PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بعد از نصب کامل ویندوز ، پشت هم ریستار می شه

erfan_h
02-11-2009, 01:30
با سلام

اگر راه حلی برای این مشکل دارید لطفا بفرمایید . در کامپیوتر خواهرم بعد از روشن کردن ، ویندوز بالا نمی آمد با یک سی دی ویندوز بوتیبل آن را بوت کردم و عملیات فرمت و نصب کلیه فایل ها روی پارتیشن c انجام شد
حالا بعد از روشن کردن کامپیوتر حتی آن آرم اول ویندوز هم نمی آید کرسر چند ثانیه ای بالای صفحه می ایستد
و بعد کامپیوتر ریستارت می شود و اگر آن را خاموش نکنم بارها تکرار می شود
لطفا کمک کنید

mehr1362
02-11-2009, 02:21
سلام.من قبلا این مشکل رو روی سیستم یکی از دوستانم تجربه کردم....بعدا فهمیدم رمش سوخته بوده...
مشکل میتونه از رم باشه...البته نظرات دوستان دیگه رو هم جویا باش.موفق باشی

erfan_h
02-11-2009, 08:28
متشکرم از اظهار نظرتان ، امیدوارم که اینطور نباشه ، :41:

اگر دوستان نظر دیگه ای دارند لطفا بفرمایند . آیا در تنظیمات می شه کاری کرد ؟

tohidkh
02-11-2009, 10:10
دوست عزیز، مشکل از ویندوز هست...

آخرین برنامه ای که نصب شده خیلی میتونه موثر باشه.

از Safe Mode وارد ویندوز بشید و آخرین برنامه نصب شده رو Remove کنید.

اگر مشکل باز هم ادامه داشت، ویندوز رو Repair اش کنید.

و اگر باز هم حل نشد، تنها ترین راه، تعویض ویندوز خواهد بود...

به نظر نمیاد که مشکل از سخت افزار باشه....

موفق باشید :11:

mehdi_halla
02-11-2009, 10:16
نه دوست عزیز اگه رم سوخته باشه کلا بالا نمیاد سیستم .
شما مطمئنی درست و کامل ویندوز نصب شده؟
یه بار دیگه نصب کن ببین میشه وارد شی یا نه.

saeedn70
02-11-2009, 10:36
یا ايراد از رم سيستم هست.

يك رم ديگر جاش بذار بدون هنگ و ريست راحت كار می کنه.یا میتونه از cpu هم باشه

CPU روش به اندازه کافی خمیر سیلیکون داره؟ این مشکل اکثراً به خاطر کمبود یا نبود خمیر کافی پیش میاد. حتماً چکش کنید تا مشکل بدتری اتفاق نیافتاده.

tohidkh
02-11-2009, 11:43
یا ايراد از رم سيستم هست.

يك رم ديگر جاش بذار بدون هنگ و ريست راحت كار می کنه.یا میتونه از cpu هم باشه

CPU روش به اندازه کافی خمیر سیلیکون داره؟ این مشکل اکثراً به خاطر کمبود یا نبود خمیر کافی پیش میاد. حتماً چکش کنید تا مشکل بدتری اتفاق نیافتاده.
وقتی دمای CPU سیستم به 63 درجه سانتی گراد برسه، مادربرد به طور اتوماتیک سیستم رو خاموش میکنه...ریستارت نمیکنه

پول رم رو؟! :18::31:

موفق باشید:11:

saeed774
02-11-2009, 13:09
شما بعد نصب ویندوز روی درایوای دیگه دابل کلیک کردید ؟ ویروس هایی مثه سالیتی و ویروت با فلج کردن سرویس های ویندوز باعث این کار میشن .
شما در صفحه ای که برای ورود به Safe mode بکار میره چند گزینه پایین تر با گزینه Last Known good ... ببین ویندوز بالا میاد ؟

erfan_h
02-11-2009, 21:20
ار اینکه نظراتتان را گفتید متشکرم ولی همانطور که در سوالم گفتم من بعد از اینکه برای ویندوز مشکل پیش آمد و هیچکدام از روشهایی که شما فرمودید جواب نداد مجبور شدم ویندوز را مجددا نصب کنم که این مسئله ریستارت بعد از نصب مجدد ویندوز پیش آمده و اصلا هیچ نشانی از ویندوز نیست یعنی اصلا ویندوز حتی شروع به کار هم نمی کند چه برسد به رفتن روی درایوی خاص ، بلافاصله صفحه سیاه می شود و کرسر چند ثانیه روی صفحه مکث می کند و بعد ریستارت می شود نصب ویندوز را کامل انجام داده ام . برایم خیلی عجیب است .

tohidkh
02-11-2009, 21:57
ار اینکه نظراتتان را گفتید متشکرم ولی همانطور که در سوالم گفتم من بعد از اینکه برای ویندوز مشکل پیش آمد و هیچکدام از روشهایی که شما فرمودید جواب نداد مجبور شدم ویندوز را مجددا نصب کنم که این مسئله ریستارت بعد از نصب مجدد ویندوز پیش آمده و اصلا هیچ نشانی از ویندوز نیست یعنی اصلا ویندوز حتی شروع به کار هم نمی کند چه برسد به رفتن روی درایوی خاص ، بلافاصله صفحه سیاه می شود و کرسر چند ثانیه روی صفحه مکث می کند و بعد ریستارت می شود نصب ویندوز را کامل انجام داده ام . برایم خیلی عجیب است .
دوست خوب من؟؟؟

ببینید؟

برای وارد شدن به حالت Safe Mode که نباید منتظر بشید ویندوز بالا بیاد...

تو همون صفحه سیاه، قبل از جایی که میخواد ریستارت کنه، کلید F8 رو بزنید و نگه دارید.... چند تا گزینه رو میاره براتون....

کافیه اونجا گزینه Safe Mode رو انتخاب کنید....

میبینید که وارد حالت Safe Mode شد

برای Repair کردن هم همینطور....

اصلا نیازی نیست که وارد ویندوز بشید.... خیلی ساده میتونستید Repair اش کنید....

درهر حال، گذشت ....

موفق باشید :11:

mkIANI_en
03-11-2009, 13:58
سلام دوست عزیز
شما یه بار یه ویندوز دیگه با یه سی دی دیگه نصب کن اگه مشکلت حل نشد احتمالا مشکل از رم شما هست با یه رم دیگه مثلا رم کامپیوتر خودت امتحان کن ایشالا که مشکل خاصی پیش نیومده باشه

erfan_h
10-11-2009, 00:37
سلام دوست عزیز
شما یه بار یه ویندوز دیگه با یه سی دی دیگه نصب کن اگه مشکلت حل نشد احتمالا مشکل از رم شما هست با یه رم دیگه مثلا رم کامپیوتر خودت امتحان کن ایشالا که مشکل خاصی پیش نیومده باشه

توسط یکی از دوستان مجددا پارتیشن بندی و نصب ویندوز انجام گرفت و خوشبختانه مشکل حل شد .

ولی نفهمیدیم اصل مشکل چرا پیش آمده . حدسی که زد این بود که شاید و یروس خاصی بوده همانطور که

بعضی از دوستان در اینجا گفتند .

از راهنمایی همه دوستان واقعا متشکرم :11: