PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات من

amin faghihe
06-11-2009, 12:33
ببخشید می خواستم آموزشی در مورد crowd قرار بدهید- تشکر.

hadi665
06-11-2009, 13:56
سلام
ورودتونو خوش آمد میگم

خوب شما میتونید توی پست های بعدی آموزشتونو قرار بدید
ممنون

amin faghihe
06-11-2009, 14:32
ببخشید من نمی خواهم آموزش بدهم . می خواستم دوستانی که در این انجمن هستند کمک کنند.

New Ray
06-11-2009, 18:32
خوب اين ميشه سوال ، پس بهتر بود صفحه اصلي سوالتون رو مطرح ميكرديد تا همه ببينند :46:
آقا هادي شما هم كه سبز شدين :27:

amin faghihe
07-11-2009, 09:35
من چند تا پیشنهاد برای این سایت دارم:

1- چرا از 12 تا صفحه که من باز میکنم 3 صفحه ی آن تاریخ تاپیکشون گذشته چرا مدیران که این همه تلا ش می کنند
خوب یکم تلاش بیشتری کنند و یک قسمت بایگانی برای این تاپیک های از رده خارج شده قرار یدهند.

2- چرا باید اگر کاربری جوابی ارسال میکند با مزموم تشکر باید براش امتیاز محسوب بشه و بعد یک یک کاربر دیگر با
پشتکاری که دارد مقاله ای می فرستد باید امتیازش کمتر باشد.

3- چرا کاربری یک تصویر کارش رو که می زاره تا سه صفحه ازش تشکر می کنند ولی یک کاربر دیگه وقتی سوالی
می پرسد تا چند روز باید معطل جواب بشه آخرش هم که چندتا تاپیک می زنه برای تسریع در کارش کابرهای دیگر به اون توهین می کنند و مدیر سایت تهدید به اخراج کاربر می کنه . توی این انجمن پر از تاپیک هایی که به دلیل جواب ندادن به کابر چند صد روزی از زمان تاریخشون گذشته.

من نمی دونستم جای این تاپیک کجاس اینجا زدم.
با تشکر از مدیران و کابرانی که با تلاش و پشتکار می خواهند این سایت بهترین سایت ایرانی بشه در نوع خودش.
اگر به کاربری و یا مدیری بی احترامی شد من ازشون عذر خواهی می کنم !!!

keeker
07-11-2009, 12:34
دمت گرررررررررررررررررررررررر رررررمممممممم داداش.:10::10::10::10::10:

New Ray
07-11-2009, 12:40
تا حالا كسي تو اين سايت به كسي توهين نكرده ، كدوم مدير تهديد به اخراج كرده ؟ اگه اينطور بود كه من تا حالا اخراج شده بودم :31: اگه مشكلي باشه كاربر اخطار ميگيره و چند تا اخطار بازي بعد اخراجه ، شما هم كه اخطار نگرفتين !
موارد 1 و 2 حرفتون درسته ولي اين مربوط به مديريت كل سايت هست.
تاپيكهاي آزاد در صفحه اصلي مطرح ميشن مثل درخواستها و سوالات و ... اما در مورد مديريت انجمن ميتونيد به مديرها نامه ( يا نامه خصوصي) بفرستيد.

amin faghihe
07-11-2009, 23:30
ممنون از توجهاتتون. ولی چرا تاپیکی مربوط به نظرات و انتقادات وجود ندارد!!!

hadi665
07-11-2009, 23:59
خوب تاپیک های گالری و کارای جدید دوستان همیشه دلنشین تره و خیلی ها رو جذب میکنه واس همین سریع میرنو نظر میدن
اما وقتی سوالی پرسیده میشه دوستانی که در اون مورد اطلاعتی دارن میانو جواب میدن

و اکثرن دوستان خیلی زود جواب میدن
مگر اینکه توی اون موضوع مهارت خاصی نداشته باشن

ممنون از توجهاتتون. ولی چرا تاپیکی مربوط به نظرات و انتقادات وجود ندارد!!!

برای کل انجمن ما یه قسمت انتقادو پیشنهاد داریم اما برای هر زیر گروه مثلا 3d باید به صورت پیغام خصوصی به مدیر یا همکارش < در صورت وجود > بشون اطلاع بدی

به هر حال من خواسته بودم در مورد سوالتون کمک کنم اما چون اطلاعات کاملی نداشتم ترجیح دادم با یه دکمه ی تشکر نشون بدم که حد اثل من بتون احترام گزاشتم و از پستتون ساده نگذشتم

ممنون ;)