PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حرفه ای ا تورو خدا کمک!!!

omidnejat
03-11-2009, 14:35
سلام به همه حرفه ای ها
عزیزان من میخوام یه سینمای خانگی بگیرم و الویتم هم اول موزیک هست بعد فیلم
بین این برند ها موندم میشه این برندها رو به ترتیب کیفیت صدا برام بچینین

philips
panasonic
lg
sony

*Alucard*
03-11-2009, 14:53
تمام این برندهایی که شما مورد نظرت هست در پخش موزیک شما رو راضی نمیکنن به نظر من اگر فقط میخوای بین اینا خرید کنی فیلیپس برای موزیک مناسبتر هست ( کالیبره کردنش ساده تر هست) پاناسونیک هم خوب هست ولی 30-40 درصد قدرتشو وقتی برای موزیک کالیبره کنی از دست میده چون مجبوری bass سیستم رو کم کنی همین قظیه راجب بقیه برندها هم وجود داره.
کلا اگر کیفیت صدا روی موزیک واسه شما خیلی مهم هست اگر میخوای واقعا راضی باشی برو یک مدل پایونیر رو انتخاب کن یا کلا سینمای خانگی نخر چون بیشتر سینماهای خانگی برای دکود کردن صدای فیلم طراحی شدن و من بهت قول میدم در نهایت از صدای هیچ کدوم برای موزیک راضی نمیشی شاید وقتی به تنهایی فقط صدای اونارو گوش کنی خوب باشه ولی مطمئن باش وقتی گوشت ورزیده بشه دیگه صدای این مدلها ارضات نمیکنه مگر اینکه باهشون تراکهایی که به صورت دالبی یا DTS مستر شدن گوش بدی ر غیر این صورت صدای آمپلی فایرهای آنالوگ قدیمی خیلی زیبا تر از این مدلها هست.

FARIBORZ11
03-11-2009, 16:42
دوست من بر همين اساس است كه يك سينماي در پيتي مارشال صداش چند برابر ال جي 1090 است

omidnejat
03-11-2009, 17:03
دوستان بهترین سیستمی که میشه باهاش موزیک رو با کیفیت گوش داد چیه
قیمتش تا 450 هزار باشه و تو ایران موجود باشه

ata_webmaker
03-11-2009, 20:49
به نظر من پایونیر بگیر من می خوام سونیمو بفروشم پایونیر بگیرم
دکودر صداش اصلا قابل قیاس با هیچ کدوم از براند های دیگه نیست من همه رو امتحان کردم