PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمايي براي تنظيمات Proxy وايرلس در گوشي نوكيا N79

aminmousavi86
09-11-2009, 17:55
با سلام خدمت دوستان عزيز

يه گوشي N79 دارم كه هميشه باهاش تو دانشكده مون از طريق WireLess به اينترنت وصل ميشم. WireLess دانشكده مون Proxy داره و هميشه با Proxy به اينترنت وصل ميشم ولي يه مدتيه كه براي پروكسيمون يوزر و پسوورد گذاشتن، يعني همون Authentification كه براي استفاده از Proxy ازمون يوزر و پسوورد ميخواد. تو نرم افزارهايي مثل IDM يه جايي تو تنظيمات داره كه اسمش هست Proxy Authentification كه يوزر و پسووردت رو اونجا وارد ميكني و Browser هايي مثل IE و FireFox هرچند اين قسمت رو ندارن ولي وقتي اولين بار بخواي صفحه اي رو باز كني يه كادر مياد كه يوزر و پسوورد ميخواد تا بتوني با Proxy وصل بشي ولي تو تنظيمات Connection مربوط به وايرلس براي گوشي فقط Proxy و Port داره و User و Pass نداره و وقتي صفحه اي رو باز كني هيچ سؤالي براي يوزر و پسوورد از من نميكنه و صفحه به هيچ طريقي باز نميشه !

خواهشآ كمك كنيد بتونم دوباره به اينترنت وصل بشم، آيا برنامه اي براي تنظيمات Proxy تو گوشي يا Browser اينترنتي گوشي هست كه User و Password بخواد؟

Romax
28-12-2009, 20:08
منم همین مشکل رو دارم:41:

ahmaddhg
15-06-2010, 20:15
سلام
هرچند با تاخیر هست اما گفتم بهتر از بی جواب گذاشتن باشه
وارد Tools و سپس wlan wiz بشید
بعد در نزدیکترین فاصله از آنتن منبع روی مورد پیدا شده چند بار از طریق option گزینه refresh را بزندید تا آنتن پیدا شده از حالت Unknown به Known تبدیل شود
حالا گزینه ٍEdit access point در option اظافه می شود که پس از وارد شدن به آن مجددا گزینه option و سپس Advanced settings را بزنید
در پنجره باز شده ipv4 برای تنظیم ip و به proxy را دقیقا تنظیم کنید و خارج شوید
حالا برای باز کردن اینترنت روی همان آنتن فعال شده در wlan wiz کلیک کنید و گزینه start web browsing را زده و لذت ببرید

zudo
18-10-2010, 22:16
سلام
هرچند با تاخیر هست اما گفتم بهتر از بی جواب گذاشتن باشه
وارد Tools و سپس wlan wiz بشید
بعد در نزدیکترین فاصله از آنتن منبع روی مورد پیدا شده چند بار از طریق option گزینه refresh را بزندید تا آنتن پیدا شده از حالت Unknown به Known تبدیل شود
حالا گزینه ٍEdit access point در option اظافه می شود که پس از وارد شدن به آن مجددا گزینه option و سپس Advanced settings را بزنید
در پنجره باز شده ipv4 برای تنظیم ip و به proxy را دقیقا تنظیم کنید و خارج شوید
حالا برای باز کردن اینترنت روی همان آنتن فعال شده در wlan wiz کلیک کنید و گزینه start web browsing را زده و لذت ببرید

این روش تنها با اکسپلورر اصلی نوکیا جواب میده و پسورد میخاد با opera yahoo messenger ... اصلا نمی توان یوزر و پسورد را وارد کرد و از برنامه ها استفاده نمود

1134
29-02-2012, 16:44
سلام آيا براي n96 جواب ميده

1134
02-03-2012, 07:31
كسي نيست جواب بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]