PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده مجدد از آپديت هاي ويندوز

Hoom@n
15-03-2006, 19:58
من از يه ويندوز اصلي استفاده مي كنم و تا حالا بيشتر از 400 مگ اون رو آپديت كردم . حالا بنا به دلايلي ويندوز خراب شده و بايد پاكش كنم . مي خوام بدونم كه چطور مي تونم آپديت ها رو ذخيره كنم تا بعد از نصب ويندوز جديد مجبور نباشم همه اونا رو دانلود كنم؟راستي بگيد كه بعد از ذخيره چطور نصبش كنم

M E H D I
15-03-2006, 20:14
سلام

فكر كنم همين ديروز يك نفر پرسيده بود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sherpa
15-03-2006, 21:23
من از يه ويندوز اصلي استفاده مي كنم و تا حالا بيشتر از 400 مگ اون رو آپديت كردم . حالا بنا به دلايلي ويندوز خراب شده و بايد پاكش كنم . مي خوام بدونم كه چطور مي تونم آپديت ها رو ذخيره كنم تا بعد از نصب ويندوز جديد مجبور نباشم همه اونا رو دانلود كنم؟راستي بگيد كه بعد از ذخيره چطور نصبش كنم

سلام

دوست عزيز براي ذخيره و استفاده مجدد از آپديت هايي كه دانلود و نصب كرده اي من اطلاعي ندارم ،
ولي در آينده سعي كن از سي دي هاي اپديت مايكروسافت استفاده كني شايد گزينه بهتري باشه .
Microsoft Security Update for all windows
هر چند به اون 400 مگ نميرسه ولي با چند كليك ويندوز شما آپديت ميشه و هر وقت هم بخواهي ميتوني ويندوز عوض كني و نگراني از اين بابت نداشته باشي .

موفق باشي

Hoom@n
15-03-2006, 22:33
marge_moosh متشكرم
Sherpa از كجا بيارم؟

Sherpa
15-03-2006, 23:09
marge_moosh متشكرم
Sherpa از كجا بيارم؟

سلام

دوست عزيز از مغازه هايي كه توي كار نرم افزارهاي حرفه اي هستند ميتوني تهيه كني ،
من با قوانين اين سايت آشنا نيستم و نميدونم نوشتن اسم و آدرس يك مركز نرم افزاري با مقررات اين سايت مغايرت داره يا خير ؟! محض احتياط با پيغام خصوصي عرض ميكنم .

موفق باشي

Sherpa
15-03-2006, 23:22
سلام

دوست عزيز من ازاين محل تهيه ميكنم :
ميدن فاطمي- بازارچه هديه - پلاك 13 آبي كامپيوتر
تلفن 88955519--88952994

به اين دلايل كه برايم مفهوم نيست نميتونم پيغام خصوصي بفرستم !!!
Sherpa, بنا به دلايل زير شما نمي توانيد اين عمل را انجام بدهيد
1- نام كاربري شما امكان ورود ويا ويرايش اين صفحه را ندارد واين عمل مختص مديريت كل مي باشد
2- شما اگر اين عمل را تكرار كرديد مدير كل عضوت شما لغو يا به حالت معلق در مي آورد.

موفق باشي

Amir_P30
15-03-2006, 23:48

به اين دلايل كه برايم مفهوم نيست نميتونم پيغام خصوصي بفرستم !!!
Sherpa, بنا به دلايل زير شما نمي توانيد اين عمل را انجام بدهيد
1- نام كاربري شما امكان ورود ويا ويرايش اين صفحه را ندارد واين عمل مختص مديريت كل مي باشد
2- شما اگر اين عمل را تكرار كرديد مدير كل عضوت شما لغو يا به حالت معلق در مي آورد.

عزيز اين پيام به دليل اين كه تعداد پست هاي شما پايين هست برات مياد . يه خورده بالا بره درست ميشه

Sherpa
16-03-2006, 00:14
عزيز اين پيام به دليل اين كه تعداد پست هاي شما پايين هست برات مياد . يه خورده بالا بره درست ميشه

سلام

دوست عزيز ممنون بابت راهنمايي ، حدس ميزدم ولي مطمئن نبودم .
شايد بد نبود توي پيغام مورد نظر هم اشاره اي به اين مطلب ميشد .

موفق باشيد

Hoom@n
16-03-2006, 10:04
متشكر . اما اگر بخوام اينا رو ذخيره كنم بايد چي كنم؟

Sherpa
16-03-2006, 21:13
متشكر . اما اگر بخوام اينا رو ذخيره كنم بايد چي كنم؟

سلام

دوست عزيز وقتي اين مجموعه را روي سي دي داري آيا بازهم نياز به ذخيره آنها داري ؟
اگر جواب مثبت است ، بنظر من فكر خوبي استكه بعد از آپديت ويندوز از كل پارتيشن بك آپ بگيري .

موفق باشي

Hoom@n
16-03-2006, 22:44
منظورم آپديت ويندوز هست . من يه ويندوز sp1 داشتم و حالا نسخه به روز شده sp2 هست و من به همه اين آپديت ها نياز دارم

Sherpa
17-03-2006, 19:28
منظورم آپديت ويندوز هست . من يه ويندوز sp1 داشتم و حالا نسخه به روز شده sp2 هست و من به همه اين آپديت ها نياز دارم

سلام

دوست عزيز اون سي دي كه عرض كردم خيلي از آپديت هاي ويندوز و نرم افزار هاي جانبي مثل آوت لوك اكسپرس ، مديا پلير و ... را داره ، و چنانچه ورژن جديدش گير بياد احتمالش هست كه sp2 را هم داشته باشه .

موفق باشي

mehdi_vsgh
17-03-2006, 19:41

من قبلا هم به يكي از دوستان همين سول را جواب داده بودم
با فرض اينكه ويندوزت را در درايو C نصب كرده باشي كليه اپديتهاي ويندوز در آدرس زير قرار دارند:
C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download
در اين پوشه شما يه سري فولدر ميبينيد كه همون اپديتهاي ويندوز هستش كافيه يه كپي از اونهادر يك جاي مطمئن بگيري و بعد از نصب ويندوز يكي يكي اونهارا نصب كنيد
براي نصب هم خيلي ساده وارد فولدر شده در داخل ان يك فولدر به نام update هستش و داخل اون يه فايل به نام update.exe هست كه همون ستاپ برنامه هستش!!!!!!
اميدوارم كمكي هر چند كوچك كرده باشم!!!!!!! :biggrin:

Hoom@n
17-03-2006, 23:41
متشكر . ادامه بحت رو تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ادامه بديم