PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : domainname is not accessible

siavash_Skh
02-11-2009, 12:07
با سلام

ما یه سری کامپیوتر داریم که به هم شبکه شدن ولی بعضی از ائن ها مشکل دارن.

بعضی از کامپیوتر ها نمی تونن همه ی Work group رو ببینن

چند تا هم کامپیوتر های دیگه تو My Network places میاد ولی وقتی می خوای بازشون کنی تا از فایل های Share شده استفاده کنی پیغام زیر میاد :-o:

domainname is not accessible. you might not have permission to use this network resource Windows cannot find the network path verify that the network path is
correct and the destination computer is not busy or turned off you might not have permission to use this network resource

لطفا من رو راهنمایی کنید.
ممنونم

undertaker_ss
03-11-2009, 07:47
با سلام

چند تا هم کامپیوتر های دیگه تو My Network places میاد ولی وقتی می خوای بازشون کنی تا از فایل های Share شده استفاده کنی پیغام زیر میاد :-o:

domainname is not accessible. you might not have permission to use this network resource Windows cannot find the network path verify that the network path is
correct and the destination computer is not busy or turned off you might not have permission to use this network resource

ممنونم

سیستم عامل چیست؟
ویستا؟

undertaker_ss
03-11-2009, 08:00
با سلام

ممنونم

دو تا شد.....

siavash_Skh
07-11-2009, 18:48
سیستم عامل چیست؟
ویستا؟

نه ویستا نیست، XP

undertaker_ss
08-11-2009, 17:30
نه ویستا نیست، XP

انتی ویروستون norton هست؟
این سرویسها رو چک کنید که ران باشند computer browser، server و workstation
wins فعاله؟

siavash_Skh
09-11-2009, 09:44
انتی ویروستون norton هست؟
این سرویسها رو چک کنید که ران باشند computer browser، server و workstation
wins فعاله؟

می شه یکم بیشتر توضیح بدید که دقیقا باید از کجا این سرویس ها رو چک کنم و اگه ران نباشند ران کنم.
ممنون

undertaker_ss
10-11-2009, 00:53
می شه یکم بیشتر توضیح بدید که دقیقا باید از کجا این سرویس ها رو چک کنم و اگه ران نباشند ران کنم.
ممنون

ببخشید شرمنده یادم رفت بگم:31:
توی ران بزن services.msc
اونجا لیست سرویسها هست هر کدوم که status اش started نبود روش 2بار کلیک کن و بعد استارتاش کن اگه استارت غیر فعال بود یه بار Service type اش رو عوض کن و بذار اتوماتیک
جوابش رو بده ببینم درست شد یا نه

siavash_Skh
10-11-2009, 20:32
ببخشید شرمنده یادم رفت بگم:31:
توی ران بزن services.msc
اونجا لیست سرویسها هست هر کدوم که status اش started نبود روش 2بار کلیک کن و بعد استارتاش کن اگه استارت غیر فعال بود یه بار Service type اش رو عوض کن و بذار اتوماتیک
جوابش رو بده ببینم درست شد یا نه

ممنون
چک می کنم

راستی آنتی ویروس کامپیوترا KasperSky 2010

siavash_Skh
25-11-2009, 08:56
ببخشید دیر شد!

من چک کردم و همه ی سرویس ها فعال بود، یه مشکل جدید :
الان کامپیوتر ها به هم شبکه شدن و باز می شن و یه پرینتر هم روی یکیشون هست که رو بقیه Share کردن، مشکل اینجاست که بعد از یه مدت که روشنن کامپیوتر ها دیگه پرینت نمی فرسته و حتما باید کامپیوتری که به پرینتر وصله Restart بشه، در مورد File Sharing هم همینطور، یه هو می بینی که یه کامپیوتر از تو شبکه باز نمی شه ولی اگه Restart اش کنی باز می شه.

مشکل از کجاست ؟ چرا بعضی وقت ها درستن بعضی وقت ها باید Restart بشن تا درست شن ؟