PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید فوجیتسو زیمنس 6545

alborz_k
12-11-2009, 14:19
سلام دوستان ، من می خواستم یک لپ تاپ خوب بگریم ، حدود 700000 تومان ، از 6545 خوشم اومده:20: ، با کانفیگ :
core 2 dou t5800
2gig ram
250 hard
ati mobility 3450
می خواستم بدونم نظرتون رد مورد این لپ تا چیه و مشکل خاصی داره و یا نه ، و این که قیمتش چنده!!
در ضمن فرق 6555 با این مدل چیه؟!
استفاده ام هم بازی سبک ف دیدن فیلم ، وبگردی و مطلب هست! فقط باید زیاد روشن باشه! :20:
ممنون می شم که راهنماییم کنید!:11:

UN.REGISTERED USER
12-11-2009, 20:07
سلام یا اخو :دی

فوجیتسو ها لپ تاپ های رده متوسطی هستند .. کار راه اندازند و خرابی کمی دارند ولی خوب تاپ نیستند :دی

مشخصات خوبه و شبیه 1015 ووسترو هست که جدید توی بازار اومده ... اون گرافیکش intel 4500HD 128MB هست ولی این ATI هست و این بهتره ... ولی اون LED Screen هست و بسیاز زیباتر و ...

و ضعف این دو نسبت به مدل ACER 5738G اینه که ایسر گرافیک 4570 داره و رم و هارد بالاتر و خورجی HDMI و خوراک گیمر هاست
ولی پروسسورش از اینا ضعیفتره

نظر من : برای گیم و بازی و ... ایسر بخر

دل رو برای کارهای محاسباتی و فیلم و طراحی بخر چون سریع و قویه و صفحه نمایش عالی ای داره

این فوجیتسو هم برای کارهای معمولی و تا قدری بازی

make your choice

:دی

موفق باشی

alborz_k
12-11-2009, 20:28
سلام یا اخو :دی

فوجیتسو ها لپ تاپ های رده متوسطی هستند .. کار راه اندازند و خرابی کمی دارند ولی خوب تاپ نیستند :دی

مشخصات خوبه و شبیه 1015 ووسترو هست که جدید توی بازار اومده ... اون گرافیکش intel 4500HD 128MB هست ولی این ATI هست و این بهتره ... ولی اون LED Screen هست و بسیاز زیباتر و ...

و ضعف این دو نسبت به مدل ACER 5738G اینه که ایسر گرافیک 4570 داره و رم و هارد بالاتر و خورجی HDMI و خوراک گیمر هاست
ولی پروسسورش از اینا ضعیفتره

نظر من : برای گیم و بازی و ... ایسر بخر

دل رو برای کارهای محاسباتی و فیلم و طراحی بخر چون سریع و قویه و صفحه نمایش عالی ای داره

این فوجیتسو هم برای کارهای معمولی و تا قدری بازی

make your choice

:دی

موفق باشی
خب من اگه بخوام همه ی این کار ها رو انجام بدم چه کار کنم؟! :دی
من سیستمم قویه ، لپ تاپ هم برای مواقع دانشگاه می خوام که بی سیستمی نمی رم! :دی کلأ تاچ پد و کیبورد برام مهمه!! گیم هم در حد همون 4350 که روشه بسه! :دی
من شنیدم ایسر 5738 ، اون هم با اون گرافیک ، داغ می کنه در حد لالیگا!!! چیزی که من اصلأ حوصلشون ندارم!:دی یک چیزی می خوام که مدت طولانی بتونه بدون دردسر روشن بمونه!
یک لینک و لیست قیمت از اون وسترو میدی؟! ازش خوشم اومده ، ولی گرافیکش خیلی ضعیفه!! (اصلأ نداره! :دی)

UN.REGISTERED USER
12-11-2009, 20:34
لیستا قیمت که توی همین بخش هست ...

گرافیکش هم بد نیست دوستان سر این مدل خبر دارم که تونستند NFS Carbon را با رزولوشن بالا اجرا کنند

به نظرم ووسترو بخر خیلی بهتره و جدا هیچ مشکلی ازش گزارش نشده ... بخصوص اینکه زیر 700 تومنه ولی LED داره و پروسسور و رم و هارد قوی

amir_psr
15-02-2010, 00:05
دستگاه های فوجیتسو زیمنس کیفیت خوبی دارن البته این مدلی که توجه شما رو جلب کرده از سری esprimo هست که سری اقتصادی لپ تاپ های فوجیتسو هست اما در هر صورت من نسبت به vostro ، فوجیتسو رو پیشنهاد می دم . اگه اطلاعات بیشتری در مورد fujitsu خواستی یه سر به amircomputer2009.blogfa.com بزن .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsenfhm
16-02-2010, 17:05
بهترین گارانتی زیمنس در ایران چیه ؟؟؟

amir_psr
16-02-2010, 23:02
بهترین گارانتی زیمنس در ایران چیه ؟؟؟
دو تا شرکتی که رو این برند تمرکز دارند بهین تکنولوژی و نیچ لن هستند گرچه هر دوشون خالی از متخصص هستند و معمولا فروشندهای نمایندگی هاش خودشون تمام ویژگی های دستگاه ها رو نمی دونن