PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از دو خط adsl به صورت همزمان

newhamedpc
07-11-2009, 20:17
سلام
من دو تا خط ADSL دارم با دو تا سرعت متفاوت و دو شركت جدا از دو خط تلفن
يكي رو با USB و ديگري رو با Lan وصل مي كنم فقط اوني كه با Lan هست كار مي كنه . ميخوام از هر دو استفاده كنم تا سرعت بيشتر بشه.ممنون

newhamedpc
09-11-2009, 19:13
قبلا ها سريع تر جواب ميگرفتم

newhamedpc
10-11-2009, 16:48
سلام
من دو تا خط ADSL دارم با دو تا سرعت متفاوت و دو شركت جدا از دو خط تلفن
يكي رو با USB و ديگري رو با Lan وصل مي كنم فقط اوني كه با Lan هست كار مي كنه . ميخوام از هر دو استفاده كنم تا سرعت بيشتر بشه.ممنون

:19: لطفا راهنمايي

newhamedpc
18-12-2009, 17:20
كسي نيست راهنمايي كنه؟

Gamemaster
18-12-2009, 17:43
در قسمت Control Panel\Network and Internet\Network Connections روي لن راست كليك و گزينه بيرج كانكشنو بزنيد

newhamedpc
18-12-2009, 18:38
سلام الان از 1 شركت نت داريم حتي اي پي دو خط يكي هست . بريج كردم جفتش رو يه كانكشن جديد اومد ولي ديگه هيچ سايتي باز نميكرد.
ميشه بازم راهنمايي كنيد؟

orkideh07
18-12-2009, 19:30
من که کلا وضعیت رو درک نمیکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه روی دو خط هستن مگه نباید دو تا مودم داشته باشی ورودی هر کدوم یه خط ؟ حالا با فرض این که این حالت هست شاید مشکل از نصب نبودن درایور usb مودمت باشه !!

newhamedpc
18-12-2009, 21:09
سلام
اره دو تا خط تلفن با دو تا مودم . USB مودم وصل هست و جدا گانه كار مي كنه . LAN هم به تنهايي كار مي كنه.
يه مودم با USB وصل هست با رايانه . يه مودم با LAN به رايانه وصل هست. هر كدوم رو Disable كنم اون يكي به راحتي كار مي كنه .
جفتش رو وصل كنم فقط يكيش كار مي كنه . Bridge كنم كلا كار نمي كنه.

Gamemaster
18-12-2009, 21:50
من با 2 لن وصل ميشم براي همين نميدونم چشه:41:

totayma
18-12-2009, 23:18
داداش من اين كار از پايه غلطه و نميشه سرعتشونو موازي كرد تا بالا بره...همچين سيستمي ميشه ISDN كه اينم واسه Dial Up هستش كه اونم با دو خط تلفن و هماهنگ كردن با مخابرات رديف ميشه...تنها راهي كه هست اينه سيستمو با يه ويندوزه مجازي دو ويندوزه كرد همزمان با يه ADSl يه فايل دانلود كن و با يه ADSL ديگت روي اون يكي ويندوزه مجازي يه دانلود ديگه كن...ميدونم سخته ولي راهي نيست...:20:

newhamedpc
19-12-2009, 13:59
داداش من اين كار از پايه غلطه و نميشه سرعتشونو موازي كرد تا بالا بره...همچين سيستمي ميشه ISDN كه اينم واسه Dial Up هستش كه اونم با دو خط تلفن و هماهنگ كردن با مخابرات رديف ميشه...تنها راهي كه هست اينه سيستمو با يه ويندوزه مجازي دو ويندوزه كرد همزمان با يه ADSl يه فايل دانلود كن و با يه ADSL ديگت روي اون يكي ويندوزه مجازي يه دانلود ديگه كن...ميدونم سخته ولي راهي نيست...:20:

خوب گفتي راه خوبيه.
مرسي

dietman
14-09-2011, 22:19
سلام

ببخشید که تاپیک زیرخاکی رو دوباره فعال کردم

من در حال حاضر از 2 سرویس ADSL استفاده می کنم
1- مخابرات نامحدود
2- وایمکس حجمی

آیا روشی وجود داره که بتونم همزمان از هر دو سرویس در یک کامپیوتر استفاده کنم بطوری که سرویس نامحدود برای دانلود اختصاص داده بشه و در همون حال هم از سرویس حجمی برای وب گردی استفاده کنم؟

ممنون از راهنمایی

mohsen_rkh
18-09-2011, 22:21
سلام

ببخشید که تاپیک زیرخاکی رو دوباره فعال کردم

من در حال حاضر از 2 سرویس ADSL استفاده می کنم
1- مخابرات نامحدود
2- وایمکس حجمی

آیا روشی وجود داره که بتونم همزمان از هر دو سرویس در یک کامپیوتر استفاده کنم بطوری که سرویس نامحدود برای دانلود اختصاص داده بشه و در همون حال هم از سرویس حجمی برای وب گردی استفاده کنم؟

ممنون از راهنمایی
استفاده از دو سرویس به صورت همزمان و در عین حال تفکیک کردنشون به صورتی که فرمودید، غیر ممکن هست.

sinaxex
18-09-2011, 23:25
استفاده از دو سرویس به صورت همزمان و در عین حال تفکیک کردنشون به صورتی که فرمودید، غیر ممکن هست.
غیر ممکن که نیست
تجهیزات روترینگ پیشرفته ایی هستند به نام load balancing که این کار رو انجام میدهند و روت دهی میکنند این روتر ها دارای چند پورت wan هستند و قادر هستد خط مختط اینترنت رو مدیریت کنند و در اخر یک پهنای باند به پورت خروجی مورد نظر بدند
ارزان ترین ایش تجهیزات و روتر برد های میکروتیک هست و گران ترین اش Peplink هست

dietman
20-09-2011, 20:14

غیر ممکن که نیست
تجهیزات روترینگ پیشرفته ایی هستند به نام load balancing که این کار رو انجام میدهند و روت دهی میکنند این روتر ها دارای چند پورت wan هستند و قادر هستد خط مختط اینترنت رو مدیریت کنند و در اخر یک پهنای باند به پورت خروجی مورد نظر بدند
ارزان ترین ایش تجهیزات و روتر برد های میکروتیک هست و گران ترین اش Peplink هست

یک جستجو تو اینترنت کردم ظاهرا با نصب proxy server هم امکان داره از این روش استفاده کرد به طوری که برای یکی از خطوط ------ تعریف می کنیم و بعد تو browser تعریف میکنیم که از طریق اون ------ به اینترنت دسترسی داشته باشد.

sinaxex
20-09-2011, 20:23
یک جستجو تو اینترنت کردم ظاهرا با نصب proxy server هم امکان داره از این روش استفاده کرد به طوری که برای یکی از خطوط ------ تعریف می کنیم و بعد تو browser تعریف میکنیم که از طریق اون ------ به اینترنت دسترسی داشته باشد.
تجربه لودبالانسینگ رو دارم دوست من اخر سر هم دیدم هیچ چیزی بهتر از لودبالانسینگ سخت افزاری نمیشه لودبالانسنیگ های نرم افزاری همگی یک مشکل و نقصی دارند

ghaffariafra
20-10-2013, 21:29
سلام دوستان چجوری میشه دوتا اینترنت adsl متفاوت رو توسط دو مودم adsl بوسیله دو کارت شبکه به رایانه متصل کرد و به وسیله دو نرم افزار متفاوت دانلود منجر که هر کدام از یکی از اینترنت ها دانلود میکنه دانلود انجام داد؟ مثلا در یک رایانه با نرم افزار دانلود منجر بتوان از adsl شماره 1 دانلود کرد و بطور همزمان با نرم افزار orbit downloader بتوان از adsl شماره 2 دانلود کرد

nimakh
21-10-2013, 11:43
در دنیای کامپوتر کار نشد نداره همه کار ممکنه با یک پراکسی سرور می تونید جداگانه دانلود کنید بانرم افزار های لود بالانسینگ هم میتونید از دوتا اینترنت همزمان استفاده کنید. فقط بیاد تنظیماتش رو درست انجام بدین

ghaffariafra
21-10-2013, 12:41
در دنیای کامپوتر کار نشد نداره همه کار ممکنه با یک پراکسی سرور می تونید جداگانه دانلود کنید بانرم افزار های لود بالانسینگ هم میتونید از دوتا اینترنت همزمان استفاده کنید. فقط بیاد تنظیماتش رو درست انجام بدین

دوست عزیز میشه یه راهنمایی بکنی که چطور میتونم اینکارو انجام بدم؟

xfaild
25-10-2013, 21:12
سلام به دوستان
من هم همین مشکل رو دارم. یه سرویس 2 مگ مخابرات دارم که سرعتش از 140 کیلوبایت بیشتر نمیشه. حالا میخوام از مبین نت هم سرویس بگیرم. یعنی راهی هست که بصورت نرم افزاری دوتا مودم رو دوتا سرعت رو یکی کنه تا سرعت بیشتر بشه؟

timemachine2029
25-10-2013, 21:40
میشه دوست عزیز!
از توی فروم اشیانه یک ویدیو بود که میشد اینکار رو انجام داد(راحته)

ghaffariafra
27-10-2013, 00:15
میشه دوست عزیز!
از توی فروم اشیانه یک ویدیو بود که میشد اینکار رو انجام داد(راحته)

میشه لینک فیلمو بذاری؟

nimakh
27-10-2013, 07:59
اینم لینک فیلم ولی بهتره برای پیزی که می خواهید کمی جستجو انجام بدین راحت به نتیجه میرسید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]