PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساعت دستگاه من هر چند تنظیم میشه اما همش یک ساعت جلو میره!

majid_n
17-03-2006, 02:08
ساعت دستگاه من هر چند تنظیم میشه اما همش یک ساعت جلو میره به نظر شما چه مشکلی داره.

ممنون شما

rozha
17-03-2006, 02:34
سلام
به خاطر تنظیم بین المللی ساعت هست ویندوز شما هر بار که به اینترنت متصل می شید ساعت ویندوز رو اپدیت می کنه این تداخل همیشه برای 1 هفته اخر هر 6 ماه اتفاق می افتده از هفته بعد که ساعت رسمی کشور 1 ساعت جلو کشیده بشه مشکل شما حل میشه

'POP'
17-03-2006, 08:15
فعلا براي حل مشكل ، در System Tray كليك راست و Adjust Date/Time رو انتخاب و در پنجره ي باز شده از سربرگ Internet Time ، تيك عبارت...Automatically Synchronize رو بردار... .
;)

arash_irani
17-03-2006, 09:31
فعلا براي حل مشكل ، در System Tray كليك راست و Adjust Date/Time رو انتخاب و در پنجره ي باز شده از سربرگ Internet Time ، تيك عبارت...Automatically Synchronize رو بردار... .
;)
سلام
اي ول منم همين سوال رو مدتها بود داشتم فكر ميكردم از بايوس هستش :blush:
راستي ميدونم جاش اينجا نيست ولي آيا ميدوني وقتي صدا از سيستم حذف ميشه و يا بعضي از صدا ها مثل كليك كردن ها و بالا اومدن ويندوز و ارور ها و غيره و يا نميدونم اون آيكون صدا در سيستم تري ويندوز ناپديد ميشه مال چي هستش؟
اين مشكل رو قبلا گفتم كسي كمكم نكرد :sad:
ممنون و موفق باشيد
يا حق

'POP'
17-03-2006, 10:23
آرش جان ، تنظيمات صداهاي مورد نظر شما در مسير زير بايد باشه و تغيير در اونها ممكنه توليد اشكال كنه:
Control panel>Sound and Audio Devices>Sounds
طبعا اگر اينجا از منوي Sound scheme گزينه ي No Sounds انتخاب شده باشه ، صداي رويدادهاي ويندوز( events) قطع خواهد شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

;)

arash_irani
17-03-2006, 11:00
سلام فريد جان
خداييش موندم اين پي 30وردي ها چرا اينقدر با مرامند :laughing:
ولي من اصلا به اونجاها دست نميزنم البته تا حالا اين نكته رو هم نمدونستم :ohno:
1000 تا تشكر نه كمه 100.000 هزار تا تشكر عزيز بازم كمه :sad: اين شكلكه تا هر وقت من هست و نيستم ازت تشكر ميكنه عزيز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هميشه موفق باشيد و پيروز
يا حق

majid_n
18-03-2006, 07:57
الهی خیر ببینی جوون.