PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب بین تلویزیونهای پلاسما یا ال سی دی برای XBOX 360

koh
05-11-2009, 11:41
سلام دوستان
من برای بازی با XBOX 360 می خواهم یک تلویزیون بخرم چون تلویزیون فعلی ما معمولی است لطفا من را راهنمایی کنید که چی بخرم؟؟ پلاسما یا ال سی دی ؟؟
آیا panasonic TC-P42G10 خرید خوبی است؟
آیا سری Panasonic TC-PV10 نسبت به سایر مدلها برتری خاصی دارد و الان در ایران یافت می شود؟
من در مغازه که مقایسه می کنم می بینم روشنایی تصاویر LCD بیشتر از پلاسما است!!!! به نظر شما من پلاسما بخرم یا ال سی دی ؟؟؟
الان panasonic TC-P42G10 قیمتش 1550000 شده panasonic TC-P42S10 نیز در بازار 1100000 است و بیش از 400 هزار تومان ارزان تر از سری G10 است !!!!
برتری سری G نسبت به سری S در چی است؟ سری V چی؟؟
تصویر کدامیک در بازی بهتر است ؟
پلاسما g10 از نظر امکانات خیلی کم داره !!! آیا سری V نیز این مشکل را دارد؟ الان بیشتر تی وی ها usb دارن ولی این پلاسما g10 این قابلیت رو نداره!!!!
آیا کدام مارک موجود در بازار برای بازی با XBOX 360 بهتر است ؟ پاناسونیک یا سامسونگ یا ال جی یا سونی .......پلاسما یا ال سی دی ؟؟

من از بس گشتم تو سایتهای مختلف خسته شدم. لطفا من را راهنمایی کنید

لطفا لیست انتخابهای خود را به ترتیب الویت ارائه دهید در صورت امکان با قیمت
ممنون::10:

afshin b
05-11-2009, 11:53
چند اينچ؟
چقدر ميخواي هزينه كني؟

koh
05-11-2009, 11:59
چند اينچ؟
چقدر ميخواي هزينه كني؟

حداکثر 2 میلیون ولی هر چی کمتر بهتر:31:

afshin b
05-11-2009, 12:37
به نظر من:
samsung plasma 50b650
panasonic plasma 42g10
samsung lcd 40b690
panasonic plasma 42s10

Pop-Man
05-11-2009, 12:38
سلام
تو این سایزی که گفتی بهترین انتخاب برات g10ه شک نکن
برتری تو تصاویر sd نسبت به s10 خیلی محسوس نیس اما تو تصاویر hd بهتره مثلا واسه تو که میخوای بازی کنی g بهتره
v10و کلا بیخیال شو
این مشکل امکانات gو بنظرم دیگه خیلی گندش کردن به نظر من که خوبه آخه یه نداشتن usb انقد سروصدا نداره که

Reza.mp
05-11-2009, 17:09
سلام دوستان
من برای بازی با XBOX 360 می خواهم یک تلویزیون بخرم چون تلویزیون فعلی ما معمولی است لطفا من را راهنمایی کنید که چی بخرم؟؟ پلاسما یا ال سی دی ؟؟
آیا panasonic TC-P42G10 خرید خوبی است؟
آیا سری Panasonic TC-PV10 نسبت به سایر مدلها برتری خاصی دارد و الان در ایران یافت می شود؟
من در مغازه که مقایسه می کنم می بینم روشنایی تصاویر LCD بیشتر از پلاسما است!!!! به نظر شما من پلاسما بخرم یا ال سی دی ؟؟؟
الان panasonic TC-P42G10 قیمتش 1550000 شده panasonic TC-P42S10 نیز در بازار 1100000 است و بیش از 400 هزار تومان ارزان تر از سری G10 است !!!!
برتری سری G نسبت به سری S در چی است؟ سری V چی؟؟
تصویر کدامیک در بازی بهتر است ؟
پلاسما g10 از نظر امکانات خیلی کم داره !!! آیا سری V نیز این مشکل را دارد؟ الان بیشتر تی وی ها usb دارن ولی این پلاسما g10 این قابلیت رو نداره!!!!
آیا کدام مارک موجود در بازار برای بازی با XBOX 360 بهتر است ؟ پاناسونیک یا سامسونگ یا ال جی یا سونی .......پلاسما یا ال سی دی ؟؟

