PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتی ویروس فلش

پاییزه
12-11-2009, 10:40
سلام
کسی هست که بهم بگه چه طوری یک انتی ویروس روی فلشم نصب کنم:40:

hamilton
12-11-2009, 11:15
اگر منظور شما وجود آنتي ويروس مخصوص فلاش مموري ميباشه كه مانع ورود ويروسها به فلش مموري بشه چنين چيزي نديدم.
نسخه هاي پرتابل آنتي ويروسها هم مختص حمل و نقل آنها جهت اسكن فايلها ميباشه و به عنوان گارد مخصوص فلش مموري مطرح نميباشه.
برنامه هايي مانند Panda USB Vaccine وجود دارند كه مانع ورود ويروسها اتوران به فلش مموري ميشن كه بسيار هم كاربردي ميباشه.

kourosh_sos
12-11-2009, 11:39
خب Panda USB Vaccine باید رو سیستم نصب باشه تا از ورود ویروس جلوگیری کنه ولی ایشون میخوان روی فلش مموری آنتی ویروس نصب کنن

hamilton
12-11-2009, 14:35
خب Panda USB Vaccine باید رو سیستم نصب باشه تا از ورود ویروس جلوگیری کنه ولی ایشون میخوان روی فلش مموری آنتی ویروس نصب کنن

خير دوست عزيز.برنامه Panda USB Vaccine نيازي به نصب نداره.كافيه فلش مموري موردنظر خود را به كامپيوتر وصل كنيد و سپس برنامه Panda USB Vaccine را اجرا كنيد و مسير فلش مموري را به برنامه بديد تا فايلي در فلش مموري ايجاد كنه كه ويروسهاي اتوران نتونند وارد فلش مموري بشن.عملكرد اين برنامه در مورد ويندوز هم به همين صورت ميباشه و نيازي به نصب نداره.

carnation
20-11-2009, 10:09
از مطالب مفیدتون ممنون

میشه لینک دانلودش رو هم بزارین؟

reza_3722
20-11-2009, 11:01
از مطالب مفیدتون ممنون

میشه لینک دانلودش رو هم بزارین؟
میتونید از اینجا دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mr Shantia
13-12-2009, 11:17
من اين آنتي ويروس را نصب كردم. فلشم با Autorun.inf آلوده شد كه با Autorun remover هم پاك نميشه!

hamilton
13-12-2009, 12:16
من اين آنتي ويروس را نصب كردم. فلشم با Autorun.inf آلوده شد كه با Autorun remover هم پاك نميشه!

اگر از برنامه Panda USB Vaccine استفاده كرديد اين برنامه خودش يك فايل اتوران در فلش مموري ايجاد ميكنه كه توسط Autorum Remover نيز قابل حذف نيست.با اين كار ويروسهاي اتوران قادر به كپي شدن در فلش مموري شما نخواهند بود.

Mr Shantia
13-12-2009, 13:09
ولي خود اين فايل اتوران تكثير مي شه. من فلشمو فرمت كردم وبي خيال Panda شدم!Autorun remover استفاده مي كنم ور‍‍‍ژ‍ن2.3، تا حالا جواب داده.Update هم مي شه