PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آقا لطفا كمك كنيد

amin3d
16-03-2006, 23:55
من يك dvd rw گرفتم روز اولي كه وضل كردم كار مي كرد و دو سه تا dvd هم رايت كردم حالا كه درونش dvd مذارم به عنوان يك سي دي سوخته مي شناسه حتي سي دي خام مي ذارم همين جوري است تازه يك نكته جالب من dvd هايي كه قبلا رايت كردم را خيلي راحت مي خواند تازه سي دي رايتر من هم همين جوري شده يعني رايت مي كنه اما سي دي رايت شده را مذاري هيچي نمي بيني يعني اطلاعات رايت شده ان اما ديده نمي شوند البته با isobuster ديده مي شوند حتي راحت extract مي شوندحال بگيد استيد علت از كجاست ويندوز يا كابل ide يا سوكت ide كه روي مادربورد هست من كه توي كفم چون كابل را هم عوض كردم

فقط تو را خدا سريع يكي جوابم را بده كلي از كارم مونده :sad:

EMPERATOUR
16-03-2006, 23:58
اگه با نرو 7 رايت كردي برنامش باگ داره اگه نه نميدونم

amin3d
17-03-2006, 00:02
نه بابا كلا اين مشكلات داخل ويندوز است و به نرو كار نداره ...حالا بازم ني دونم

amin3d
17-03-2006, 00:07
نه بابا كلا اين مشكلات داخل ويندوز است و به نرو كار نداره ...حالا بازم ني دونم

reza12100
17-03-2006, 00:17
اگر ویندوز 98 داری با ان امتحان کن
بیشتر به نظر میرسه که مشکل از ویندوز باشه چون اگر مشکل از nero بود انوقت به سختی cdیا dvd رایت شده را باز میکرد یا اصلا بازنمیکرد و با توجه به اینکه گفتید قبلا dvd رایت شده خونده میشد و حالا خونده نمیشه پس مشکا به احتمال زیاد از ویندوز هست
یک راه برای اینکه ببینی cd یا dvd رایت شده مشکل نداره و مشکل از ویندوز اینکه با یک disk boot یا cd cbootوارد محیط داس بشی و امتحان کنی که فایلهای cdیا dvd رایت شده دیده و خوانده میشن

amin3d
17-03-2006, 00:35
ائلا كه ويندوز من xp است بعدش من نگفتم dvd خوانده شده قبلا خوانده ميشد و حال نه الان هم خوانده ميشه يك نكته ديگه اينكه cd rw و dvd rw من اصلا cd boot را نه درست رايت مي كنند نه مي تونند بشناسن چون من آمدم ويندوز عوض كنم اصلا cd ويندوز را داخل داس نشناخت

آقا حالا بگين من چه كنم

reza12100
17-03-2006, 19:17
فلش cd rw و dvd rw را اپدیت کردی؟
از اینکه cd ویندوزت بوت هست مطمئنی؟

metal_heart
05-04-2006, 03:53
سلام عزيزم . ببين مشکل تو در واقع به + يا - بودنه دستگاهته. يعنی اگر مثبت باشه با استاندارده اورپا پشتيبانی ميشه.ولی اگر منفی باشه با استاندارده اسيا پشتيبانی ميشه.يا برعکس .حالا تو بايد بفهمی که دستگاهت رو که تازه خريدی با کدوم استاندارد پشتيبانی ميشه
:blush: