PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد لپتاپ هاي مجاني

davood6385
17-03-2006, 01:46
آقایون به نظر شما این شرکت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لپتاپ رو میده چون میشه کلا با 18 دلار میشه offer هاشو انجام داد اگه بفرستن از گمرک رد میشه؟

Wisdom
17-03-2006, 03:45
سلام

به من كه ندادن , الان 6 ماه هم گذشته
با اين حال اگه دوست داشتي امتحان كن !!!

توي اين دنيا هيچ چيزي مجاني نيست و به آدم مجاني نميدن

درضمن :
لازم هستش بهت بگم كه بهتره امضات رو حذف يا ويرايش كني
چون طبق قوانين انجمن ها , هر گونه تبليغ در هر زمينه اي ممنوع هستش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشي

MR.Punisher
17-03-2006, 04:44
من هم اين كار رو انجام دادم ولي به نظرم سر كاريه.

mehdisalehi
17-03-2006, 05:24
با سلام.......دوستان

من هم فکر میکردم الکی هست...ولی یکی از دوستان اینترنتی....که الان وبلاگش را هم یادم نیست که بنویسم.....

حتی در وبلاگش هم ذکر کرده که لپ تاپ واسه اون اومده............دیگه نمیدونم

ولی ...اون سی دی های رایگان لینوکس....که رایگان هست....پس این هم به نظر من یک جورایی میشه گفت راست میگن...

آخه در سایتهای خارجی هم اگه دقت کرده باشین این سایتها را معرفی کرده اند و به دنبال زیر مجموعه واسه خودشون هستند....
دیگه نمیدونم راست هم یا سر کاری هست.....

<<<< ضمنا در مورد امضای این دوستمون هم بگم که وبلاگش اصلا نیست و Error میده>>>>>>

با تشکر مهدی صالحی

mostafaeshghi
18-03-2006, 11:34
اون يكي از دوستان اينترنتي براي جمع آوري زير مجموعه اين چيزها را عنوان كرده (كه من كامپيوتر را گرفتم)

اگر اين موضوع حقيقت باشه فكر نكنم تو ايران صادق باشه يعني عمرا بشه به اون لپ تاپ توي ايران رسيد.

دوستاني داشتم كه به خاطر اين جور كار ها چقدر از پول و وقت خودشون را هدر دادند.

و توصيه به شما كه اين كار را نكنيد اين كار ها آخر و عاقبت نداره.

davood6385
18-03-2006, 23:21
سلام و مرسی از جوابت

ممکنه بگی شما چطوری لپتاپ رو order دادی یعنی منظورم اینکه با کارت اعتباری offer شو خریدی و 18 نفرت هم همینطور؟ و در قسمت referals
18 نفر زیر مجموعه اومد و بعد order دادی؟
چون اگه اینکارا رو کردی و نفرستادن من دیگه وقتمو تلف نکنم برم دنبال کارت اعتباری و بی خیال شم.
ممنون

davood6385
20-03-2006, 03:21
mahmoud66 آقا
جواب ما رو نمیدی؟

mostafaeshghi
21-03-2006, 08:24
به نظره من زياد تو جزئيات نرو . كلا بي خيالش شو كه هيچي آخر و عاقبت نداره و بيخودي پول و وقتت را هدر نده.

masoud908
27-03-2006, 16:13
برای من 18 نفر تمیل شده ولی میرم قسمت order این پیغام میده:
Our records indicate that you are not yet eligible to place your order.You must complete step 1 and 2 first.If this is incorrect please contact support@************.comThank yo

mehdisalehi
27-03-2006, 22:37
این پیغام به شما میگه که....باید مرحله اول و مرحله دوم را کامل کنی....یعنی باید آفرها را پر کنی..یا به معنی دیگه باید به سایتهایی که داده..در اون سایتها ثبت نام کنید....

با تشکر

مهدی صالحی

masoud908
29-03-2006, 00:11
یعنی باید تمام offer ها رو برم و توی همشون عضو شم؟

mehdisalehi
29-03-2006, 16:23
آره دوست من..یعنی باید در تمامی سایتهایی که داده ثبت نام کنی

masoud908
29-03-2006, 16:42
کی حال داره؟

davood6385
29-03-2006, 23:10
نه خیر اینطوری نیست شما باید ریجیستر که کردی فقط یکی از آفر ها رو انجام بدی و مجانی هم نیست آفر هاش پولیه یعنی با کارت اعتباری باید بخری این حرف هایی هم که تو وبلاگ ها نوشتن باید 18 تا آفر رو باز کنی تا لینکش قرمز بشه الکی در ضمن یکی از آفر هاش یک دلاریه که برای ما خوبه.و بعد باید لینکتو به 18 نفر بدی که اونهام همیت کار رو انجام بدن.در ضمن من کلی در مورد سایتش تحقیق کردم حتی از چند نفر خارجی سوال کردم سایتش از نظر فرستادن مشکلی نداره..در ضمن از گمرک رد کردنش سخته و حق گمرکش با دلاری دو هزار تومن از پول خودش بیشتر میشه که چون من پارتی تو گمرک دارم میخوام دنبالشو بگیرم یا به دستمون میرسه 1 ملیون سود میکنیم یا هم فوقش سی هرار تومن ضرر

masoud908
30-03-2006, 11:22
نه خیر اینطوری نیست شما باید ریجیستر که کردی فقط یکی از آفر ها رو انجام بدی و مجانی هم نیست آفر هاش پولیه یعنی با کارت اعتباری باید بخری این حرف هایی هم که تو وبلاگ ها نوشتن باید 18 تا آفر رو باز کنی تا لینکش قرمز بشه الکی در ضمن یکی از آفر هاش یک دلاریه که برای ما خوبه.و بعد باید لینکتو به 18 نفر بدی که اونهام همیت کار رو انجام بدن.در ضمن من کلی در مورد سایتش تحقیق کردم حتی از چند نفر خارجی سوال کردم سایتش از نظر فرستادن مشکلی نداره..در ضمن از گمرک رد کردنش سخته و حق گمرکش با دلاری دو هزار تومن از پول خودش بیشتر میشه که چون من پارتی تو گمرک دارم میخوام دنبالشو بگیرم یا به دستمون میرسه 1 ملیون سود میکنیم یا هم فوقش سی هرار تومن ضرر
ممنون از کمکت