PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد سیستم عامل MAC OS X

Eureka204
02-11-2009, 00:06
سلام
بنده جدیدا یه مدل Macbook Pro گرفتم. می خوام از طریق وایرلس یه لپ تاپی که ویستا روشه به اینترنت وصل بشم ولی هر کاری می کنم و IP و DNS بهش میدم وصل نمیشن.

در مورد نصب ویندوز روی مدل MB991LL/A با سیستم عامل MAC OS X Snow Leopard یه راهنمایی کلی می خواستم
چون کارم عجله ای هست یه تاپیک زدم وقت نداشتم بگردم شرمنده ...
ممنون از توجهتون

H@mid-Vista
02-11-2009, 00:20
اولا" مبارك باشه
دوما" نصب ويندوز روي مك خيلي خيلي ساده است و مثل نصب عادي ويندوز هست
فقط دو تا نكته داره كه بايد دقت كني:

1-بايد يك بخشي از هارد رو جدا كني كه بشه ويندوز روش ريخت
2-دوال بوت كردن مك و ويندوز

در مورد اول بايد برنامه Acronis Director suite را روي يك راريانه كه ويندوز داره بريزي و با Bootable rescue media builder يك سي بوت بسازي و باهاش بوت كني و يك بخشي از هارد رو جدا كني واسه ويندوز

براي دوال بوت كردن هم در همين برنامه كه گفتم يك برنامه هست به نام Acronis os selector
كارش دوال بوت كردنه

يك راهه راحتتر هم داري اول كلا" كلا از نو پارتيشن بندي كن و ويندوز نصب كن و بعد مثل اينجا مك رو مجدد نصب كن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فقط شما بادت باشه دي وي دي اريجينال مك استفاده كن

feryfrt
22-12-2009, 09:02
گفتم همينجا سوالم رو بزارم برا همين لپ تاب.
من يه 991 گرفتم و تو سيستمه Mac قسمت Bootcamp اومدم 80 GB اختصاص دادم به Windows 7
و نصبش كردم ، ولي الان ديدم 80 گيگ خيلي كمه و ديگه نميتونم درايو ديگه كنارش درست كنم.

چطور ميكنم دوباره اينكارو بكنم ولي پارتيشن Mac بهم نخوره و فقط پارته windows بزرگتر بشه ! ممنون ميشم

H@mid-Vista
22-12-2009, 14:38
گفتم همينجا سوالم رو بزارم برا همين لپ تاب.
من يه 991 گرفتم و تو سيستمه Mac قسمت Bootcamp اومدم 80 GB اختصاص دادم به Windows 7
و نصبش كردم ، ولي الان ديدم 80 گيگ خيلي كمه و ديگه نميتونم درايو ديگه كنارش درست كنم.

چطور ميكنم دوباره اينكارو بكنم ولي پارتيشن Mac بهم نخوره و فقط پارته windows بزرگتر بشه ! ممنون ميشم

شما باید با نرم افزار Acronis Disk Director suite اقدام كنین و در محیط ویندوز كار رو انجام بدین
دقت كنین كه اول برین تو محیط مك با برنامه iPartition یك تكه جدا كنین و بعد بیایین اونو با اكرونیس به صورت ویندوز در بیارین
چون اكرونیس فرمت مك رو نمی شناسه
الكی دستكاری كنی كار خرابی میشه