PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : غیرفعال شدنtask manager

H&H
03-11-2009, 17:09
آقا یکی کمک کنه . task manager غیر فعال شده نمیدونم چه ویروسی که نمیزاره آنتی ویروس نصب کنم. هر وقت هم که از cd-ram استفاده میکنم بعد از در اوردن cd ارور میده. لطفا سریعا کمک کنید.

saeed774
03-11-2009, 18:20
ویروس هایی هستن که باعث این کار میشن نمیشه گفت دقیقا کدومه . شما تونستی عکسی از تسک منیجرت بذار. یا برنامه PrevX رو امتحان کن . در این مواقع باید از آنتی ویروس بوتیبل دار استفاده کنی .
Dr web یه برنامه به اسم CureIt داره که بصورت پرتابل هست و نیاز به نصب نداره ببین جواب میده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نسخه free رو دان کن .

Lumos!
03-11-2009, 23:25
آقا یکی کمک کنه . task manager غیر فعال شده نمیدونم چه ویروسی که نمیزاره آنتی ویروس نصب کنم. هر وقت هم که از cd-ram استفاده میکنم بعد از در اوردن cd ارور میده. لطفا سریعا کمک کنید.

شما اول با برنامه Autorun Virus Remover یه اسکن بکن تا ویروس های اتوران رو پاک کنه بعدش یه آنتی ویروس خوب مثل کسپرسکی نصب کن، الان به احتمال زیاد نمیشه آنتی ویروس نصب کرد.
Autorun Virus Remover رو از اینجا دانلود کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

payam
03-11-2009, 23:38
سلام . به نظر من Autorun Virus Remover جواب نمیده .

واسه ی حل مشکل نصب نشدن آنتی ویروس این راهی رو که میگم امتحان کن .

فرض میکنیم میخواین انتی ویروس AVIRA رو نصب کنید .

اسم فایل Setup آنتی ویروس شما هست : antivir_workstation_winu_en_hp.exe
شما این فایل رو به این شکل تغییر اسم بدید : antivir_workstation_winu_en_hp.rar

حالا با نرم افزار Winrar فایل رو باز کنید . میبینید که اجزاء فایل Setup استخراج شدند . همه ی محتویات رو Extract کنید داخل یک فولدر جدا .

حالا میتونید فایل Setup.exe رو از بین فایل های موجود مشاهده کنید . روش کلیک کنید ؛ حالا شروع به نصب کنید .

ببینید جواب میده یا نه . . . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]