PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سریال DWG DXF Convert 1.3 رو می خام

SajjadKAZ2003
17-03-2006, 05:02
سلام برو بچز
من کراک یا سریال این برنامه رو می خام :
DWG DXF Convert 1.3

مرسی

rozha
17-03-2006, 14:21
سلام دوست عزیز من کرکی برای ورژن مورد نظرتون پیدا نکردم ولی ورژن زیر به همراه کرک هست

AutoDWG Active DWG DXF Converter v2.2.2.1
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کرک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ip.html

SajjadKAZ2003
19-03-2006, 22:50
سلام دوست عزیز من کرکی برای ورژن مورد نظرتون پیدا نکردم ولی ورژن زیر به همراه کرک هست

کرک

مرسي
ولي اين كراكشو من چطوري بگيرم اصلا لينكي براي دانلود نداره كه!

Mani_Borna
20-03-2006, 04:57
دوست عزيز شما براي گرفتن كرك روژا جان بايد در صفحه اي كه مياد گزينه free را در پائين صفحه انتخاب كنيد و در صفحه بعد صبر كنيد تا ثانيه شمار تمام بشه و بعد از وارد كردن حروفي كه نشونتون ميده در باكس بعد شروع كنيد به دانلود.يا براي راحت تر شدن از لينكهاي زير كركشو بگير
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] udjIuMi4yLjEuemlw
يا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] udjIuMjIxLkluY2wuS2V5bWFrZXItRU1CUkFDRQ==

SajjadKAZ2003
21-03-2006, 03:02
سلام
خب من هم همون free رو مي زدم ولی دانلود نمی شد بلاخره با لینک مانی تونستم کراکشو دانلود کنم ولی این که اصلا تو برنامه هیچ اثری نداره ! کدی رو که این برنامه کراک می ده تو قسمت رجیستری اون برنامه اصلی کپی می کنم یه پیغام موفقیت هم میده ولی باز گزینه رجیستری فعاله ! اگه با اون کد، رجیستر شده بود که دیگه باید گزینه رجیستر اون برنامه اصلی هم غیر فعال می شد ولی این طور نشده!

Mani_Borna
21-03-2006, 05:17
سجاد جان احتمالا پس نسخه قابل رجيستر دانلود نكردي.از لينك زير با اپرا دانلود كن نسخه 2.1 فكر ميكنم فول باشه.

SajjadKAZ2003
01-04-2006, 22:31
سجاد جان احتمالا پس نسخه قابل رجيستر دانلود نكردي.از لينك زير با اپرا دانلود كن نسخه 2.1 فكر ميكنم فول باشه.

اين كه دانلود نميشه !
ولي فكر كنم همون باشه كه rozha معرفي كرد !

SajjadKAZ2003
01-04-2006, 22:32

کرک

روژا جان چرا كراكش جواب نمي ده!؟

Mani_Borna
03-04-2006, 04:41
سجاد جان من كه كركشو گزاشتم شما گفتي كه برنامه رجيستر نميشه.اوني كه روژا خانم داده كيجنه.شما بايد دنباله ورژن قابل رجيستر باشيد فقط نه كرك يا كيجن و سريال.اوني كه من دادم لينك تورنت هست كه بايد با اپرا دانلود كنيد.

SajjadKAZ2003
04-04-2006, 22:58
سجاد جان من كه كركشو گزاشتم شما گفتي كه برنامه رجيستر نميشه.اوني كه روژا خانم داده كيجنه.شما بايد دنباله ورژن قابل رجيستر باشيد فقط نه كرك يا كيجن و سريال.اوني كه من دادم لينك تورنت هست كه بايد با اپرا دانلود كنيد.

او لینکی که شما گذاشتید که یه فایل با حجم : 507 bytes
چی کارش کنم ؟

Mani_Borna
06-04-2006, 03:14
دوست عزيز براي من كه 3.38 مگابايته.ممكنه زماني كه شما از لينك استفاده كرديد سرور تورنت شلوغ بوده.
بهر حال فعلا ديگه پيدا نكردم.