PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Mini KPS By Knight --- Free Trojan

Mamad.Knight
13-11-2009, 16:20
سلام ! تصمیم گرفتم اول این تروجان رو برای عموم بسازم که همگی با قدرتش که ۱/۳ تروجان فروشی KPS 3.0 هست آشنا بشید ! تا اگه ازش راضی بودید که هستید بتونید با خیال راحت بخرید.

امکانات بخصوصی نداره. فقط پسورد یاهو رو ارسال میکنه ولی بسیار قوی ! و دارای ۹ سرور که تا مدت مدیدی کار میکنه به خوبی. امیدوارم ازش خوب استفاده کنید. ولی بهتون توصیه میکنم که اگه از این تروجان راضی بودید حتما نسخه ی کامل اون رو یعنی KPS 3.0 رو که خداییش قیمت مناسبی داره بخرید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فیلم آموزشی کارکرد تروجان با حجم 900 کیلوبایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تنها آنتی ویروس نرمن توانایی شناسایی سرور را دارد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 58e7bbe1b6bc0a-1257270383)

دانلود تروجان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تا یادم نرفته این رو هم بگم ! بعضی ها میان و به من میگن که برنامه ویروس داره ! نکنه بایند... از اینجور چیزا. باید به اصلاع برسونم تمامی برنامه های این وبلاگ سالم و پاک هستن.دلیل گیر دادن آنتی ویروس ها وجود فایلهای ocx و بعضی توابع داخل برنامه هست و من به شما اطمینان خاطر میدم که هیچگونه ی سو قصدی پشت این برنامه ها نیست.با تشکر مدیریت وبلاگ...

برای دیدن جزیات نسخه ی پولی هم میتونید به این آدرس بیایید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])