PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار چسباندن زیرنویس به فیلم

mjzaret
10-11-2009, 02:09
من یه سری فیلم دارم که وقتی اونها رو در کامپیوتر مشاهده می‌کنم زیر نویس فارسیشون رو می‌بینم ولی همون فیلمها رو که روی DVD هستن داخل دستگاه DVD Player می‌زارم فقط فیلم رو به من نشون می‌ده و زیرنویس ندارن. تمام تنظیم دستگاه رو چک کردم ولی باز نشد. زیر نویس‌ها به صورت یه فایل جداگونه کنار فیلم هستند.
تمام فایلهای روی DVD به صورت AVI هستن. من دنبال نرم‌افزاری هستم که زیرنویس‌ها رو به فایل بچسبونه و دوباره همون خروجی AVI رو هم داشته باشه، آخه دستگاه پخش من از Divx پشتیبانی می‌کنه و مشکلی با فرمت‌های AVI نداره.

light
10-11-2009, 03:02
با JetAudio اول زيرنويس رو با فيلم بچسبون و كانورت كن و بعدش رايت كن
وقتي jetaudio رو بازي ميكني convert video رو بزن فيلمتو انتخاب كن و بعدش option و اونجا config subtitle رو بزن و زيرنويس رو رو درست كن (زيرنويس بايد كنار فايل فيلم باشه)

saeed-constantine
11-11-2009, 14:35
برو به این سایت آموزش این کار رو با جت آدیو دادم

UN.REGISTERED USER
11-11-2009, 15:31
بهترین نرم افزار AVIAddXSubs هست ... در کمتر از 3 دقیقه فیلم AVI و زیرنویس را به هم می چسبونه و یه فایل divX میسازه برای پخش توی دستگاه ها

کلا زیرنویس توی این اد میشه

و تنظیمات گسترده ای هم داره

یه سرچ کنی تو گوگل هم نرم افزار هست و هم آموزش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mjzaret
11-11-2009, 22:58
کار Jetaudio خوبه اما یه خورده زمان بر هست. در مورد نرم‌افزار دومی که دوستمون معرفی کرد نمی‌دونم. راستیتش تا حالا دانش هم نکردم و باهاش کار هم نکردم.

UN.REGISTERED USER
11-11-2009, 23:02
این فوق العاده است .. پشیمون نمیشید دانلود کنید :دی

greena
05-01-2010, 18:41
سلام و درود
اگه فایل زیرنویس str یا notpad باشه کافیه اسم فایلها رو با اسم فایل فیلم یکی کنید تا اینکه به راحتی اجرا بشه.