PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل احتمالی برای مادربورد و سی پی یو

mehr1362
11-11-2009, 17:58
سلام.من میخوام سیستم amd ببندم...

مشکلی که هست اینه که اگه بخوام یکی از سی پی یوهای تازه تولید شده رو بخرم به احتمال فراوان مادربورد سی پی یو رو به درستی تشخیص نمیده و باید بایوس رو آپدیت کرد....

با توجه به سایت های ام اس آی و ایسوس....اکثر آپدیت بایوس ها برای رفع این مشکل ارائه شدن...

و به اجتمال فراوان در صورت خرید سی پی یو هایی مثل athlon 630 باید آپدیت کرد...

ولی این کار هم خطرناک هست و دیدم راه های مختلفی براش گفتن.....

من میخوام از کسانی که تجربه دارن بپرسم که میشه بدون مشکل این کار رو کرد؟

چون اگر مشکلی پیش بیاد باید مادربورد رو بندازم دور...

راه حل چی هست؟آیا یک راه 100 در صد عملی و بدون مشکل داره؟بدون اما و اگر و شاید..:10:

ess_1362
12-11-2009, 10:02
سلام.من میخوام سیستم amd ببندم...

مشکلی که هست اینه که اگه بخوام یکی از سی پی یوهای تازه تولید شده رو بخرم به احتمال فراوان مادربورد سی پی یو رو به درستی تشخیص نمیده و باید بایوس رو آپدیت کرد....

با توجه به سایت های ام اس آی و ایسوس....اکثر آپدیت بایوس ها برای رفع این مشکل ارائه شدن...

و به اجتمال فراوان در صورت خرید سی پی یو هایی مثل athlon 630 باید آپدیت کرد...

ولی این کار هم خطرناک هست و دیدم راه های مختلفی براش گفتن.....

من میخوام از کسانی که تجربه دارن بپرسم که میشه بدون مشکل این کار رو کرد؟

چون اگر مشکلی پیش بیاد باید مادربورد رو بندازم دور...

راه حل چی هست؟آیا یک راه 100 در صد عملی و بدون مشکل داره؟بدون اما و اگر و شاید..:10:

اگه شما مشخصات سیستم را می دادی خیلی خوب بود ولی من این را با اطمینان میگم که شما با آپدیت بایاس هیچ مشکل خاصی برای مادربردت پیش نمی آد البته اگه طبق دستورالعمل شرکت سازنده مادربرد عمل کنید

شما یک سری به سایت سازنده مادربرد بزنید و در قسمت CPU SUPPORT مادربرد لیست کامل سی پی یو ها و ورژن بایاس را می بینید همین طور نحوه به روزرسانی بایاس