PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کامپیوترها در شبکه بیسیم ارتباط را قطع میکنند. چرا؟

morbidtale82
09-11-2009, 20:31
سلام.
من یه شبکه بیسیم راه انداختم با 3 تا کامپیوتر و یه مودم adsl وایرلس که جای access point هم کار میکنه.
رفتم تو تنظیمات مودم و اسم شبکه و سیستم کدینگ wpa2psk رو انتخاب کردم. از اینورم رو هر 3تا کامپیوتر تنظیم کردم که به اون شبکه وصل بشه و سیستم کدینگ و پسورد رو هم انتخاب کردم.
وقتی که فقط 1 کامپیوتر کار میکنه همه چیز خوبه. اما وقتی 2 تا میشه هی اتصال وایرلس قطع و وصل میشه. کسی میتونه به من بگه علتش چیه؟
خواهش میکنم راهنماییم کنین. خیلی حیاتیه. مرسی.

qeshmkids
09-11-2009, 21:38
سلام.
من یه شبکه بیسیم راه انداختم با 3 تا کامپیوتر و یه مودم adsl وایرلس که جای access point هم کار میکنه.
رفتم تو تنظیمات مودم و اسم شبکه و سیستم کدینگ wpa2psk رو انتخاب کردم. از اینورم رو هر 3تا کامپیوتر تنظیم کردم که به اون شبکه وصل بشه و سیستم کدینگ و پسورد رو هم انتخاب کردم.
وقتی که فقط 1 کامپیوتر کار میکنه همه چیز خوبه. اما وقتی 2 تا میشه هی اتصال وایرلس قطع و وصل میشه. کسی میتونه به من بگه علتش چیه؟
خواهش میکنم راهنماییم کنین. خیلی حیاتیه. مرسی.
از چه روتری واسه راه اندازی شبکه بیسیم استفاده می کنی ؟!
شاید روتر قابلیت ساپورت کانکت شدن 2 سیستم رو نداره !
:2:

morbidtale82
10-11-2009, 05:22
من مدل zyxel - p660hw-t1 رو دارم. هم مودم adsl هست و هم روتر.
در صمن یک سوال هم دارم. فرق روتر با اکسس پوینت چیه؟ ببخشید اگه ناشیانه میپرسم چون شبکه چیزی بارم نیست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hfj
10-11-2009, 11:51
Data encryption رو Disable كن، ببين درست ميشه يا نه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شايد هم تداخل IP داري :cool:

morbidtale82
11-11-2009, 07:10
مرسی دوست عزیز.
من روشی رو که گفتی چک کردم جواب نداد.
ولی الان یه جور دیگه راش انداختم. تا قبل از این تنظیم کرده بودم که یکی از کامپوترها از طریق نرم افزار یوتیلیتی اینتل ( کارت شبکه هم اینتل هست ) به شبکه وصل بشه و نه از طریق منیجر ویندور.
اما الان با منیجر ویندوز امتحان کردم. خوشبختانه تا الان که DC نشده. :دی