PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شوره سر (قارچ)

Ghaioom
05-11-2009, 14:37
سلام
من خیلی وقت پیش برای شوره سر قارچ رفتم دکتر بعد یه شامپو و پماد تجویز کرد بعد از داروخانه گرفتیم بعد از مدتی استفاده شوره سر قارچ از بین رفت ولی بعداً هم به وجود اومد ولی بعداً به داروخانه رفتیم اون پماد رو میخواستم گفت فرمولش رو میخواد برای ساختن الان هم اگه کسی اون فرمول رو میدونه به ما بگه که از داروخانه بگیریم دوباره نریم دکتر :31:مگه این قارچ شوره سر چندین چیز هست که باید فرمولش رو خواست؟ اگه یکی هست که داروخانه میدونست من که همین فکر رو میکنم.
ممنون

eMer@lD
07-11-2009, 15:30
سلام

قارچهای پوستی چند نوع هستند و باید با معاینه ی دقیق (فیس تو فیس):20: نظر داده بشه و یا فرمول دارو نوشته و تهیه بشه...

قارچ موی سر جزو بیماریهای مسری و پیشروی کننده هست و باید حتما و سریع رسیدگی بشه وگرنه مزمن و ماندگار میشه.

AAKOJ
08-11-2009, 23:06
عامل شوره سر معمولا (!) قارچ مالاسزیا اوالیسم است .برای درمان بعضی از بیماری های قارچ از ترکیبات سلنیوم سولفید استفاده می کنند . در این مورد هم از سلنیوم استفاده می شود ولی 3 % .
باید بگم که چون در 90 درصد افراد جامعه این قارچ به صورتفلور طبیعی بدن است در نتیجه این دارو فقط متابولیسم قارچ را متوقف می کند و بعد از قطع دارو ممکن است دوباره باز گردد .
در مورد فرمول هم همان طور که دوستان فرمودند باید پزشک به طور مستقیم برسی کند و بعد با توجه به نوع قارچ فرمول و داروی خاص را تجویز کند .
موفق باشین

saeid 22
08-11-2009, 23:52
سلام
من خیلی وقت پیش برای شوره سر قارچ رفتم دکتر بعد یه شامپو و پماد تجویز کرد بعد از داروخانه گرفتیم بعد از مدتی استفاده شوره سر قارچ از بین رفت ولی بعداً هم به وجود اومد ولی بعداً به داروخانه رفتیم اون پماد رو میخواستم گفت فرمولش رو میخواد برای ساختن الان هم اگه کسی اون فرمول رو میدونه به ما بگه که از داروخانه بگیریم دوباره نریم دکتر :31:مگه این قارچ شوره سر چندین چیز هست که باید فرمولش رو خواست؟ اگه یکی هست که داروخانه میدونست من که همین فکر رو میکنم.
ممنون
سلام شوره سر قارچ مال تو یه جوری هستش که بعد از یک مدت از دوباره به وجود میاد و تا آخر عمر باید از دارو استفاده کنی من از این پماد استفاده میکنم خیلی خوبه به احتمال خیلی زیاد مشکلت حل میشه به اسم بتامتازون لوسیون داخل جا قطره ای هستش

S0R3N4
10-11-2009, 17:59
اگه دکترت گفت درماتیت سبورئیک داری فرمولش رو میدونم...