PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : افزایش و کاهش سرعت فیلم

saeedr83
03-11-2009, 17:54
سلام
کسی میدونه چطور میشه در استدیو 12سرعت فیلمرو کم یا زیاد کرد
ممنون

Mr Andersson
06-11-2009, 02:46
درود;

اگه منظور شما یولید12 هست میتونید روی فیلم کلیک کرده و گزینه Playback speed رو انتخاب کنید.

موفق باشید...

hassanpulse
16-01-2010, 00:53
سلام
من کارتون مهاجران را به صورت دوبله فارسی دارم و حالا می خواهم صدای دوبله فارسی این کارتون را روی نسخه اصلی آن که دارای کیفیت تصویر عالی می باشد صداگذاری نمایم اما نمی دانم چگونه اینکار را انجام دهم؟ ناگفته نماند من توسط نرم افزارهای پریمیر و یولید خواستم صدای این کارتون را روی نسخه اصلی بگذارم اما این دو (صدا و تصویر) با هم جور در نمی آیند و سرعت پخش صدا از تصویر سریعتر است در قسمت play speed هم سعی کردم سرعت پخش هر دو را طوری انتخاب نمایم که یکی از دگری سریعتر پخش نشود ولی باز هم نشد نمی دانم مشکل از کجاست؟ لطفا اگر کسی در این زمینه اطلاعی دارد توضیح دهد و همچنین ذکر نماید که توسط چه نرم افزاری می شود این کار را انجام داد؟ مثل دی وی دی های دوزبانه که هم صدای فارسی را دارند و هم صدای اصلی خود فیلم.

Mr Andersson
18-01-2010, 11:31
درود;

سلام
من کارتون مهاجران را به صورت دوبله فارسی دارم و حالا می خواهم صدای دوبله فارسی این کارتون را روی نسخه اصلی آن که دارای کیفیت تصویر عالی می باشد صداگذاری نمایم اما نمی دانم چگونه اینکار را انجام دهم؟ ناگفته نماند من توسط نرم افزارهای پریمیر و یولید خواستم صدای این کارتون را روی نسخه اصلی بگذارم اما این دو (صدا و تصویر) با هم جور در نمی آیند و سرعت پخش صدا از تصویر سریعتر است در قسمت play speed هم سعی کردم سرعت پخش هر دو را طوری انتخاب نمایم که یکی از دگری سریعتر پخش نشود ولی باز هم نشد نمی دانم مشکل از کجاست؟ لطفا اگر کسی در این زمینه اطلاعی دارد توضیح دهد و همچنین ذکر نماید که توسط چه نرم افزاری می شود این کار را انجام داد؟ مثل دی وی دی های دوزبانه که هم صدای فارسی را دارند و هم صدای اصلی خود فیلم.

تاپیک مجزا بزنید و در اونجا توضیح بدید اگه سرعت تصویر رو قدری اضافه کنید چه اتفاقی می افته؟ آیا حذفیات رو در نظر گرفته اید؟

.......

PaRkOr
18-01-2010, 17:40
به به استاد مهیار. :11:
کجا بیدی نبیدی؟ :21:
مشکل از فریم ریت (Frame Rate) است آقاااااااااا. :33:
یا هووووووووو

pirooz000
05-01-2011, 13:27
سلام .

خواستم یه تاپیک بزنم گفتم شاید اضافه باشه .من یه فیلم دارم دور تند هست .میخوام سرعتشو کم کنم .با چه برنامه ای این کارو کنم ؟کیفیت پایین نمیاد ؟صداش چی میشه ؟

ممنون میشم کمک کنید .

pirooz000
07-01-2011, 11:26
کسی نبود یه کمک به ما کنه ؟

masoudtr
07-01-2011, 11:45
برو به تاپیک صدای دوبله کارتون ها
بطور کامل و تصویری برات توضیح دادن

pirooz000
07-01-2011, 19:58
این رو میگی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینکه تصویری نیس فقط گفته ctrl رو بگیر و...

پیشاپیش ممنون .