من از بس گشتم تو سایتهای مختلف خسته شدم. لطفا من را راهنمایی کنید

لطفا لیست انتخابهای خود را به ترتیب الویت ارائه دهید در صورت امکان با قیمت
ممنون::10:

سلام

اگر دایم پای تلویزیون هستند و مشغول بازی و این تلویزیون اختصاصی خودتان است و برای دیدن شبکه های ایران یا ماهواره یا پخش فیلم استفاده نمیکنید بدون شک G10 بهترین انتخاب است.
چون خروجی Xbox 360 به صورت FULL HD1080p است که G10 فقط روی کابل HDMLاین کیفیت را فوق العاده عالی ارایه میده.
شمن اینکه پاسخ زمانی پلاسما همیشه از ال سی دی بهتر بوده و برای بازی مناسب تره.

اگر تلویزیون را برای سایر کار ها هم استفاده میکنید و تنها تلویزیون خانه است و انواع استفاده ها برای شما اهمیت داره به نظرم روی سامسونگB690 فکر کن چون برای ورودی های SDخیلی بهتر عمل میکنه و روی ورودی FULL HD اختلافش با G10 قابل اقماضه. مصرف برق کمتر همداره و ورودی USB وLAN هم داره.
قیمتش ۱۸۸۰است که بدون احتساب سینما خانگی حدودا ۱۵۴۰ تا ۱۵۶۰ میشه

koh
06-11-2009, 09:51
سلام

ااگر تلویزیون را برای سایر کار ها هم استفاده میکنید و تنها تلویزیون خانه است و انواع استفاده ها برای شما اهمیت داره به نظرم روی سامسونگB690 فکر کن چون برای ورودی های SDخیلی بهتر عمل میکنه و روی ورودی FULL HD اختلافش با G10 قابل اقماضه. مصرف برق کمتر همداره و ورودی USB وLAN هم داره.
قیمتش ۱۸۸۰است که بدون احتساب سینما خانگی حدودا ۱۵۴۰ تا ۱۵۶۰ میشه

سلام
این سامسونگB690 ال سی دی است آیا این مدل از پلاسما سامسونگB650 بهتر است؟؟
پلاسما سامسونگB650 را 22900000 قیمت می زنند؟؟
در ضمن LG یک مدل پلاسما فول HD داره به بازار عرضه می کنه به نام PS80 که برترین تلویزیون پلاسمای سال 2009 از نظر IFA شناخته شده و :
< صفحه تک لایه و بدون فریم <زمان پاسخ دهی 0.001 میلی ثانیه>
▪ در اندازه های 50 , 60 اینچ

▪ وضوح تصویر Full HD1920*1080
▪ کنتراست محیطی 1:2000000
▪ قابلیت انطباق 600 هرتز

▪ بلوتوث
▪ تکنولوژی Ultra Bright Panel جهت شفافیت بیشتر تصویر
▪ بلندگوی نامرئی
▪ Clear Voice 2
▪ 30 سال عمر مفید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
از دیشب LG نیز قیمتهای خود را به پیروی از سامسونگ کاهش داد حدود 100 تا 200 هزار تومان!! جالب اینه که هر دو شرکت نامبرده فقط کاهش قیمت را روی LCD و LED هاشون اعمال کردند و کماکان پلاسما بدون کاهش قیمت می باشد!!!
چرا می گن پلاسما از LCD و LED بهتر است؟؟؟
به نظر شما کدام انتخاب بهتری است
ممنون:11: