PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش زیر نویس کردن فیلم از طریق Adobe Premiere Pro

hamed_rafat
16-03-2006, 19:38
من هر کاری کردم نتونستم قسمت title)همون زیر نویسشو) فعال کنم
لطفا کمک کنین

reza12100
17-03-2006, 00:41
بعد از اینکه فیلم را از منوی file وارد یا همان import کرد ان را روی نوار ابزار timeline بکش بعد از منوی فایل new title را انتخاب کن
مشکلت اینکه title فعال نیست؟

hamed_rafat
17-03-2006, 10:00
از منوی فایل چنین چیزی نیست اینم عکسش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza12100
17-03-2006, 18:25
از منوی فایل چنین چیزی نیست اینم عکسش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به این ترتیب
file------>new------>title

hamed_rafat
17-03-2006, 20:08
آقا از شما متشکرم این مشکلم حل شد
ولی دو مشکل دیگر دارم اولی اینه که من وقتی یک فیلم درون آن قرار میدهم دور تادور آن را یک صفحه سیاه قرار می گیرد در نتیجه فیلم من سایزش کوچیک شه
دومی اینکه چه جوریvideo effectرو ببینم

reza12100
18-03-2006, 00:16
در موردمشکل اول:
روی همو کاردی که فیلم توش قرار گرفته یک گزینه هست به نام fit روی ان که کلیک کنی سایز فیلمت را میتونی بزرگ کنی
واگر منظورت اینکه سایز فیلم خروجیت کوچیکه مربوط به تنظیمات پروژه میشه که در اینصورت بگو تا بنویسم چیکار کنی
مشکل دوم
از منوی windows گزینه effect را انتخاب کرده با انتخاب این گزینه یک منوی جدید به نام effect باز میشه که داخل این منوی میتونید video effect را انتخاب کردن و افکن مورد نظر خود را اعمال کنید

hamed_rafat
18-03-2006, 07:02
در مورد مشکل اول بگم که سایز فیلم من غیر استاندارده 324*280 هستش با پسوند mov می باشد و همه راههایی که شما فرموده اید را امتحان کرده ام

در مرد مشکل د.م بگم که منظور من دیدن effect به صورت انیمیشن است

Shahin King
18-03-2006, 07:15
سلام

دوستان لطف کنین این گونه مشکلات رو در انجمن گرافیک و مالتی مدیا مطرح کنید تا زودتر به پاسخ برسید .

با تشکر ------------------------ موفق باشید

قربان شما : شاهین کینگ

reza12100
18-03-2006, 20:10
در مورد مشکل اول بگم که سایز فیلم من غیر استاندارده 324*280 هستش با پسوند mov می باشد و همه راههایی که شما فرموده اید را امتحان کرده ام

در مرد مشکل د.م بگم که منظور من دیدن effect به صورت انیمیشن است
مشکل اول
یعنی نمیتونی از گزینه fit استفاده کنی یا اینکه استفاده میکنی و کادر بزرگ نمیشه؟
یا اینکه مشکل در export هست؟
پیشنهاد میکنم در صورت امکان فرمت ویدیئویی را به mpeg کانورت کنید
در مورد مشکل
effect را به صورت انیمیشن نمیتونی ببینی بلکه میتونی توی قسمت effect control روی افکت دستکاری کنی و نتیجه ان را روی مانیتور ببینی
انچه به صورت انمیشن در نرمافزار پریمایر قابل دیدن است ترنزیشنها میباشند