PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد روتر سیسکو !!

dost1
07-11-2009, 20:00
سلام بچه ها
من یه روتر سیسکو سری 2600 دارم روش SDM را انستال کردم ولی میخام که نمیدونم چی کارهایی را روش تمرین کنم که بتونم حسابی تو روتر استا بشم :20: میشه شما بگید چی کارهایی باید انجام بدم حالا با کامند لاین یا با این اس دی ام یعنی چی کانفیگوریشن های روتر رو باید تمرین کنم روش که به درد بخور باشه ؟

rozbeh85
07-11-2009, 23:44
عزیز شما میری یه دوره CCNA میگذرونی تا در حد ممتدی بتونی روتر کانفیگ کنی
یکی دو تا دستور نیست که، 2 تا کتابه

dost1
08-11-2009, 00:13
عزیز شما میری یه دوره CCNA میگذرونی تا در حد ممتدی بتونی روتر کانفیگ کنی
یکی دو تا دستور نیست که، 2 تا کتابه

عزیز اونقدر که فکر میکنی شوت نیستم دیگه :20: یه چیزهایی میدونم مثلا میتونم الان از یک اینترفیس اینترنت بدم و از دیگری اینترنت خروجی بدم با رنج ای پی متفاوت و با استفاده از پروتکل RIP و بعضی چیزهای کوچولوی دیگه ولی خوب یه راهنمایی از اساتید باشه بد نیست دیگه :10:

undertaker_ss
09-11-2009, 21:50
عزیز اونقدر که فکر میکنی شوت نیستم دیگه :20: یه چیزهایی میدونم مثلا میتونم الان از یک اینترفیس اینترنت بدم و از دیگری اینترنت خروجی بدم با رنج ای پی متفاوت و با استفاده از پروتکل RIP و بعضی چیزهای کوچولوی دیگه ولی خوب یه راهنمایی از اساتید باشه بد نیست دیگه :10:
آخه شما باید ببینی روتر رو برای چه کاری می خوای تا کانفیگ هاش رو انجام بدی
شما که خودت واردی می دونی که دستوراتش دنیایی واسه خودش
تو خود سایت سیسکو اگه سرچ کنی doc های خوبی داره

[,javan
10-11-2009, 16:00
هر عزیزی که بگه راه حله خطای 718 چیه دمش گرم

dost1
11-11-2009, 13:17
آخه شما باید ببینی روتر رو برای چه کاری می خوای تا کانفیگ هاش رو انجام بدی
شما که خودت واردی می دونی که دستوراتش دنیایی واسه خودش
تو خود سایت سیسکو اگه سرچ کنی doc های خوبی داره

قربونت برم میدونم چی میگی :20: آخه مشکل اینجاست که من این را برای کاری خاصی نمیگیرم فقط میخام استادان بیشتر مواردی را توصیه کنند که تو نتورک ها بیشتر کاربرد داره مثلا یه دیاگرامی را بگند که معمولا از اون استفاده میشه که منم برم دنبال اون تا همینطوری الکی هرچیزی را فعال نکرده باشم :10: آخه فقط میخام که روش تست انجام بدم

undertaker_ss
11-11-2009, 15:51
قربونت برم میدونم چی میگی :20: آخه مشکل اینجاست که من این را برای کاری خاصی نمیگیرم فقط میخام استادان بیشتر مواردی را توصیه کنند که تو نتورک ها بیشتر کاربرد داره مثلا یه دیاگرامی را بگند که معمولا از اون استفاده میشه که منم برم دنبال اون تا همینطوری الکی هرچیزی را فعال نکرده باشم :10: آخه فقط میخام که روش تست انجام بدم

اوکی گرفتم
من هنوز ccna ام کامل تموم نشده هر موقع یاد گرفتم چی مهمه حتما می گم:31: