PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رسوندن اینترنت از کامپیوتر به -----

hadi_vazi
09-11-2009, 14:13
با سلام می خوام اینترنتم رو به ----- خونگیم بدم تمام ارتباطاتم رو انجام دادم و با دادن آی پی رسیورم صفحه رسیورم رو تو اینترنت اکسپلوره می بینم پس اگه اشتباه نکنم آی پی ها رو درست دادم ولی هرکاری می کنم اینترنت رو بهش برسونم نمی تونم.
می خوام رسیورم اینترنتش رو از خود کامپیوتر بگیره نه از مودم.
گفتن باید کانکشنم رو شیر کنم ولی من نمی تونم می شه یکی دلیلش رو بگه؟
روی کانکشن اینترنتم کلیک راست میکنم میرم propertis بعد زبونه advanced رو انتخاب می کنم و بعد هم توی مستطیل internet connection sharing روی گزینه allow other network user to conect this computer internet conection v رو که تیکش رو می زنم هنوز بقیه تیک ها رو نزدم ارتباطم با اینترنت قطع می شه و ارور 800 میده.
فایروالم هم غیر فعاله.
مشکل از تنظیمات اشتباهیه که من انجام میدم یا از کانکشنمه؟

undertaker_ss
09-11-2009, 20:04
با سلام می خوام اینترنتم رو به ----- خونگیم بدم تمام ارتباطاتم رو انجام دادم و با دادن آی پی رسیورم صفحه رسیورم رو تو اینترنت اکسپلوره می بینم پس اگه اشتباه نکنم آی پی ها رو درست دادم ولی هرکاری می کنم اینترنت رو بهش برسونم نمی تونم.
می خوام رسیورم اینترنتش رو از خود کامپیوتر بگیره نه از مودم.
گفتن باید کانکشنم رو شیر کنم ولی من نمی تونم می شه یکی دلیلش رو بگه؟
روی کانکشن اینترنتم کلیک راست میکنم میرم propertis بعد زبونه advanced رو انتخاب می کنم و بعد هم توی مستطیل internet connection sharing روی گزینه allow other network user to conect this computer internet conection v رو که تیکش رو می زنم هنوز بقیه تیک ها رو نزدم ارتباطم با اینترنت قطع می شه و ارور 800 میده.
فایروالم هم غیر فعاله.
مشکل از تنظیمات اشتباهیه که من انجام میدم یا از کانکشنمه؟

آی پی مودم تون تو چه رنجیه؟
وقتی شیر می کنی ای پی رو خودش ی گذاره 192.168.0.1

ممکنه از رنج مودم تون خارج می شه این طوری میشه

qeshmkids
09-11-2009, 21:42

تایید میشه !
----- تون رو با کابل به PC وصل کردی . نمی تونی مستقیم به MoDeM AdSl بزنی ؟؟!:13:

hadi_vazi
14-11-2009, 18:23

آی پی مودمم اینه 192.168.10.1
من از یه بابائی پسیدم گفت وقتی تیک شیر رو می زنم آی پی من خود به خود عوض می شه چون نوع ارتباط من --- هست.
حالا راهی نیست که با یه نرم افزار بشه این کار رو کرد؟
یه نرم افزار به wooweb pro بهم معرفی شده هنوز تست نکردم کسی می دونه چیه؟

hadi_vazi
14-11-2009, 18:23
تایید میشه !
----- تون رو با کابل به PC وصل کردی . نمی تونی مستقیم به MoDeM AdSl بزنی ؟؟!:13:
نه به سوئیچ وصل کردم به adsl نمی شه چون من وایرلس دارم و روتر هم نیست.

undertaker_ss
14-11-2009, 21:24
آی پی مودمم اینه 192.168.10.1
من از یه بابائی پسیدم گفت وقتی تیک شیر رو می زنم آی پی من خود به خود عوض می شه چون نوع ارتباط من --- هست.
حالا راهی نیست که با یه نرم افزار بشه این کار رو کرد؟
یه نرم افزار به wooweb pro بهم معرفی شده هنوز تست نکردم کسی می دونه چیه؟

خب منم همینو گفتم دیگه :31:
شما بعد از شیر کردن برو ای پی رو عوض کن بذار تو همون رنج مودم به همین راحتی :31: