

erfandj
10-04-2011, 20:16
دوستان واسه من خراب شده واس شما نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Hunter lord
10-04-2011, 20:26
برای من و رفیقم هم همینجوری شده .

J@viD
10-04-2011, 22:19
سرورهای alteriw اومده بوده پائین.
الان من تست کردم درست شده
alteriw.net

kortol
11-04-2011, 12:55
دوستان واسه من خراب شده واس شما نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

.................................................. ....
برای من و رفیقم هم همینجوری شده .

.................................................. ....

2 روزی بود که سرور ها خراب بودند و نمی شد به سرور ها وصل شد ...گویا مشکل -- و بن کردن افرادی که تقلب کردند رو داشتند و تمیز کاری سرور ها .... قبلا اعلام می کردند اما این سری من که چیزی ندیدم بگن ...

erfandj
15-04-2011, 18:56
میگم پینگ 50 خوبه یا 400

kortol
16-04-2011, 11:13
میگم پینگ 50 خوبه یا 400

پینگ 50 که نداریم مگه اینکه شما خودت هاست باشی و ادمین بازی خودش ما باشی و دیگران به شما وصل بشن برای بازی که در این صورت باید پهنای باند 2 مگابایتی داشته باشید با سرعت دانلود 256 کیلو بایت در ثانیه !!!! ( شما به یه سرور ایرانی هم که وصل بشید پینگتون بین 130 الی 200 حرکت می کنه ) .....ولی اگه به هاست ها و سرور های خارجی متصل بشید برای بازی مطلوب و بدون تاخیر باید پینگی بین 250 الی 370 داشته باشید ... پینگ هر چی بالاتر بره تاخیر و پرش بازی بیشتر میشه که مناسب نیست ...

مثلا توی پینگ 400 ممکنه شما یه دشمن رو ببینی و به اون شروع به تیر اندازی کنی اما چون با توجه به پینگ زیادت تاخیر زیادی توی بازی داری ممکنه طرف از شما رد بشه بره و شما همچنان در حال تیر اندازی باشی به یه جای خالی از دشمن یا مثلا یه خشاب کامل خالی کنی ولی 4 تای آخر گلوله ها بهش بخوره ....

hossein2801
18-04-2011, 14:26
برای lan بازی کردن باید چیکار کنم؟

kortol
21-04-2011, 16:40
برای lan بازی کردن باید چیکار کنم؟
به این سایت مراجعه کن و طبق دستورات و راهنمایی ها جلو برو ........... :

erfandj
22-04-2011, 12:38
آقایون private match چجوری میشه زد؟؟؟؟؟

kortol
22-04-2011, 19:01

این بخش از بازی یعنی مسابقات خصوصی...یعنی اینکه کسی نمی تونه بی اجازه وارد این مسابقات بشه و توی گیم لیست ها هم نشون داده نمیشه...شما باید با چند تا از دوستاتون این مسابقات رو انجام بدید .. تا حالا من که نزدم ولی این چیز ها رو دربارش شنیدم ... یه جور هاست خصوصی شدن!!! به همراه مد ها و قوانین خاصی که هاست بازی تعریف می کنه ... بیشتر برای یه جمع دوستانه است که می خوان دور هم بازی کنند !!!!!!!!!! فکر کنم......

armin_shadow
23-04-2011, 20:14

برا زدنش بايد nat بازيت باز باشه!! بعد ip رو پيدا كني و بدي به دوستات. اونا هم به اون ip كانكت بشن!
البته بايد firewall ويندوزت را off كني و اينكه مودمت رو bridge باشه!! يعني با كانكشن كانكت بشي!!
مي توني بري تو تنظيمات مودم و اينكارو انجام بدي. 198.162.1.1
اينجا كه يا يوزر پس نمي خواد و يا هر دو admin هستن. مشكلي داشتي پيام بده!

clickestan
23-04-2011, 22:49
دوستان هر ساعت آنلاین بازی کردن چقدر از ترافیکمون کم میکنه؟

kortol
24-04-2011, 20:05
نهایت هر ساعت بازی کردن چیزی حدود 35 الی 50 مگ از ترافیک کم می کنه و زیاد نیست .... بستگی به سرعت هم نداره چون من با 128 دارم بازی می کنم که میشه حداکثر ساعتی 60 مگ دانلود ولی با سرعت مناسبی بازی می کنم و فکر کنم از این مقدار هم کمتر هست ...

dashmojtaba
25-04-2011, 15:29
سلام کالیا :دی
یه چند وقتی میشه شاید یه هفته شاید بیشتر سرورا پینگشون خیلی میره بالا چیکار کنیم پچی چیزی نیست براش ؟

