PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با icon های desktop

pegasus
15-03-2006, 17:59
بتازگی دور icon های desktop یک کادر ظاهر می شود که رنگ background را نشان می دهد.
اگر شما بر روی صفحه کلیک راست کرده از گزینه arrange icons by آیتم lock web items on desktop
را تیک بزنید متوجه منظور من می شوید.
ولی این هم چاره ساز نیست
آیا راه حلی وجود دارد ؟ :blink:

mojtaba-p30
16-03-2006, 11:29
سلام
برای اینکه اونا از بین برن باید ابتدا روی my computer راست کلیک کنی و گزینه prorerties رو انتخاب و زبانه Advanced بری حالا در قسمت performance روی settings کلیک کنی حالا یه عالمه گزینه تیک خورده می بینی حالا گزینه use drop shadows for icon...
رو پیدا واگه تیکش غیر فعاله اون رو فعال میکنی و روی Ok کلیک می کنی.

pegasus
18-03-2006, 07:03
این راه حل را هم امتحان کردم فایده نداست ( تیک use drop shadows for icon labels on the desktop را برداشتم)
کماکان دور برچشب icon ها یک کادر وجود دارد :blink:

M.R.M
18-03-2006, 09:39
سلام دوست عزيز.
ضمن تبريك به ورود شما به انجمنهاي پي سي ورلد ، بايد بگويم كه در اين مورد بارها در انجمن بحث شده است و اگر شما جستجو نماييد نتايج بسياري را خواهيد يافت.
در هر صورت روشي كه دوست عزيزمان آقا مجتبي ذكر كردند راه حل عمومي اين مشكل ميباشد ، اگر مشكل شما رفع نشده است بايد ريشه آن را بيابيد.
بنابراين شما بگوييد دقيقا از چه زماني اين مشكل برايتان رخ داده است ؟ آيا پس از نصب نرم افزار خاصي بوده است ؟ يا ...
اگر پس از نصب نرم افزار خاصي بوده است آن را حذف كرده و مجددا روش آقا مجتبي را امتحان نماييد. اگر هم مشكل از جاي ديگري باشد كمي در مورد آن اطلاعات تكميلي ( بيشتر از زمان وقوع مشكل ) بدهيد.
به اين ترتيب من و ساير دوستان عزيز ميتوانيم بهتر شما را راهنمايي نماييم.
شاد پيروز و موفق باشيد :happy: .

R e Z a
18-03-2006, 10:25
سلام

دوست عزيز مطمون شو كه اين جا تيك ها نخورده باشن!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pegasus
18-03-2006, 13:22
آقا مشکل حل شد !
من تصور کردم منظور آقا مجتبی برداشتن تیک است ! ضمنا از آقا رضای گل هم ممنونم. :biggrin: