PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : OMNIA HD یا ....

ali...
01-11-2009, 20:06
سلام
من الان امنیا دارم ولی دیگه خسته شدم از دستش میخوام عوضش کنم
میخوام یه گوشیه سیمبین دار بگیرم
خیلی وقته از گوشیهای جدید خبر ندارم...یکی از آشناها omnia hd خریده که منم خوشم اومده
از شما میخوام راهنماییم کنید که این گوشی چطوره یا تو این رنج دیگه چی میشه خرید؟

mr_rayan
01-11-2009, 20:41
تو این رنج قیمت همین امنیا اچ دی بهترین گزینه میتونه باشه.شک نکن که بهترین انتخاب رو کردی.

ali...
01-11-2009, 21:35
iphon 3g چطوره؟ از اچ دی بهتره ؟

امکاناتش چطوریاس؟

dc_error691
01-11-2009, 21:47
خب تا 600 تومن سیمبین دار این خوبه و N97 که البته
مزایای Omnia HD:
1-صفحه نمایش AMOLED
0.2 اینچ ال سی دی بزرگتر
صفحه ضد خش
کیفیت صدای بهتر با:
- DNSe 2.0 (Digital Natural Sound Engine)
- Virtual 5.1 channel Dolby surround
رم دوبرابر 256 در برابر 128
دوربین 8 دربرابر 5 با قابلیت تشخیص چهره و ...
فیلمبرداری با کیفیت عالی HD 720p@24fps, D1 (720x480 pixels)@30fps
cpu بهتر 600 مگاهرتز در برابر 434 مگاهرتز
پخش AVI(DiVX/XviD به صورت پیشفرض
عمر بهتر باتری

مزایای N97:
کیبورد سخت افزاری
N-Gage

در کل N97 سوسک شد فکر کنم!:27:
اینم نمای سه بعدی گوشی ها
امنیا HD:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
N97

dc_error691
01-11-2009, 21:48
iphon 3g چطوره؟ از اچ دی بهتره ؟

امکاناتش چطوریاس؟
شما گفتی سیمبین!
اگه مک یا وین موبایل می خوای وضعیت متفاوته

mr_rayan
01-11-2009, 21:49
آیفون 3g هم خوبه ولی ایننکته روباید عرض کنم که بحث آیفون بابقیه گوشی ها فرق میکنه.من خودم 3gs دارم و ازش بی نهایت راضیم ولی با 3g کار نکردم که بتونم نظرم روبطور کامل در مورد اون بگم.
بهرحال امنیا اچ دی تو یسری موارد فوق العاده قویه مثل تصویر و دوربین و فیلمبرداری و صدای خوب و این چیزا و آیفون توی سرعت و لمس فوق العاده و سرگرمی و از این چیزا.
شما اولش گفتی از امنیا خسته شدی و نظر دوستان رو در مورد امنیا اچ دی پرسیدی که به نظر من تو این قیمتفوق العادست.آیفون هم که بحثش کلا با این گوشی ها جداست.
مهم اینه که خواستت از یه گوشی چیه؟؟؟

ali...
01-11-2009, 21:59
ممنون از دوستان که نظارتشونو گفتن

واسه من دوربین اصلا مهم نیس...من از سیستم عامل آیفون 3g چیزی نمیدونم
من زیاد گوشی عوض کردم و به این نتیجه رسیدم که نوکیا اصلا به درد نمیخوره پس کلا 97رو بیخیالش

من یه زمانی آیفون داشتم از اونایی که اولش اومدن...اصلا نتونستم باهاش کار کنم و چیزی روش نصب کنم گفتم شاید این 3g با اون فرق داشته باشه

واسه من سرگرمی....صدا....کیفیت تصویر....نرم افزارو اینجور چیزا مهمه

Vamp!r3
01-11-2009, 22:25
خب پس آبفون مناسبه..........دوربینش خوبه.....(3.2).........بلوتوث و... درست شده........کیفیت تصویرشم عالیه............بازی هم که دیگه ترکونده + کلی برنامه............صداش توی اسپیکر زیاد بلند نیست............ولی توی هدفون قضیه فرق میکنه..........کلا چیز آس و مناسبیه...........

free_touch
01-11-2009, 22:51
شما با وین موبایل کار کردی اینبار ایفون بگیر با مک کار کن و میبینی که مک از وین موبایل خیلی برتره.
تو سرگرمی + کیفیت تصویر + نرم افزار ، ایفون بی نظیره.

ali...
01-11-2009, 22:55
خب پس آبفون مناسبه..........دوربینش خوبه.....(3.2).........بلوتوث و... درست شده........کیفیت تصویرشم عالیه............بازی هم که دیگه ترکونده + کلی برنامه............صداش توی اسپیکر زیاد بلند نیست............ولی توی هدفون قضیه فرق میکنه..........کلا چیز آس و مناسبیه...........

اونوقت این آیفون چند هس؟

free_touch
02-11-2009, 00:02
ایفون از اون گوشیهاس که هر فروشنده ای یک قیمتی میده.اما این قیمتها حداکثرش هستن و ممکنه کمتر از اینها هم گیر بیاریید(10-15 تومن کمتر).

3g 8gig => قیمتش بین 610 تا 620 هستش.
3g 16gig => قیمتش 710-720 .

3gs 16gig => قیمتش 890 -900 تومنه.
3gs 32gig=> قیمتش حدود 1 تومنه.

قیمت ها مربوط به انلاک فاکتوری هستن.

pulp_152
02-11-2009, 00:45
3g خوب نیس مخصوصا در مقابل 8910 !

mehran2190
02-11-2009, 10:28
فرق 8910 اچ دی با بیلچه چیه؟

dc_error691
02-11-2009, 10:39
فرق 8910 اچ دی با بیلچه چیه؟
خیلی بده آدم در آغاز فعالیت اخطار بگیره نه؟ شما رکورد میزنی احتمالاً
اگه به نظرت گوشی مشکلی داره مثل آدم :13:بگو

7.اگر گوشی معرفی میکنید به شخصی که مشاوره میخواد حتما دلایلتون رو هم بگید.
همچنین وقتی شخصی رو از خرید یک گوشی نفی میکنید دلایل رو بگید و مشکلات احتمالی رو هم ذکر کنید.
این قبیل پست ها:
8510 اصلا بدرد نمیخوره.
5800 بگیر خوبه.
بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد.
چه برسه به اینکه میگی فرق گوشی با بیلچه چیه
و بهتره اول فبل از اینکه پست بدی قوانین هر بخشو بخونی بعد زحمت تایپ به خودت بدی

ali...
02-11-2009, 13:01
3g 8gig => قیمتش بین 610 تا 620 هستش.
3g 16gig => قیمتش 710-720 .

3gs 16gig => قیمتش 890 -900 تومنه.
3gs 32gig=> قیمتش حدود 1 تومنه.

پس با این حساب با بودجه من میشه 3g خرید

فعلا دو گزینه دارم 3جی و 8910 اچ دی

3g خوب نیس مخصوصا در مقابل 8910 !

اینم حرفیه....ولی به جز دوربین چیش بهتره

hasanmotori
02-11-2009, 13:18
ببین اگه میتونی 3gs بگیری بگیر ولی اگه پولت نمیرسه 8910 بهتر از 3g ه

pulp_152
02-11-2009, 13:28
اینم حرفیه....ولی به جز دوربین چیش بهتره

همه چیش ! cpu .. صفحه نمایش ... دوربین .. دردسر کمتر .. سرعت بیشتر .. کلا خیلی سره .. فقط سیستم عامل مک 3g بیتره ... 3gs باز قابلیت مقایسه با 8910 رو داره ولی 3g نه .. مشکل هم نسبت به 3gs هم بیشتر داره

merikh_merikh
02-11-2009, 13:31
8910 یکی از بهترین گزینه ها میباشد.
ولی ایفن یک گوشیه بسیار متفاوت تر از 8910 قرار داره و برمیگرده به انتظارات شما از گوشی.
در حال حاظر مک سیستم عامل بسیار خوبیه و بسیار بهتر از سیمبین 8910 میباشد

free_touch
02-11-2009, 16:22
کی گفته صفحه نمایش 8910 از ایفون (3جی یا 3 جی اس ) بهتره ؟
ایفون صفحش هم کیفیت بالاتری داره و هم رنگ ها رو خیلی طبیعی تر نشون میده.تو مقایسه جی اس ام ارنا هم که ایفونو با چندتا گوشی شاخ از اچ تی سی و سامسونگ مقایسه کرده برنده ایفونه.حساسیت تاچشم که دیگه تو کل گوشی ها معروفه.
تو دنیا فعلا گوشی نیومده که بتونه ایفونو تو کیفیت صفحه نمایشش شکست بده.
در ضمن ممکنه این 8910 سی پی یو قوی تری داشته باشه اما اینا همش رو کاغذه. این گوشی سیستم عاملش سیمبیانه (که در برابر مک هیچی نیست) و سی پی قوی اصلا احتیاج نداره(باز وین بود یه چیزی).ایفون سی پی یوش جوری طراحی شده که مناسب سیستم عاملشه و از نظر سرعت پردازش و ...... هیچ مشکلی نداره و خیلی خوب عمل میکنه.
تازه ایفون(3جی) میشه سیستم عاملشو آپدیت کرد به ایفون 3 که فوق العادس.و مشکلی نداره.
در نتیجه =>8910 تو صفحه نمایش و سی پی یو هیچ برتری نسبت به ایفون نداره.و ایفون تو سرعت چیزی از 8910 کمتر نداره.هیچ دردسری هم نداره. یادگرفتن جیلبرک کردنو سیدیا و از این چیزا کار 1 هفتس.
تنها برتری 8910 نسبت به ایفون صدا و دوربینشه.
تو اینترفیس و مالتی مدیا و وب گردی و سرعت اینترنت و جی پی اس و کلا communication ایفون سرتره و خیلی بهتره.از نظر جذابیت کارکردن و زیبایی گوشی هم که دیگه احتیای نیست چیزی گفته بشه.

mr_rayan
02-11-2009, 21:56
دوست عزیز من با حرفای شما موافقم به جز یه مورد و اونم اینه که صفحه نمایش 8910 کیفیت بهتری داره و از حق نباید گذشت.تنها بتری صفحه نمایش آیفون نسبت به 8910 خواناییش زیر نور آفتاب هستش که فوق العاده عمل میکنه و شما حتی یک درصد هم احساس نمیکین که زیر نور مستقیم خورشید قرار داری.

free_touch
02-11-2009, 22:29
چون که رزولوشن 8910 ، 360 در 640 هستش و ایفون 320 در 480 هستش نتیجه می گیرید که 8910 از ایفون کیفیتش بهتره ؟
باید بگم که بالا بودن رزولوشن میتونه تو کیفیت تصاویر اثر بزاره اما نه در اون حدی که بالا بودن رزولوشن یک گوشی نسبت به یکی دیگه دلیل بر برتری کیفیت صفحش باشه.
ایفونو که دارم و باهاش کار میکنم و می بینم که چه کیفیت بالایی داره.با 8910 هم تو علاء الدین کار کردم.باید بگم کیفیت تصویر ایفون اگه بهتر نباشه بدتر نیست.
تازه اینم در نظر بگیرید که ایفون سیستم عاملش مکه و 8910 سیمبیانه و همین می تونه روی کیفیت تصویر اثر بزاره اما ایفون انقدر خوب طراحی شده که کیفیتش با وجود سیستم عامل مک فوق العادس.8910 از تکنولوژی amoled استفاده کرده تا کیفیتش بیاد بالا اما ایفون بدون این تکنولوزی کیفیت صفحش بی نظیره.
در ضمن 8910 که اینقدر گرونه دلیل عمدش صفحشه که سامی زور زده و کلی اورده رو قیمت گوشی تا کیفیت خوبی بده . اما بازم ایفون کیفیتش کاملا می تونه باهاش رقابت کنه.
کیفیت صفحه ایفون انقدر بالاس که حتی یک گوشی دیگه مثل 8910 بیاد و رو ی کاغذ کیفیت بالاتری داشته باشه اما اصلا قابل تشخیص نیست که نسبت به ایفون برتره.چون تفاوت خیلی خیلی ناچیزه.
تازه ایفون مالتی تاچه اما 8910 چی :31:
در کل انتخاب با خریداره.

mr_rayan
02-11-2009, 22:42
دوست عزیز من هم عرض کردم که من با همه حرفای شما موافقم چون خودمم تقریبا یه دو هفته ای میشه که 3gs خریدم و اینو قبول دارم که آیفون اصلا یه چیز دیگست.
اما در مورد صفحه نمایش چون مال 8910 amoled هستش و مال آیفون tft همین امر باعث میشه که صفحه نمایش 8910 خیلی زیباتر تصاویر رو به نمایش بذاره.
من با یکی از دوستام که 8910 داره مقایسه کردم و باید بگم که واقعا 8910 تصویر زیبایی داره و رنگها رو بهتر نشون میده و به یه نتیجه دیگه ای هم رسیدم در مورد صفحه نمایش های TFT و اونم اینکه این صفحه نمایش ها رنگ مشکی رو نشون نمیدن یعین اگه تو تاریکی به صفحه دقت کنی بجای مشکی تقریبا رنگ خاکستری خیلی تیره نشون میده و لی صفحه نمایش های led کاملا رنگ مشکی رو به نمایش میذارن و همین امر هم باعث میشه که تصاویر یه جلوه خاصی پیدا کنه.
من قبل از این گوشی 8300 سامسونگ داشتم و میتونم به جرات بگم که تصویرش از آیفون خیلی زیبارت بود.
البته این دلیل هیچ ربطی به شرکت اپلنداره چون کلا همه صفحه های TFT اینجوریه ولای توی نور آفتاب و کلا محیط های باز تصویر آیفون آدمو دیوونه میکنه.

hasanmotori
02-11-2009, 22:42
چون که رزولوشن 8910 ، 360 در 640 هستش و ایفون 320 در 480 هستش نتیجه می گیرید که 8910 از ایفون کیفیتش بهتره ؟
باید بگم که بالا بودن رزولوشن میتونه تو کیفیت تصاویر اثر بزاره اما نه در اون حدی که بالا بودن رزولوشن یک گوشی نسبت به یکی دیگه دلیل بر برتری کیفیت صفحش باشه.
ایفونو که دارم و باهاش کار میکنم و می بینم که چه کیفیت بالایی داره.با 8910 هم تو علاء الدین کار کردم.باید بگم کیفیت تصویر ایفون اگه بهتر نباشه بدتر نیست.
تازه اینم در نظر بگیرید که ایفون سیستم عاملش مکه و 8910 سیمبیانه و همین می تونه روی کیفیت تصویر اثر بزاره اما ایفون انقدر خوب طراحی شده که کیفیتش با وجود سیستم عامل مک فوق العادس.8910 از تکنولوژی amoled استفاده کرده تا کیفیتش بیاد بالا اما ایفون بدون این تکنولوزی کیفیت صفحش بی نظیره.
در ضمن 8910 که اینقدر گرونه دلیل عمدش صفحشه که سامی زور زده و کلی اورده رو قیمت گوشی تا کیفیت خوبی بده . اما بازم ایفون کیفیتش کاملا می تونه باهاش رقابت کنه.
کیفیت صفحه ایفون انقدر بالاس که حتی یک گوشی دیگه مثل 8910 بیاد و رو ی کاغذ کیفیت بالاتری داشته باشه اما اصلا قابل تشخیص نیست که نسبت به ایفون برتره.چون تفاوت خیلی خیلی ناچیزه.
تازه ایفون مالتی تاچه اما 8910 چی :31:
در کل انتخاب با خریداره.

آیفونم همچین صفش عالی نیست .... اگه دقت کنی راحت میشه پیکسلاشو دید چون تو 3.5 اینچ 320x480 اصلاً زیاد نیست کمم هست تازه

تاچشم که خازینه و از نظر حساسیت فرقی با آیفون نداره فقط مولتی تاچ نیست

درسته مک از سیمبین بهتره ولی یه دردسراییم داره

الان داریم 3g رو مقایسه میکنیم که حتا فیلمم نمیگیره ..... دوربینش فوکوس نداره و........

merikh_merikh
02-11-2009, 23:07
در مورد ال سی دی با توجه به روزولیشن بالاتر در 8910 در نتیجه 8910 کیفیت بهتری داره چپون روزولیشن در کیفیت بسیار مهم میباشد.
ال سی دیه ایفن یکی از بهترین ها میباشد ولی نسبت به 8910 تا حدودی در درجات پایینتری قرار میگیره.

ali...
02-11-2009, 23:35
دوباره از همه دوستان تشکر میکنم
راستش من یکم گیج شدم....اولش نظرم رو 8910 بود اما با این اوصاف آیفون هم گزینه ی خوبی به نظر میاد
یه سوال هم داشتم اینکه کار کردن با کدومیک از این سیستم عاملها (مک و سیمبین) راحتتره؟
چون من یکم سرم شلوغه و گاهی اوقات حوصله ی کار کردنو ندارم . نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه یعنی مث ویندوز موبایل آدمو نپیچونه :دی
در ضمن صدای آیفون خیلی ضعیف تر از 8910 هس؟

mr_rayan
02-11-2009, 23:43
از نظر کار کردن با سیستم عامل که باید عرض کنم مک فوق العاده راحته فقط اولش باید یه چیزایی رو یاد بگیری و یه کارایی رو بکنی که مطمئن باش به یه هفته نمیکشه همه چیز رو میفهمی و انجام میدی و بعد ازاون دیگه هرکاری دلت میخواد بکن.
سیمبین همیه سیستم عامل معمولی هستش یعنی نه سخت و نه راحت ولی از نظر دردسر میشهگفته که کاملابی دردسره.
صدای آیفون اولا که استریو نیست مثل 8910 و دوما اینکه صدای خیلی معمولی داره یعنی نه زیاد ونه کم ولی 8910 به نسبت صدای خیلی بهتری داره.
در مورد تاچ هم که دوستمون حسن جون گفت در جواب باید خدمتش عرض کنم که درسته جفتشون تاچ خازنی هستند ولی تاچ آیفون واسه خودش دنیایی دیگست چون فوق العاده دقیق و حساسه و اصلا اشتباه تو کارش نیست.

ali...
03-11-2009, 09:05
فعلا که تصمیم قطعی نگرفتم...ولی امروز میرم هرکدومو که چشم بگیره بخرم :دی

free_touch
03-11-2009, 11:17
آیفونم همچین صفش عالی نیست .... اگه دقت کنی راحت میشه پیکسلاشو دید چون تو 3.5 اینچ 320x480 اصلاً زیاد نیست کمم هست تازه

تاچشم که خازینه و از نظر حساسیت فرقی با آیفون نداره فقط مولتی تاچ نیست

درسته مک از سیمبین بهتره ولی یه دردسراییم داره

الان داریم 3g رو مقایسه میکنیم که حتا فیلمم نمیگیره ..... دوربینش فوکوس نداره و........

oh my god. کیفیت صفحه ایفون بالا نیست ؟ :18:
نصف مردم دنیا ایفونو به خاطر کیفیت بالای صفحش می خرن.تازه من که از نزدیک باهاش کار می کنم پیکسلی نمیبینم :5:

درسته تاچ هر 2 خازنیه اما مگه هر تاچی که خازنی باشه کیفیتش مثل ایفونه ؟
من با f480 کار کردم(تاچش خازنیه) اما تاچ اون کجا تاچ ایفون کجا.

hasanmotori
03-11-2009, 12:39
oh my god. کیفیت صفحه ایفون بالا نیست ؟ :18:
نصف مردم دنیا ایفونو به خاطر کیفیت بالای صفحش می خرن.تازه من که از نزدیک باهاش کار می کنم پیکسلی نمیبینم :5:

درسته تاچ هر 2 خازنیه اما مگه هر تاچی که خازنی باشه کیفیتش مثل ایفونه ؟
من با f480 کار کردم(تاچش خازنیه) اما تاچ اون کجا تاچ ایفون کجا.

خب شما با امنیا اچ دی کار نکردی

نینجا جان که با هر دو کار کرده میگه تاچش مثل آیفونه حالا به حرف شما که ندیده نظر میدی گوش کنیم یا نینجا ؟

نینجا با گزاشتن عکس ال سی دی ها رو مقایسه کرده بود که بازم امنیا اچ دی برنده بود

کیفیت صفحه آیفون نسبت به خیلی از گوشیا بهتره ولی امنیا اچ دی یه چیز دیگست

golmohammadi
03-11-2009, 12:51
بله ايفون را همه به خاطر كيفيت تصوير و عملكرد تاچ عالي و مولتي تاچش ميخرند
حالا اينجا اونو با 8910 مقايسه ميكنيد؟
اگر كيفيت را بيخيال بشيم هنوز مولتي تاچ بودن و عملكرد تاچ و عملكرد صفحه جلوي خورشيد مونده
شكي نيست كه در اين 3 ايفون برتره
اصلا تو صفحه هيچ حرفي نزنيد كه ايفون برتره
بحث را راجع به چيزهاي ديگه مثلا دوربين يا باطري و سيستم عامل و ... بزنيد
ايفون كلا طرفداران خاصي داره
و هر كسي بخواد بخره حتما بايد بيشتر تحقيق كنه
اليته 3gs ديگه ايرادهاي قبلي را نداره ولي حيف كه خيلي گرونه ....

راستي يه چيزي بگم سيستم عامل آيفون خيلي مهمه
در مقابل سيستم عامل 8910 كه نه گيم براش پيدا ميشه و نه برنامه هاي حسابي كه خيلي كم هستند
كلا سيستم عامل سيمبيان ورژن 5 تعطيله
من خيليها را ديم كه به خاطر كمبود گيم و برنامه از اين سيتم عامل فرار ميكنند

من با ايفون كار نكرده ام
ولي تا اونجايي كه ميدونم از ويندوز موبايل كم نيست شايد هم بهتره
حالا سيمبيان كه ديگه كلا چند رده پائينتره

اگه سيستم عامل گوشيهاي جديد (ساتيو و امنيا اچ دي و ان97 و 5800) همون ورژن قبلي بودند خيلي بهتر بود تا اين ورژن 5

در آخر شكي نيست كه ايفون تري جي اس از امنيا اچ دي بهتره
ولي امنيا اچ دي قابل رقابت با گوشي قبلي ايفون ميباشد 3g

البته اينم اشاره كنم كه قيمت ايفون بالاست
و قيمت امنيا اچ دي خيلي مناسبه .....

پس اگه قيمت هم مهم باشه جريان فرق ميكنه ....

free_touch
03-11-2009, 12:52
بنده این گوشیو دیدم و چند دقیقه باهاش کار هم کردم. من که تفاوت چندانی ندیم. به هرحال شما هرجور که راحتی!
اما اینکه شما میگید : آیفونم همچین صفش عالی نیست.من روی این موضوع نظر دادم و گفتم عالیه.

hasanmotori
03-11-2009, 13:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم تو نور :

اینم از تاچش :

چون حساسیت تاچ i8910 مثل آیفونه.

یه پست دیگه هم درباره تاچش بود پیداش نکردم

golmohammadi
03-11-2009, 16:42
خودمونيم ولي امنيا اچ دي هم خيلي بزرگه
وزنش هم طبيعتا بيشتر ....

ali...
03-11-2009, 18:56
ممنون از همه دوستان
امروز رفتم یکی رو بخرم تا آیفونو گرفتم دستم گفتم همینو میخوام :دی
همونم خریدم

golmohammadi
03-11-2009, 19:00
مباركه
نگفتي 3gs or 3g
چند گرفتي؟

Vamp!r3
03-11-2009, 19:07
مبارک باشه............همونیه که میخواستی؟...........

ali...
03-11-2009, 19:36
ممنونم
حدود 600 شد فک کنم
آره همونیه که میخواستم...

pulp_152
03-11-2009, 19:40

اینم تو نور :

اینم از تاچش :

یه پست دیگه هم درباره تاچش بود پیداش نکردم

دوستانی که میگفتن 8910 داریم و 8910 زیر نور افتاب خوانایی نداره و .. کجان؟:27:

golmohammadi
03-11-2009, 20:01
بيخيال دوستمون خريد

mr_rayan
03-11-2009, 20:37
ولی یه چیز دیگه که البته هیچ ربطی به خرید دوستمون نداره.
توی این عکسها آیفون 2g رو دارن مقایسه میکنن یا شاید3g که خود 2g دربرابر 3gs توی نور آفتاب هیچی نیست چون من خودم با یکی از دوستان که 2g داره امتحان کردم.حتی زیر سقف هم 3gs خیلی تصویر شفاف تر و روشن تری داره ولی دلیلش رو نمیدونم:31:
البته من که به عکسها نگاه کردم متوجه شدم این آیپاد هستش و نه آیفون،خب حالا باید عرض کنم که من اصلا اطلاعاتی در مورد صفحه نمایش آیپادها ندارم که توی نور چجوری هستش.

jahfer
07-11-2009, 16:32
خیلی بده آدم در آغاز فعالیت اخطار بگیره نه؟ شما رکورد میزنی احتمالاً
اگه به نظرت گوشی مشکلی داره مثل آدم :13:بگو

و بهتره اول فبل از اینکه پست بدی قوانین هر بخشو بخونی بعد زحمت تایپ به خودت بدی
شما ميخواي نحوه درست حرف زدن را ياد بدي، بعد خودت به يارو توهين ميكني؟!