PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك ويروس jeefo جديد

Ali_1231
02-11-2009, 05:10
سلام چند روز پيش كامپيوترم ويروس jeefo svchost.exe گرفته بود كه با nod پاكش كردم اما اثرش مونده بود وقتي كه my computer رو باز ميكردم فقط صفحه سفيد نمايش داده ميشد و اثري از درايوها نبود مجبور شدم دوباره ويندوز نصب كنم البته درايو c رو قبلا فرمت كرده بودم حالا بعد از نصب ويندوز و چند ساعت كار دوباره my computer نمايش داده نميشه، آيا ممكنه ويروس فايلهاي exe داخل هارد رو آلوده كرده و من هم اونهارو اجرا كردم دوباره ويروس برگشته؟؟ لطفا بگيد چكار كنم.

Ali_1231
02-11-2009, 05:13
ببخشيد چند تا پست شده سيستمم هنگ كرده

C0OPeR
02-11-2009, 05:36
فکر میکنم ویروس jeefo روی فایل های exe میشینه ! منظورم اینه فایل های exe رو آلوده میکنه و وقتی یه فایل exe رو اجرا میکنی دیگه اون فایل آلوده شده .
آخرین باری که این ویروس رو دیدم 5 سال پیش بود (w32/jeefo) که تو یکی از ادارات به جون سیستم ها افتاده که اون موقع خوشبختانه آنتی ویروس McAfee به طور کامل ویروس رو از بین میبرد و فایل های آلوده رو تمیز میکرد .

اصلا نیازی به تعویض ویندوز نیست یا تعمییر رجیستری نیست چون تقریبا اثری روی اونها نداره مگه اینکه روی explorer.exe یا بقیه فایل های سیستمی نشسته باشه ! به هر حال با یه آنتی ویروس خوب میشه براحتی مشکل رو حل کرد .

موفق باشی .

picher_s
02-11-2009, 10:41
سلام

اینو اجرا کن و خبرش رو بده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ali_1231
02-11-2009, 11:51
نرم افزار winrar اجرا نميشه داخل task manager ميره اما اجرا نميشه، بايد برم از safe mode اجراش كنم!!

Ali_1231
02-11-2009, 12:08
سلام

اینو اجرا کن و خبرش رو بده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نه دوست من جواب نميده مشكل همچنان باقيست وقتي كه صفحه my computer رو باز ميكنم صفحه سفيد مياد و اون چراغ قوه مدام در حال جستجو هست اما اگر در آدرس بار درايوو بنويسم مثلا d: اون درايوو باز ميكنه و راحت در درايو ميتونم عقب و جلو برم اما به محض اينكه به my computer ميرم دوباره همونطوري ميشه