PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارتقای 9100m به 9400m درسته ؟!

Amir Sadjad
01-11-2009, 20:12
الان داشتم توی سایت nvidia درباره کارت گرافیک لپتاپم جستجو میکردم که به این مطلب بر خوردم :

Extra Boost of Performance
When combining a discrete GPU (GeForce 9300M GS or GeForce 9200M GS) with GeForce 9100M G motherboard GPU, GeForce Boost technology kicks in for an increase of performance. This results in a higher discrete GPU class performance.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خب تا جایی که من اطلاع دارم کارت گرافیک لپتاپ قابل ارتقا نیست اما.. پس nvidia منظورش چیه ؟

biostar
01-11-2009, 20:31
الان داشتم توی سایت nvidia درباره کارت گرافیک لپتاپم جستجو میکردم که به این مطلب بر خوردم :

Extra Boost of Performance
When combining a discrete GPU (GeForce 9300M GS or GeForce 9200M GS) with GeForce 9100M G motherboard GPU, GeForce Boost technology kicks in for an increase of performance. This results in a higher discrete GPU class performance.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخب تا جایی که من اطلاع دارم کارت گرافیک لپتاپ قابل ارتقا نیست اما.. پس nvidia منظورش چیه ؟

ببخشید نوت بوک شما چه مدلی هست؟
در ضمن کجای این متن در مورد تعویض یا ارتقا کارت گرافیک نوشته؟
اینجا در مورد HybridPower and GeForceBoost گفته که در این روش قدرت گرافیکی افزایش پیدا میکنه.
البته در کارهای گرافیکی و نه در بازی ها
چون در بازی ها این تکنولوژی ضعیف هست.

Amir Sadjad
01-11-2009, 20:54
ببخشید نوت بوک شما چه مدلی هست؟
در ضمن کجای این متن در مورد تعویض یا ارتقا کارت گرافیک نوشته؟
اینجا در مورد HybridPower and GeForceBoost گفته که در این روش قدرت گرافیکی افزایش پیدا میکنه.
البته در کارهای گرافیکی و نه در بازی ها
چون در بازی ها این تکنولوژی ضعیف هست.
Acer Aspire 4530

دنبال بازی یا ارتقای کارت گرافیک نیستم ، این صفحه میگه که با ترکیب 9100 و 9300 ما 9400 بدست میاریم ، نمیگه ؟

UN.REGISTERED USER
01-11-2009, 22:33
خیر گرافیک ارتقا پذیر نیست

بجز اینکه از کارت های pci express برای گرافیک استفاده کرد مثلا دوال چیپست کرد

Pami
01-11-2009, 23:40
راه و ایده های جدیدی هم هست ، مثل گرافیک های اکسترنال Asus XG Station که برای لپ تاپ هایی هست که مجهز به پورت مخصوص XG باشند ( اسوس ها فقط / برخی مدل )

راهی برای ارتقا GPU نصب شده روی لپ تاپ نیست

H@mid-Vista
02-11-2009, 00:24
ارتقاي گرافيك غير ممكن نيست اما عقلاني نيست
گرافيكهاي هم نسل رو ميشه عوض كرد

Amir Sadjad
02-11-2009, 01:18
درباره اکترنال ایسوس میدونم ، میخوام بدونم منظور این نوشته ها تو سایت nvidia چیه. تبلیغ برای سازنده های لپتاپ ؟

biostar
05-11-2009, 16:24
درباره اکترنال ایسوس میدونم ، میخوام بدونم منظور این نوشته ها تو سایت nvidia چیه. تبلیغ برای سازنده های لپتاپ ؟
نه عزیزم من که بهت گفتم.
9100 چیپست گرافیکی مادربورد هست که وقتی روی سیستم شما کارت گرافیکی مثل 9300 نصب باشه، در حالت sli عملکرد گرافیکی افزایش پیدا میکنه