دوستان هر ساعت آنلاین بازی کردن چقدر از ترافیکمون کم میکنه؟
خیلی کم !
چون موقع بازی چیزی دانلود نمیشه یه چیزی تو مایه های چت کردنه

erfandj
25-04-2011, 19:01
برا زدنش بايد nat بازيت باز باشه!! بعد ip رو پيدا كني و بدي به دوستات. اونا هم به اون ip كانكت بشن!
البته بايد firewall ويندوزت را off كني و اينكه مودمت رو bridge باشه!! يعني با كانكشن كانكت بشي!!
مي توني بري تو تنظيمات مودم و اينكارو انجام بدي. 198.162.1.1
اينجا كه يا يوزر پس نمي خواد و يا هر دو admin هستن. مشكلي داشتي پيام بده!
چند تا سوال:
nat چیه؟
((البته بايد firewall ويندوزت را off كني و اينكه مودمت رو bridge باشه!! يعني با كانكشن كانكت بشي!!))یعنی چی.

dashmojtaba
27-04-2011, 19:41
چجور رنکو یه هو ببرم بالا بابا دوماهه دارم بازی میکنم آرزو به دل موندم اکسترا مگا رو گیر بیارم :( :دی

dashmojtaba
27-04-2011, 22:39
ولی همش عین مرغ میکشنم:31::31::31::31::31::31::31::31::31::3 1::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31: :31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::3 1::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31: :31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::3 1::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31: :31::31::31::31::31::31:
تو هم آشپالی !! (یه چیز تو مایه های آبکشه ینی هر دور لوله میشی ! )
پ.ن: نگران نباش کم کم به این اوضاع عادت میکنی !!!! :27:

kortol
28-04-2011, 14:23
چجور رنکو یه هو ببرم بالا بابا دوماهه دارم بازی میکنم آرزو به دل موندم اکسترا مگا رو گیر بیارم :( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه برنامه هست برای بال بردن رنکینگ بازی کن ها از اینجا دانلود کن :

.................................................. .................................................. .................................................

تو هم آشپالی !! (یه چیز تو مایه های آبکشه ینی هر دور لوله میشی ! )
پ.ن: نگران نباش کم کم به این اوضاع عادت میکنی !!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما یه چیز هایی رو موقع بازی کردن بهش توجه نمی کنید ... مثلا توی هر مرحله باد از یه نوع اسلحه خاص استفاده کنید .. جاهای که ساختمان ها دور و کم هستش باید اسله های سبک داشته باشید تا بتونید به راحتی فرار کنید ..... با اسلحه های سنگین و اسنایپ ها نمی تونید توی یه محیط باز به خوبی بازی کنید .... در عوض در جاهایی که فضا بارانی هستش و یا جنگل زیاده می تونید از اسنایپ ها استفاده کنید ....یا در منطقه های شهری که افراد یک جا جمع می شن اسلحه های سنگین با خشاب بالا خیلی بدرد می خوره ( بقول معروف همه رو به رنگبار می بندید )

بعدشم زیاد به رنکینگتون توجه نکنید بچسبید به بازی و لذت ببرید یه دفعه می بیند که 10 تا بالا رفتید !!!!!!! از نارنجک ها و بمبهای صوتی استفاده کنید و پرک های انتخابیتون رو با اسلحه ها مچ کنید .... مثلا برای اسنایپ کردن تنفس طولانی و مخفی بودن از دید رادار و دوربین های حرارتی خیلی بهتره تا ریلود کردن و عوض کردن سریع خشاب !!!!!!!!!!!!

dashmojtaba
28-04-2011, 17:10
یه برنامه هست برای بال بردن رنکینگ بازی کن ها از اینجا دانلود کن :

.................................................. .................................................. .................................................

شما یه چیز هایی رو موقع بازی کردن بهش توجه نمی کنید ... مثلا توی هر مرحله باد از یه نوع اسلحه خاص استفاده کنید .. جاهای که ساختمان ها دور و کم هستش باید اسله های سبک داشته باشید تا بتونید به راحتی فرار کنید ..... با اسلحه های سنگین و اسنایپ ها نمی تونید توی یه محیط باز به خوبی بازی کنید .... در عوض در جاهایی که فضا بارانی هستش و یا جنگل زیاده می تونید از اسنایپ ها استفاده کنید ....یا در منطقه های شهری که افراد یک جا جمع می شن اسلحه های سنگین با خشاب بالا خیلی بدرد می خوره ( بقول معروف همه رو به رنگبار می بندید )

بعدشم زیاد به رنکینگتون توجه نکنید بچسبید به بازی و لذت ببرید یه دفعه می بیند که 10 تا بالا رفتید !!!!!!! از نارنجک ها و بمبهای صوتی استفاده کنید و پرک های انتخابیتون رو با اسلحه ها مچ کنید .... مثلا برای اسنایپ کردن تنفس طولانی و مخفی بودن از دید رادار و دوربین های حرارتی خیلی بهتره تا ریلود کردن و عوض کردن سریع خشاب !!!!!!!!!!!!
با تشکر !
کلاس مورد علاقه شما چیه ؟