PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری

MAHDI_SOS
11-11-2009, 09:14
با سلام
من به کمک نیاز دارم من نیاز به یک سایت دارم چه بتوانم لینک ستقیم را به ان بدهم و بعدا چند روز بعد از آن دانلود کنم
(هر چند تا بیشتر بهتر چون اگر مثل adrive از کار افتاد بتوانم به ان یکی بروم )
آیا شب ها سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید از کار می افتد

ramtin_d
11-11-2009, 19:48
یکی دیگه هم همن سئوالو پرسید
بابا هزار دفعه بگم

هومیو ببرای شب و روز هچ مشکلی نداره همین الان دارم باهاش میدانلودم
مشکل از دانلود کردن شماهاست که بلد نیستین با سرویسهای رایگان مثه مرد رفتار کنین
داداش باید سه تا سه تا دانلود کنی نه ده تا ده تا
همزمان نمیتونی بیشتر از 3 تا دانلود همزمان داشته باشی
باید ردیف صفهای دانلودت رو طوری تشکیل بدی که فقط سه تا همزمان روشن باشه بعدش برو بگیر بخواب :)
سه تا بیشتر باشه باید بری پول بدی اکونتتو ارتقا بدی
ولی رویهمرفته بهترین سرویسیه که دیدم
از اون ای درایو مسخره بهتره (( حروف رمز ای دراو باید حرف اولش با caps lock روشن نوشته بشود :)) ) ای درایو خیلی مزخرفه
اگه بتونی یه خورده با همین هومیو ور بری و از تکنیک های من استفاده کنی بهترین سرویس دهنده است حالا بهت میگم چه جوری
برای مثال من میرم سه تا ای دی از هومیو درست میکنم با سه تا ایمیل مختلف
بعد میام چیکار میکنم سه تا هم مرورگر باز میکنم ( اکثر فایلها چندتکه است دیگه مثه فیلمها ))
میرم و توی سایت لیچر سریع فایلمو از رپیدشیر یا هرجای دیگه میگیرم
میریزم توی هومیو
دوباره میرم از یک لیچر دیگه به همین ترتیب میگیرم میریزم توی هومیو
ولی یه مشکلی این وسط هست هومیو نمیتونه به طور همزمان روی یک ای دی چندتا آپلود داشته باشه چیکار میکنم ؟>
میرم سه تا ای دی که ساختم رو با سه تا مرورگر ( کروم گوگل . فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر)) باز میکنم و درواقع سه تا هم آپلود همزمان دارم
وقتی تمامی فایلها رو انتقال دادم
میرم سه تا ای دیها رو باهم فرند میکنم و یک گروه دوستی بین ای دی های خودم درست میکنم و فایلها رو به اشتراک میزارم
حالا نوبت به دانلودشون میرسه
فایلها رو دونه دونه به نرم افزار دانلود منیجرم انتاقل میدم (( فقط ادرسشون کپی بشه )) بعد هم که سیستم رو روشن میکنم و به ترتیب سه تا سه تا میندازمشون توی دانلود
بهترنی سیستم همین هومیو با چندتا ای دی (( من الان چهارتا ایدی دارم که میشه 40 گیگ )) ..
بروحالشو ببر

