PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل جدید در هارد

ushuaia
03-11-2009, 08:22
سلام .......من هارد ای دی دارم و وقتی سیستم را روشن می کنم این اخطار را می دهد boot failure insert boot diskette in A: press any key when ready ..بعد وقتی سی دی ویندوز را در داخل سی دی رام می اندازیم سیستم بوت می شود و در صحفه ابی رنگ setup سیستم شروع به load کردن ویندوز می نماید در اخر بعد از load وقتی گزینه اینتر می اید که ان را می زنم بهد دیگر گزینه f8 نمی اید و اخطار می دهد و سیستم از ما می خواهد که ری استارت کنیم ...استاد فکر کردم با پارتیشن بندی درست می شود ولی وقتی می خواهم پارتیشن بندی کنم و برنامه pqmagic را فراخوانی کنم یک لحظه برنامه می اید (ثانیه ای) و بهد اخطار می دهد این اخطار (ERROR # 88 unable to find the drive specified.) این اخطار را وقتی می دهد که می خواهم بوارد برنامه پارتیشن بندی شوم ..................استاد شرمنده که سوالم طولانی شد .......ممنون می شوم مشکلم را حل کنید..

shahinfarasystem
06-11-2009, 15:19
سلام

90 درصد كابل هاتون شله . هم برق هم ديتا رو دربياريد و محكم دوباره جا بزنيد...

HORROR
06-11-2009, 16:36
این طور که معلومه سیستمتون درست بوت نمیشه.ممکنه از ویروس باشه که رفته تو نوار 0 هاردتون و نمیزاره بوت بشه.با یه ویندوز سالم سیستمو راه انداز ی کنین ببینید درست میشه؟

amir_toos
06-11-2009, 18:01
اگر کابل IDE رو عوض کنی درست میشه اینو یکی دیگه هم داشت امیدواریم مشکل شما همین باشه

rasool1
06-11-2009, 20:09
سلام دوست عزیز مشکل شما شناسایی نشدن هارد توسط سیستم است حالا باید چک کنی ببینی چرا از خرابی کابل ]ی دی ای گرفته تا خرابی پوردت مادر برد و خرابی هارد باید چک شود ببین اصلا هارد در صفحه سیتاپ مادر برد شناسایی می شود؟