PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست يوزر و پسورد هنگام دسترسي به اعضاي ورك گروپ

samaram
02-11-2009, 10:00
وقتي از my network place ميخوام به يكي از سيستم هاي شبكه دسترسي داشته باشم با كادري كه ازم پسورد و يوزرنيم ميخواد روبرو ميشم. سيستمي كه ميخوام بهش دسترسي داشته باشم يوزر نيم و پسورد ورود به ويندوز كه نداره. مشكل كجاست؟ آيا نياز به تنظيمات خاصي روي اون سيستم يا سيستم خودم هست؟ لطفا اگه راهنماييم كردين بگيد تنظيمات رو روي كدوم يكي از اين دو سيستم انجام بدم.

s.nastaran
02-11-2009, 13:40
برا حل این مشکل این کار هارو بکنید:
یوزر guest رو تو سیستمی که میخواهید بهش دسترسی داشته باشید enable کنید.
برید تو group policy (تو run بزنیدgpedit.msc) از اونجا برید تو windows setting بعدseciurity setting بعد local policy بعد user right assigment تو این قسمت سمت راست صفحه برید تو deny access to this computer from network در اینجا guestرو remove کنید بعد برگردید تو local policy برید تو security option در این قسمت در سمت راست صفحه برید تو accounts: limit local account use این رو disable کنید بعد برید تو network access: sharing and security این قسمت رو ،رو clasic بزارید.

samaram
02-11-2009, 14:45
برید تو group policy (تو run بزنیدgpedit.msc) از اونجا برید تو windows setting بعدseciurity setting بعد local policy بعد user right assigment تو این قسمت سمت راست صفحه برید تو deny access to this computer from network در اینجا guestرو remove کنید بعد برگردید تو local policy برید تو security option در این قسمت در سمت راست صفحه برید تو accounts: limit local account use این رو disable کنید بعد برید تو network access: sharing and security این قسمت رو ،رو clasic بزارید.
ممنون از توضيح كامل و خوبتون. اما يه مساله اي هست. ويندوز سيستمي كه ميخوام بهش دسترسي داشته باشم ، ويندوز سروره. و كنترل پنلش گزينه ي user account نداره تا بتونم يوزرguest بسازم يا فعالش كنم:41:

undertaker_ss
03-11-2009, 06:47
ممنون از توضيح كامل و خوبتون. اما يه مساله اي هست. ويندوز سيستمي كه ميخوام بهش دسترسي داشته باشم ، ويندوز سروره. و كنترل پنلش گزينه ي user account نداره تا بتونم يوزرguest بسازم يا فعالش كنم:41:

اگه روی سیستم اکتیو دایرکتوری نداری روی my computer شما رایت کلیک کن
manage رو بزن بعد local users and groups بعد users

اگه اکتیو داری که برو توی منوی استارت Administrative tools بعد active directory users and computers بعد قسمت users

s.nastaran
03-11-2009, 10:50

توضیح دوستمون کاملاً درسته همین کارو بکنید.

samaram
14-05-2011, 09:51

چند وقت پیش که ویندوزم اکس پی بود با این کار مشکلم حل شد.
اما الان که سون نصب کردم همچنان این مشکل رو دارم!
اصلا تو گزینه ی ران ویندوز سون وقتی gpedit.msc رو تایپ میکنم ارور میده

esyo
14-05-2011, 12:26
به نظرم آی پی رو به فایروال معرفی کنید یا فایروال رو دیسیبل کنید
من این مشکل مثل شما رو این طوری حل کردم.