MAHDI_SOS
11-11-2009, 21:15
یکی دیگه هم همن سئوالو پرسید
بابا هزار دفعه بگم

هومیو ببرای شب و روز هچ مشکلی نداره همین الان دارم باهاش میدانلودم
مشکل از دانلود کردن شماهاست که بلد نیستین با سرویسهای رایگان مثه مرد رفتار کنین
داداش باید سه تا سه تا دانلود کنی نه ده تا ده تا
همزمان نمیتونی بیشتر از 3 تا دانلود همزمان داشته باشی
باید ردیف صفهای دانلودت رو طوری تشکیل بدی که فقط سه تا همزمان روشن باشه بعدش برو بگیر بخواب :)
سه تا بیشتر باشه باید بری پول بدی اکونتتو ارتقا بدی
ولی رویهمرفته بهترین سرویسیه که دیدم
از اون ای درایو مسخره بهتره (( حروف رمز ای دراو باید حرف اولش با caps lock روشن نوشته بشود :)) ) ای درایو خیلی مزخرفه
اگه بتونی یه خورده با همین هومیو ور بری و از تکنیک های من استفاده کنی بهترین سرویس دهنده است حالا بهت میگم چه جوری
برای مثال من میرم سه تا ای دی از هومیو درست میکنم با سه تا ایمیل مختلف
بعد میام چیکار میکنم سه تا هم مرورگر باز میکنم ( اکثر فایلها چندتکه است دیگه مثه فیلمها ))
میرم و توی سایت لیچر سریع فایلمو از رپیدشیر یا هرجای دیگه میگیرم
میریزم توی هومیو
دوباره میرم از یک لیچر دیگه به همین ترتیب میگیرم میریزم توی هومیو
ولی یه مشکلی این وسط هست هومیو نمیتونه به طور همزمان روی یک ای دی چندتا آپلود داشته باشه چیکار میکنم ؟>
میرم سه تا ای دی که ساختم رو با سه تا مرورگر ( کروم گوگل . فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر)) باز میکنم و درواقع سه تا هم آپلود همزمان دارم
وقتی تمامی فایلها رو انتقال دادم
میرم سه تا ای دیها رو باهم فرند میکنم و یک گروه دوستی بین ای دی های خودم درست میکنم و فایلها رو به اشتراک میزارم
حالا نوبت به دانلودشون میرسه
فایلها رو دونه دونه به نرم افزار دانلود منیجرم انتاقل میدم (( فقط ادرسشون کپی بشه )) بعد هم که سیستم رو روشن میکنم و به ترتیب سه تا سه تا میندازمشون توی دانلود
بهترنی سیستم همین هومیو با چندتا ای دی (( من الان چهارتا ایدی دارم که میشه 40 گیگ )) ..
بروحالشو ببر

با سلام
اولا من هم همین می کنم و الان کلا hum پر از فایل است
در ضمن وقتی هم با idm دانلود می کنم طوری تنظیم کردم چه هر دفعه فقط یک دانلود داشته باشد چون این جوری سرعت دانلودم بیشتر است
مشکل این است سر ساعت 1:40 الی 1:45 سرعت دانلود صفر می شود و دیگر کار نمی کند و معلوم نیست دوباره کی کار می کنم
این اتفاق هنگامی چه برای adrrive کار می کردم هم افتاده بود و دلیل آن هم کاربران بسیار بود
حالا آیا بقیه هم همین مشکل را در شب دارند و یا نه
دوما من می خواستم بدانم کسی سایت دیگری سراغ ندارد

ramtin_d
11-11-2009, 23:02
نه داداش اون مشکل از پرووایدرت هست باید اکونتتو بری از یه جا دیگه بگیری
دوما چرا یکی یکی باب مگه فرقی هم میکنه من همه جوره امتحان کردم چندتایی که میزارم روی دانلود آخر هفته همه فیلمهامو میگیرم ( پارتهاشو میگم ) و به هم میچسبونم و کلی فیلم گیرم میاد لذتش بیشتره :)
وقتی یکی یکی میگیری یه ساعت تو راهی که پسر فایده نداره هیچ فرقی هم نمیکنه یک فیلم 700 مگ میتونه باشه چه اینو تک تک بگیری هفت تا 100 مگی رو میگم
چه این که هر هفت تا رو بزاری روی دانلود کلاسرعت از طرف هومیو ثابته خیالت تخت
و این قضیه ربطی هم به ای درایو نداره
اون سایت یه سایت بی خود و بی ارزشه که بیمه ای هم برای فایلهات نمیده هیچ تضمینی نیست همین هومیو جون اخرشه